Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

извинявам се на колегата MonsterOOD, че днес около 18.30 на околовръстното не направихме една приятелска дръпка, но прецених че със светещ чек ще е по-добре да отложа за следващия път . Поне Хондата беше неговата, де. не загледах дали е той в колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко в квартал орфей видях един хасковски зелен прелюд ,като моя, с лепенка на клуба ... кой е да си признава ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 18:00 ч. в Пловдив на моста на Герджика се разминахме и се поздравихме с един колега с черен прелюд 4-та генерация.Случайно да е от форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

На 20-ти срещу 21-ви Август по кръмчите в Златни Пясъци...

Публикувано изображение

Не знам на кого е, ама да си го кара със здраве, мръсника :(

Редактирано от Pavkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restless, няма проблем. Ама аз не се дърпах :( Просто си карах :( п.с. Таз хонда само аз я карам :)

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега, тези стопове няма как да се сбъркат просто - това е бил Dj Sprite :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А зеления civic 5ген купе 9937 дето редовно го засичам в дружба, а снощи пиеше бира под моя блок?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си караше кротко днес по цариградско - червен хеч 5-та, с пловдивска регистрация 99нещо си и лепенка на клуба? Не посмях да свирна, че бяс със ситроена на жена ми :( ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно как не мога да засека нито една хонда (с лепенка) в Дружба, а гледам бая народ има от квартала във форума :plane::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Pavkata :plane: ,обади се другия път бе 4овек в Pr Club питай за DjSprite :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признават колегите, които видях на 15-ти в Несебър ;)Ето и сминков мат'рял :P:PМат'рял 1Мат'рял 2Хайде със здраве и дано отговорят ;) Видях и една червена 5-ца с логото на клуба в Св. Влас , пак на 15-ти ама докато се натуткам да се обадя и той натовари две мацки и запраши на някъде :plane:

Пич, тая втората е моята, ама кажи моля те къде я видя, че преди една седмица бяхме на един купон, после около ден-два ми се губят и от тогава не я знам къде е и не мога да я намеря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

activity,Признавам :lol: Аз съм с моята Хонделка 6 генерация седана на Г. М. Димотров срещу Софавто...Първата ми лепенка, подарена от феновете в Стара Загора преди около 2 години съм я залепил на стъкло на задната дясна врата, и не се вижда много много, и за това се поправих- залепих още един стикер на задната броня :( Поздрави, и се обади да пием по бира някой ден (аз ще съм без колата обаче :blabla: )

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях един черен сивик 4ген. към 21:00 пред City Center Sofia седеше вътре едно момиче и се гримираше в огледалата , момеее тия огледала са и за обратно виждаме :( axaxaxa но иначе като минах покрай нея я освирках :P:D:D:D Morridina несе криии :)

Ами колега, първо Сивик-а ми е червен, а не черен, и второ.. Не зная дали съм била аз, но в петък, на 15-ти точно на това място по това време покрай мен профуча една червена 6-та като твоята, и ме освирка :lol: аз после свирнах и примигнах, та не зная дали си бил ти :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

видях един черен сивик 4ген. към 21:00 пред City Center Sofia седеше вътре едно момиче и се гримираше в огледалата , момеее тия огледала са и за обратно виждаме :( axaxaxa но иначе като минах покрай нея я освирках :P;):P:D Morridina несе криии :)

Ами колега, първо Сивик-а ми е червен, а не черен, и второ.. Не зная дали съм била аз, но в петък, на 15-ти точно на това място по това време покрай мен профуча една червена 6-та като твоята, и ме освирка :lol: аз после свирнах и примигнах, та не зная дали си бил ти :blabla:
аз бях и те освирках здраво :P ама дали те мернах от далечко хехехе бързах , другият път ще спра да си полафим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно здрасти на колегата със синия Дел Сол, с който се разминахме на Карнобат вчера и ми свирна (неможах да отреагирам достатъчно бързо - слънцето ми светеше в очите и късно го видях ... :blabla::lol: ) Мисля че беше ВТИ-а от националната, ама така или иначе незнам на кой е. Ако се познае - да свирка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 17:00 в преките между сточна гара и раковска близо до Булинса дето правят маркировки, имаше един 5г. сивик хеч със сив цвят паркирал със стикер на клуба отзад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия прелюд 4та гененерация, покрай който минах на отиване към работа по главния път в Дружба-2 към 8 без нещо :P Не видях да има лепенка, но колата изглеждаше добре и предполагам, че може да влиза и във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с черната 6-та..днес му свирнах в Младост 1 точно до Мс'Доналдс на окръжна,ама тои не успя да отреагира:cool: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

И от мен едно здрасти на колегата със синия Дел Сол, с който се разминахме на Карнобат вчера и ми свирна (неможах да отреагирам достатъчно бързо - слънцето ми светеше в очите и късно го видях ... :cool::lol: ) Мисля че беше ВТИ-а от националната, ама така или иначе незнам на кой е. Ако се познае - да свирка!

Аз бях,и то този ден точно ти сигурно беше 7-мата хонда на която свиркам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всеки ден в Панагюрище засичам един Акорд с червени лепенки "fan club", да пише колегата, ако е член на форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чаках на сфетофара на света неделя в София за десен завой да тръгна по стамболийски и мина син сивик 5-та направо към съдебната палата с лепенка на клуба.след това продалжих надолу към мола.На мола чаках на сфетофара за направо посока константин величков и мина сивик 4-та с оптичен тунинг с лепенка на клуба.КОИ БЯХА, КАЗВАЙТЕ БЪРЗО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

първия сивик беше 6-та, да ма извините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше с червения сивик 6-та пред брилянтин пловдив,снощи ,а към края доиде и един сватбарски сивик 8-ма черен :lol:обаче веднаги ми лепнаха една лепенка:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1092/1955996624.JPGза първи път съм в пловдив и веднага се уредих :lol:

Редактирано от Dzenky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А междо другото син Сивик 5ген хеч с лепенка NINA всеки ден е пред блока ми в люлин?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Izanagi

Днес вечерта в студентски пред блок 40А имаше 2 мацки с 5-та хеч , синя ЕН регистрация и едно купе 6-та пак синьо с оптичен тунинг , дали не са от тука ?

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

Кой беше с наточената разградска хонда на плажа пред хотел Ной в неделя по обяд?...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179624http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179626http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179628

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой спира мн често пред графити в плд...явно на едно и също място пием кафенце ;)Сив хеч 6та ..лепенката му е на страничния джам :)И тази вечер го видях ;) да си признава бързо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой спира мн често пред графити в плд...явно на едно и също място пием кафенце :DСив хеч 6та ..лепенката му е на страничния джам :PИ тази вечер го видях :D да си признава бързо ...

Няма да го издавам кой е, ама си е наш човек ;) . Само едно ще ти отгатна - не си пие кафенцето там, ами работи няколко етажа по-нагоре! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с наточената разградска хонда на плажа пред хотел Ной в неделя по обяд?...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179624http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179626http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=7179628

И аз съм я виждал тая Хонда край Сливен често....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е с червения сивик седан 5г В 3964 КА, дето я спира до ведомствената книжарница (под стълбището на ритуалната зала). Абе то на тази уличка доста хондички спират - фенско място! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

c c c до мн късно работи значи... :P:D

:lol: мне тогава почва работа :lol: мойта е тая маскара :lol:пс. тряя да зема да сменя подписа, че не е актуален вече Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JimBeam дай координати и визия на твойта Хондела и ще си светкаме редовно пред блока ти,па може и "NINA" да просветиме в "клубство":lol:.П.П.С'я се сетих че съм виждал и една сива хеч 5-та там ма с фарчетата напред и няма как да вида стикеЛа там :lol:Да не би тая да е твойта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.С'я се сетих че съм виждал и една сива хеч 5-та там ма с фарчетата напред и няма как да вида стикеЛа там :lol:Да не би тая да е твойта?

Не,моя е :D От една година вече чета форума,и все не се престрашавам да дойда на някоя среща,та затова си нямам и стикер (а трябва :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще е от клуба , ама ако е да си признае пича с RSX-a , днес към 19 пред УНСС го засякох.Ама аз съм под прикритие със служебната кола и никой неможе да ме познае :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще е от клуба , ама ако е да си признае пича с RSX-a , днес към 19 пред УНСС го засякох.Ама аз съм под прикритие със служебната кола и никой неможе да ме познае :lol:

По-скоро беше към 19:30 :D А и много добре видях, че някой се заглежда от Мегалан-ското пежо... Щеше да изтървеш зеленото за надясно.Поне знам към кой да се обърна, ако имам проблеми с нета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая :lol:.Вече се сформира сериозна "Хондова" бригада дето ползва форума,кажи-речи се познаваме,живеем по в покрайнините и все се надявам Хондата отсреща да отвърне с примигване,ха-ха-ха високо вдигнат палец или усмиФка а не "Ма.ка му на тоя","Аааааман от куки","Тоя е мноо ПроС","Ще слезна и тоя ще си ходи с квадратни ребра" или високо вдигнат среден пръст :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bye: мне тогава почва работа :D мойта е тая маскара :Pпс. тряя да зема да сменя подписа, че не е актуален вече

Ейй с теб все не можем да се засечем като хората :DАз съм с бял хеч 5та дето веднъж на билла ми свирна ама... :P Още беше с червената хеч-ка тогава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и много добре видях, че някой се заглежда от Мегалан-ското пежо...

Eeee , как ми издаде прикритието :D

... Поне знам към кой да се обърна, ако имам проблеми с нета :bye: ...

А за това нямаш ядове :PВиждал съм толкова много хонди като съм на работа , ама с това умряло пежо никой неможе да се усети че съм от хонда форума каквито и знаци и физиономии да правя , а като съм с хондата обикновено толкова бързо се разминаваме , че не можем да се видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...