Jump to content
Duch

Магазин Части - Пловдив

Recommended Posts

Привет колеги,

дойде време да сменя и аз сегментите на автомобила и тъй като мой познат разпита из околията (Димитровград) и му дадоха следните цени:

Сегменти - 136

Гарнитура глава - 65

Гарнитура картер - 26

Гарнитура капак клапани - 10

И някак си ми се струва мааалко по скъпо от това което мога да намеря в Пловдив,

Дайте предложения за хубав магазин и евентуални цени ако сте минали по този път.

 

Аз лично съм доволен от магазинчето на Копривщица до църквата и утре ще го проверя, но съм отворен и за предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и в магазин Самурай,цените които са ти обявили не са никак скъпи.Не пазарувай само по цена или изобщо не отваряй мотора ако нямаш достатъчно средства сега,за да не останеш без кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитура за глава я намериш по-евтина я не... Пробвай в ТехКо. За капака на клапаните си е направо евтина. Сегментите винаги варират. За картера ми се вижда малко скъпа. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените са ниски даже,особенно за главата.елринг в тех-ко е по скъпа даже....гарнитура на смукателен колектор също може би ще ти трябва

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся читав сервиз във Пловдив,за смяна сами по хидравлична рейка отдоло насалзяват явно семерите са за смяна колата е Honda Accord 1.8i LS, някой ако е сменял нека сподели за цени и крайна цена с майсторски труд .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина тема, за съжаление аз нямам информация за магазини. Ще следя темата с интерес. Колега, за кой магазин на "Копривщица"  говориш? Малко по-подробно описание ако можеш да дадеш, благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин "D&V Пловдив" бул.Свобода Магазин за японки, качествени части на добри цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...