Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на BLEIN_MONO :D Ако не се лъжа спираш рекса всеки ден на Силата до парка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, 17.20ч. на 4-ти км. на Цариградско видях мечтата си -

Публикувано изображение

със стикер на клуба.

И въпреки ентусиазирания ми поздрав и "клубно" даване на предимство - нулава реакция, може би само звука на ауспуха... :P

Който и да е - Поздрави :D Изкефих се. :D

И аз днеска към 5 и нещо го видях това животно на МВнР....Уникално Поздрави на колегата

пък няколко коли зад него имаше един син ЦРХ дел сол с 2 Каки Поздрави и на тях ако са от клуба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше колегата дет ме засрами толко зловещо вчера на светофара в Дружба на параклиса? Колега спрехме си говориме,ма забравихме се запознаем. Иначе доволно Б18ц4 VS Д14А8 хаха.. ако знаех,ич и газ немаше да давам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше колегата дет ме засрами толко зловещо вчера на светофара в Дружба на параклиса? Колега спрехме си говориме,ма забравихме се запознаем. Иначе доволно Б18ц4 VS Д14А8 хаха.. ако знаех,ич и газ немаше да давам :D

Ако е бил син седан 5-та, значи се казва Жоро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бил син седан 5-та, значи се казва Жоро :D

Бухала ;)

 

Жоре , намери ли бухала ?

 

А кой е колегата ?

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 15 минути по Булевард Сливница с двe Хонди хеч 5-та(червена) и 6-та(черна) генерация карахме един зад друг беше много яко :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска докато стоях на светофара до мола в Стара Загора отсреща стоеше хонда сивик 6 светло зелена с софииска регистрация да си признава кои беше щом поздравява :D:tooth:

Май съм бил аз поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска докато стоях на светофара до мола в Стара Загора отсреща стоеше хонда сивик 6 светло зелена с софииска регистрация да си признава кои беше щом поздравява :D:D

Май съм бил аз поздрави
:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни съм в София.Вчера в студентски град около 4ч-прелюд 4ген бордо с черен капак и багажник.Чак приятелката я хареса поздрави за добре направената кола.В ценатара към 7-8 М/у 5кюшета и витошка паркираше оранжева 5та сивик купе тунинг турбо :D .Не беше сам ама няма да казвам нищо повече, че се превръщаме в полицейски участък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е колегата ?

Публикувано изображение

marchev1987 :) Момчето учи в Технически Университет, сигурно си му снимал колата пред общежитията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни съм в София.Вчера в студентски град около 4ч-прелюд 4ген бордо с черен капак и багажник.Чак приятелката я хареса поздрави за добре направената кола.В ценатара към 7-8 М/у 5кюшета и витошка паркираше оранжева 5та сивик купе тунинг турбо :) .Не беше сам ама няма да казвам нищо повече, че се превръщаме в полицейски участък.

Май Basspower е с такава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с черния сивик шеста ама са ме налегнали курсови работи и не ми остава време да вляза в форума.Иначе редовно си чета и рядко пиша. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

07.05.2010 около 14:30 във Варна на Лукойл в началото на магистралата червен дел сол с черно антикрило направи стар с някакво ауди. Кой беше и какъв беше резултата? Много пуши това хонде бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

07.05.2010 около 14:30 във Варна на Лукойл в началото на магистралата червен дел сол с черно антикрило направи стар с някакво ауди. Кой беше и какъв беше резултата? Много пуши това хонде бе!

не е колега от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако видите един црх да прелита из немските аутобани и европейските пътища в следващите 2 седмици - аз съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата с 5-тата купе (май беше Бобчу, ама да не се изложа.. :P ), с когото се поздравихме, аз бях с 5-тата ген. Прелюд :P ). Уникална красавица с хищен поглед, отдалече привлича окото :cool::DП.С. Колегата с това S2000 мисля, че е worst2g или нещо подобно, аз го засякох скоро в центъра и така му се ухилих, че човека нямаше друг избор, освен да ме поздрави ;)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата baspowerВидяхме се на цариградско пред новия мол във вторник по път за седмичната , ама той май за мола отиде.Аз съм ония с оранджевите джанти , които мислихме да стесняваме/разширяваме :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

в неделя на Пистата в Пещигово имаше 3 рекса и 2 сивика :) черен син и червен рекс и 6-та генерация с тунинг брини синя, и сивик и 4-та генерация бяла пак тунингована . да си признаят кой са :) междо другото евала на синия рекс зе им акъла от всякаде

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с 5-та хеч снощи около 0 ч. в Люлин на бул. Царица Йоана? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е червен с 3-ти син стоп. :tooth::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... по-скоро нещо като тинестозелено или мръсно злато с черен багажник, готини джанти, като изключим задните тъмни стъкла беше почти JDM.. вътре имаше 3-4 човека.. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои др колега е бил.Живея почти на този бул. и снощи към 23и30ч. излезнах и за тва :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите които си бяха направили нещо като мини среща на Авангарда до Б15 във Варна ....Добре бяхте подредили красивите машини ... По ирония и моята беше в кюпа .... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 17:15 днес до хотел Тримонциум в Пловдив с един със син сивик 5 ген се поздравихме ... да си признаваа :lol::lol: ПоздравиП.с - Аз бъх със сива 5 ген :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха колегите с хондите които присъстваха на драга на писта Лесново нека си признаят с един рекс 2ген черен се поздравихме както и с един колега с зелен хеч 5та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха колегите с хондите които присъстваха на драга на писта Лесново нека си признаят с един рекс 2ген черен се поздравихме както и с един колега с зелен хеч 5та

Аз съм със зеления хеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях там със зелен сивик 5-та купе и червен 200sx S13.Видяхме се с един колега с 2-ра CRX и мисля Роувър. С на господаря колата бяха той и жоро с 5-тата седан B18.Абе имало народ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха колегите с хондите които присъстваха на драга на писта Лесново нека си признаят с един рекс 2ген черен се поздравихме както и с един колега с зелен хеч 5та

Аз съм със зеления хеч :)
Поздрави фен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме се с един колега с 2-ра CRX и мисля Роувър

Ако са били в дъното паркирани - това са колите на Врачанската секта (рекса е червен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с червения Сивик 5та хеч , който се е закачал с моето хече-бече (пак червен Сивик 5та ген) на магистралата посока Варна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеите днеска на връщане от писта Дракон към стара загора возиме се ние и изведнаж гледам червен црх дел сол пича яко напъваше :blink: По внимателно :P

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на една бензиностанция близо до Бургас-червен CRX 2-ген,Варненски!Колегата махна но само минавахме покрай бензиностанцията.Някой да се позна? :blink: И още един колега незнам дали е регистриран в форума,зелен прелюд 4-та ген,нисичък(от бургас),по пътя за Горно Езерово (Точно преди Г.Е). :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения варненски рекс вероятно е на kalinski84 Дано го е върнал на пътя вече :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше с тасове само отзаде.И друг път съм го виждал в Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уикенда видях сив НСХ на Практикера на цариградско :)Някой, инфо? Много красив :)

Редактирано от dare__devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на цариградско син сивик 6-та шеч :D евала за колегата готина му е колата...и мацката не беше зле :)Да си признава:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в Асеновград около 18:00 ч. Колегата със сивия сивик 5-та хеч от Бургас да се чувства поздравен от Асеновградската група.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес кой беше колегата с 6та генерация сивик черна с черни джанти която мина покрай голф игрището с.Равно поле беше уникална да се чуства поздравен :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час-два колега със син сивик 4та генерация ме поздрави в Русето. Нямах време да реагирам тогава, но ако чете да се чувства поздравен и той :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртък с един колега с червен Прелюд се поздравихме на светофара на червения :tooth:

:D аз бях, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...