Jump to content
Antonina

тест драйв на ХР-В

Recommended Posts

Здравейте,сега се регистрирах в форума,но често влизам да чета...

Имаме семейна ЦР-В 2009г автоматик.Уникална кола!Проблемът е че в последно време баща ми я кара доста и аз  трудно се дореждам.

Прочетох доста за ХР-В и ме устроива като цена.(покупка,подръжка и т.н.)

Проблема е че никога не съм се качвала в такава кола и нямам нито един познат който да кара .Гледах в сайтовете за продажба и не намерих регистрирана ,за да мога да направя едно пробно кръгче.....

ИИИ.... Молбата ми е ,ако някои има желание и свободно време без значение ден и час в София.Аз ще сипя бензин ,може и по кафе да пием и да сподели наблюденията си .Извинявам се,ако звучи нахално,но наистина не намирам кола която мога да пробвам.

Моя тел.номер е 0878 97 32 34 -Тони 

Надявам се да има поне 1 желаещ .....

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук трябваше да има 10 отговора....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ем тя ако искаше CR-V първа, втора... да предложим. :-) Ама усещам тука няква резервираност да се даде кола за тест драйв на жена... хах

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,КОЛЕГИ !!!

Вече карах колата на Радо( ваш колега ) даже я спазарихме и другата седмица ще съм пълноправен член на форума.

Колкото до колегата с изказването за Жена шофиор ела да те почерпя по бира и да те повозя ...

Ако прецените може да закриете тази тема !

Приятен ден и внимавайте с Агнешкото ....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито Харви :) А иначе ето как се вадят грешни изводи, друго се имаше предвид, ама карай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :)

 

Ако беше казала CRV сигурно щЕхме да се избием... :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V карам на баща ми когато тои е извън БГ. Харвито ще ми е личната кола за ходене на работа и кафенце  :punk:

Зимата може да ми предадете по 1 урок за 4х4 ...Това зацепване придружено с донаместване на задницата ми се струва малко страшно ,като чета коментарите ви.

До сега съм карала главно с предно предаване:Волво,авенсис,пасат и голф .Задно само един лексус гс 300.

Ако не сте се събирали скоро,може да направим една мини среща да се запознаем ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу,научено домашно.Кефиш!!!!

Това изместване го има при всички "On Demand" задни мостове.Случва се при голяма скорост в завой и лед.Не е толкова страшно и се владее с отпускане на газта,което си нормална човешка реакция.Не се усеща при натоварена отзад кола и добри гуми.Тая зима ми се случи нещо подобно София-Благоевград,след снеговалеж,изчистено добре и опясъчено.За късмет се движа 15 мин след машината дето хвърля пясъка и изобщо не ми дойде на ума ,че като я изпреваря ме чака филм....Който е карал зимата там знае какъв страничен вятър има на места.Бях намалил през един от тунелите и на изхода му минах на 4-та по навик да ускоря и естествено почнах да губя завоя.Включи задното и за моя изненада така поднесе ,че ми оправи завоя,естествено веднага върнах газта.Скоростта ми е била примерно 100-110.Затова в по-новите модели има тракшън и програма за стабилност...,но ние нямаме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го нямам тоя проблем :D Но пък един в Боровец,точно след големия снеговалеж беше решил,че аз съм с 4х4 и няма да ме пусне по стръмното :D 

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Маркони, отпускането на газта не е нормална реакция а по-скоро е заучена. Знаеш ли на колко огледи съм ходил, когато навремето в България започнаха да внасят западни коли с чудото на техниката ABS. Доста хора разбраха по трудния начин, че ABS-а не решава всички проблеми на лед.Иначе, в този край, само че до Кюстендил, и мен ме издуха от пътя един страшен вятър. Карам си с 40 в красив тунел от тополи. В момента, в който тополите свършиха задницата на Джигулката тръгна да ме изпреварва. Краката горе, яко врътенье на волана, и успях да се приземя в нивата, след скок от 2 метра, с фаровете напред, а не с вратите.

Редактирано от Krasi-mir
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид,че като усетиш с  задника ,че нещо става дърпаш газта по дефолт...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,аз съм изчела 80% от темите във форума...на теория съм се подготвила.Практиката ми куца с такъв тип кола.Първата ми кола беше Голф гти 150 к.с.,следващите все по мощни.Добре че поулегнах и вече не бързам за Там (хаха)

Харвито за 10 минути каране ми пасна идеално.Аз карам по главни булеварди,който обикновенно зимата са изчистени.Живея в Бояна и там също е асвалт,но зимата става по тегаво.С Лексуса автоматик не можех да тръгна(пищи че ще поднесе) и само на задна излизах от пряката пред нас.

Радо ме предопреди да не влизам с над 70км/ч в завойи... аз с толкова карам на право по улиците ХАХАХА.... 

Дано бързо да продам Волвото и да взема Харвито

Не намерих никъде инфо дали може да се добави споилер(мисля че се казваше ) защото неговото няма,а на мен ми харесва как изглежда.А и  ще оказва тежест на задницата и психичеси че ме успокоява ... а и третият стоп е предимство все пак !

Темите са добре описани и дори блондинка с елементарна грамотност за автомобили придобива представа. Благодаря за старанието   :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харвито предвидено да носи спойлер има антена в средата над предното стъкло, а това което НЕ Е предвидено за спойлер има антена в предната лява колонка. Поради това се явява проблем с антената. Спойлера я застъпва. А ако бъде отстранена спойлера не покрива изцяло останалия от липсващата антена отвор. Иначе спойлери се продават за около 400лв. +/- 50лв. Всичко се прави! Но въпросния отвор се явява скъпо усложнение и монтажа излиза от стандартното завиване на 8 винта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ,имам излишен спойлер без стоп....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежката се отказа да взима моето ХР-В, така че някой ако си търси добре поддържано хърви с външни забележки да свирка : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам спойлез без стоп за продав

ане за 3-вратка.Странно ,че още не го е грабнал някойhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=93309&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че трябва да си купя HR-v, пфу, заради това ЦРВ изпуснах бирата...   :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че трябва да си купя HR-v, пфу, заради това ЦРВ изпуснах бирата...   :punk:

Колега, преотстъпвам ти бирата и возенето :D Жена ми няма да ме пусне и без тва хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само заради возенето, не че ми се пие бира :), стига колежката да обича да се вози...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл според мен от тоя трети спойлер.Предй фейслифта има 3ти стоп във задната врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента съм на изчакване...трябва да си продам волвото и се мятам на Харви...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл според мен от тоя трети спойлер.Предй фейслифта има 3ти стоп във задната вра

Е смисъла е визуален. Без него е като куче без уши 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежката се отказа да взима моето ХР-В, така че някой ако си търси добре поддържано хърви с външни забележки да свирка : )

Dragijev, че то много кипро харви твойто, сега го гледам в Продава  :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кипро ? :D

 

Иначе колата е спазарена, от утре е с нов собственик.

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек читава, джиджана, харна, готина ала бала такива работи :D Колежката май изпусна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, гледах си я колицата. 4 години вярна служба. За цената, която й търся наистина изпусна : )

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая цена си е направо подарък :D  Имайки предвит,че е плащаш и караш,а не като колите по автокъщите ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но повечето хора не го осъзнават. Ако нямаше външни забележки, цената щеше да е доста по-различна. : ) 

 

Живи и здрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да видиш мойта ква дупка има у веждата и не я сменям...кучетата не са ми толкова верни кат Харвито!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че изпуснах твойто харви...Аз чакам да си продам Волвото,но нещо се закучиха нещата.Малко хора са фенове на волво,заради скъпата подръжка.

Надявам се скоро да му взема парите и да се покатеря на Харви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...