Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

А кои бяха колегите спрели снощи около 11 и нещо пред джепето в люлин ,имаше 6та хеч и 5та зелено купе паркирани една до друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера на левия завой на сфетофара за ст.град(7,8,9)кам 16:30Да обменим малко инфо. за Хондичките :P

Сигурно за мене иде реч? С фалвето канди,дет най-нахално спрех до тебе и те заразпитвах как е хондавелката?От младост още я забелязах и започнах да оглеждам как стой на пътя и как изглежда в движение,и на сфетофара викам чекай да го питам тва момче,доволен ли е от 'убавицата :thumbs1: Аз още съм пресен хондаджия и събирам всякаква информация :ranting: Само дето още си нямам лепенки :worthy:
Сети се :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя беше хубавата колежка със синия седан 5-та ген. тази сутрин 9 без нещо на бул 6-ти септември , дето и направих път да тръгне... колежке досега не бях виждал такова шофиране от жена, незнам закъсняваше ли за някаде, ама колите по булеварда на зиг-заг ги зимаше, че и мигач им даваше...евала мн добро шофиране ;);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък видях днес на светофара при Румънското посолство към 08:40 някаде един черен рекс с двая кюнеца отзад с временни номера мисля, че се продаваше тук в форума на живо е много добър евала ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтия Прелюд, който засичам вече няколко пъти в квартала. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха колежките с зеленото Сивик купе дето ги видях на Кюстендил към 17.45 ,с як саунд от гърненцето .........мн им се изкефих и далго ги гледах как отминават . :rolleyes: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААА и кой е тоя колега дето спира червения хеч пред 111 блок в Хиподрума от няколко седмици ?Я да се издава :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега с прелюд, по Сливница днес засякох - има лайсна под номера с "Хонда фен клуб" както и Type R емблема под Prelude надписа. Аз бях с едно малко синьо ситроенче, мигах му нагло, та да ме запомни и сега да видим дали гледа и тази тема. Колегата беше май със златисти джанти и имаше малко дете в колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ли страници ще стане темата, ако питаме за всяка една Хонда , която сме видели през деня???Ейй видях поне 15 Хонди, докато пътувах за работа, 6 бяха със стикер на клуба, останалите караха един дядко, един чичко, една лелка и останалите 2-ма ръбове и 2 яки каки??? Дали са някой от форума, как мислите, помогнете да разбера иначе ще полудея:)!!Тая тема си е гони катинара отдавна...............Нан какво заприлича този форум? Защо от другите форуми "Хондаджия" стана нарицателно?. Защо??????Една от причините са тъпите, безмислени теми свързани с каквито и да било преброявания и т.н...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с прелюда още те помня хе хе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така и аз да "попитам" ;) как може да има такива вагабонти,спазваите ПРАВИЛАТА колкото се може повече хора и само Чат пат може по някоя беля ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше със сивика 8ма ген.седан,дето преди около 2 седмици неможа да ме настигне от пловдив до пазарджик не видях дали има клубен стикер,но му пуснах аварийките и той ми мигна преди да влезем в града

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше със сивика 8ма ген.седан,дето преди около 2 седмици неможа да ме настигне от пловдив до пазарджик не видях дали има клубен стикер,но му пуснах аварийките и той ми мигна преди да влезем в града

Не че не можах ама щеше да ми стане гадно ако те мина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха не вярвах,да те открия ама на.хаха ма ти 87 ли и беше сипал или си с хибридче някво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 :) 140 магарета :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера в Стз с Пловдивски черен акорд 2005+ I-CTDI с затъмнение фарове и стопове.Бързо да си каже какво правеше пред склада с пиенето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта сив Варненски прелюд 3-та генерация по главната във Стара Загора? Имаше стикер със некав номер отстрани на прозореца,а момъка беше некъв изрусен. Да си признава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта сив Варненски прелюд 3-та генерация по главната във Стара Загора? Имаше стикер със некав номер отстрани на прозореца,а момъка беше некъв изрусен. Да си признава.

объркал си се че е изрусен,това е vtec_inside_lude-а,т.е. Митака.имал е номер,щото се е връщал от Калояново :D Митко,руса тикво такава,пак ли си си играл на cross-dressing ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта сив Варненски прелюд 3-та генерация по главната във Стара Загора? Имаше стикер със некав номер отстрани на прозореца,а момъка беше некъв изрусен. Да си признава.

объркал си се че е изрусен,това е vtec_inside_lude-а,т.е. Митака.имал е номер,щото се е връщал от Калояново ;) Митко,руса тикво такава,пак ли си си играл на cross-dressing :D
Не е объркал човека, само е объркал че е момък ;) Караше Марийка, че аз бях каталясал ;) А защо попаднахме на централната не разбрахме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Тука май ще хванем някой в крачка.В тази тема трябва да се влиза с парола за да не гледат жените кой къде ходи ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта към 10.15 по магистрала тракия видях вишнево купе с огромен спойлер, много ми заприлича на това, от снимката на колегата Lakomnik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия дни покраи хубавото време видях няколко хондички във варна с врачанска регистрация и се питам дали някои не е моито село козлодуй. има и една винен сивик с голямо антикрило с вр регистрация няколко пъти се пробвам да го стигна. поздрави на пича мноо бесно кара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да казва кои е с красивият прелюд с номер са3343 мисля че беше.Сди срещо мола на стъмболииски паркиран.И един колега с едно купе с номер 7594

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на светофара на Хит Младост - 4WS прелюдчето 3gen със спортните номера отстрани на вратите ? Поздрави ако видиш това :yes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на светофара на Хит Младост - 4WS прелюдчето 3gen със спортните номера отстрани на вратите ? Поздрави ако видиш това :yes::P

какъв цвят е прелюда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тия дни покраи хубавото време видях няколко хондички във варна с врачанска регистрация и се питам дали някои не е моито село козлодуй. има и една винен сивик с голямо антикрило с вр регистрация няколко пъти се пробвам да го стигна. поздрави на пича мноо бесно кара

Менче, елементa с винения сивик почти със сигурност е atoma. Не е от Козлодуй, а от Враца. Сложил е летните гуми и затова така кара  :yes:А твоята синя англичанка гледам е регистрирана малко след моята кола, но май не съм те засичал в Козлодуй :P Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои маи е днес е ходл на спа процедури при оги?Едно красиво прелюдче с номер.9023.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тия дни покраи хубавото време видях няколко хондички във варна с врачанска регистрация и се питам дали някои не е моито село козлодуй. има и една винен сивик с голямо антикрило с вр регистрация няколко пъти се пробвам да го стигна. поздрави на пича мноо бесно кара

Менче, елементa с винения сивик почти със сигурност е atoma. Не е от Козлодуй, а от Враца. Сложил е летните гуми и затова така кара  :DА твоята синя англичанка гледам е регистрирана малко след моята кола, но май не съм те засичал в Козлодуй :tease:
Аааа не ме бъркайте, първо и най-важно АЗ НЕ СЪМ РАЦЕР, аз съм със Седан (семейна кола(нищо че не съм)) и съм цвят Бордо, да от Враца съм, а иначе младежа с лилавото купе с голямото крило отзад един ден ми показа нагледно какво НЕ трябва да прави един истински хондаджия, а именно въртене на гуми, гледане строго и т.н. между другото ако влиза тук и прочете това да знае че купето му бута бая масълце че ме остави в димна завеса на светофара да си долива по често... :tease:Колега men4e ако ме видиш някой път (ВР 9525 ВА) свиркай да спирам да се запознаем поне :huh: Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз няколко пъти съм се замислял да свиркам, ма тука не е като враца или козлодуй да си спреме на путя и да си приказваме. ама ако има удобен момент ще се чуе. и защо сте толкова против въртене на гуми и т.н. ако не се пречи на някои друг защо пък да не изкефи човека нали за тфа се и взел хонда а не голф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои от фен клуб Пловдив учи в Аграрния .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз няколко пъти съм се замислял да свиркам, ма тука не е като враца или козлодуй да си спреме на путя и да си приказваме. ама ако има удобен момент ще се чуе. и защо сте толкова против въртене на гуми и т.н. ако не се пречи на някои друг защо пък да не изкефи човека нали за тфа се и взел хонда а не голф.

Ако не се пречи да съгласен съм, но в трафик и такива перчения от рода "виж колко ми върви колата" малко де да знам не съм фен на такива изяви. Като ме видиш свиркай пък може да седнем някъде да пием по бира, две :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кои от фен клуб Пловдив учи в Аграрния .ако говориш за черен сивик,5ген. момчето ми е приятел,има и стикер на клуба но не е члeн на форума

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е колегата дето профуча покрай мене преди 3 дена на разклона за ДРяновкия манастир - излязох пред него в посока габрово и му свирнах (колата е червен хеч 5-та генерация Сивик)? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черно червен CRX ЗА АГРАРНИЯ КОИ УЧИ ТАМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои маи е днес е ходл на спа процедури при оги?Едно красиво прелюдче с номер.9023.

оп аз бях на спа :huh: поздрави ! ти да не си със сивия сивик дето таман излизаше от там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега същият, от утре и аз ще съм с малко спа подобрения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кара днес на писта Дракон със синьото ЕК?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днеска на цариградско с едма хонда прелюд дето го изпревари едно бугати вейрон, което изпреварваше наред аз се опитах да го надмина обаче не ми се отдаде късмета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на светофара на Хит Младост - 4WS прелюдчето 3gen със спортните номера отстрани на вратите ? Поздрави ако видиш това :):rolleyes:

какъв цвят е прелюда?
Ами беше по здрач затова мисля че беше много тъмно зелен с номера "43" на вратите и китвани вежди. Също и червеният Акорд купе по магистралата преди Пазарджик :) Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше с тоя синия Дел Сол с Пазарджишки номера 69... във Велинград :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...