Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на "Мария Илиева" и се извинявам, че си показах простотията днес на кръстовището във Враца (червен Сивик 5 Хечбек), дано не съм ви стреснал с клаксона, ако е имало такъв момент - извинявам се. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на "Мария Илиева" и се извинявам, че си показах простотията днес на кръстовището във Враца (червен Сивик 5 Хечбек), дано не съм ви стреснал с клаксона, ако е имало такъв момент - извинявам се. :ph34r:/>/>

ха,бързо си ме разкрил! :) Всичко е под контрол...поздрави и на теб! ;)/> Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за мене си :D,защото май само аз от Русе влизам във форума :)Ако има и други да се разкрият :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има от Русе, споко. Поздрави за колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като вас ама не се засичаме нещо по русенските улици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с червен сивик Р8986,а колегата коколино май съм го виждал ако е черна 4-та.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора извинявам се за кофти мнението ама тая тема взе да се размива! Пишете си в тема за срещите в раздел Срещи и Мероприятия ...

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 6-та генерация хечбег сива В04...нещо си карах зад теб днес на Дом Младост -Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата 6-та хеч с черен капак и червнеи емблеми, с който се засякохме на кръстовището на Технополис във Варна около 8:30 сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белият сивик с черен капак на бул.Цветан Лазаров в Дружба днес по обяд.Видях че ми махна но малко късно и не знам дали видя че ти махнах и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белият сивик с черен капак на бул.Цветан Лазаров в Дружба днес по обяд.Видях че ми махна но малко късно и не знам дали видя че ти махнах и аз :)/>

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с който покарахме днес до Mall Varna, вишняво купе 5-та с ангели и черен капак. Също поздрави за колегата с 6-та хеч с Н на номера с жълти фарове и много яки огледала, незнам дали ме видя бях с едно зелено HRV на стадион Черно море :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сивия хеч 6та в Трошево, който спира до мен ;) ? Има и лепенка на клуба. Аз съм с 6тата купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Пловдив по бул. Руски да се чувстват поздравени колегите (ако пишат/четат форума изобщо) 6та хеч тъмно син с джанта 16-17-ка и лепенка "Apple" отзад. След секунди по същия булевард засякох HR-V тъмно синя с някакви липове и спойлерчета d16 vtec абе много ми хареса как изглежда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с който покарахме днес до Mall Varna, вишняво купе 5-та с ангели и черен капак. Също поздрави за колегата с 6-та хеч с Н на номера с жълти фарове и много яки огледала, незнам дали ме видя бях с едно зелено HRV на стадион Черно море Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб колега ,а седанчето маи мн хубаво си навървява... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да навървява едно Б20 :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на собственика на зеленият Del Sol с шуменска регистрация който беше спрял на Рушето около 12:30 днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сива 7-ма ген. Сивик с който понастъпихме днес към 20:30 от светофара на Макдоналдс в посока надлез Родопи в Пловдив.За съжаление трбваше да мина под надлеза, иначе тъкмо взе да става интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колега с със сива 6 хеч,с които се разминах ме в кичука на светофара на македония и никола вапцаров.Аз съм черното купе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на skylinekata която е хванала челна позиция на паркинга на ПУ нова сграда :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на skylinekata която е хванала челна позиция на паркинга на ПУ нова сграда :-)

Ахаха ранно пиле рано пее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да си признае кой е колегата с черния тунингован Пловдивски дел Сол дето тая сутрин го бяха окичили със скоба до моста на Герджика :ph34r:/>

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на skylinekata която е хванала челна позиция на паркинга на ПУ нова сграда :-)

Ахаха ранно пиле рано пее.
Да ама елегантно закъснелите си намираме още по-челни позиции ... ако ми бяха отворили вратата на кафето можех и вътре в него да спра :D jamo той колегата да си признае ... ама я кажи къде точно до моста на герджика че ми стана интересно. Там нали никъде няма синя зона ... и ако е на забранено място трябва да ти пуснат една паяжина и да те приберат за съхранение, къде се е паркирал, че са му тунинговали джантата с допълнителни тежести ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синята 6та хеч вчера по "Сливница" Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на skylinekata която е хванала челна позиция на паркинга на ПУ нова сграда :-)

Ахаха ранно пиле рано пее.
Да ама елегантно закъснелите си намираме още по-челни позиции ... ако ми бяха отворили вратата на кафето можех и вътре в него да спра :D/> jamo той колегата да си признае ... ама я кажи къде точно до моста на герджика че ми стана интересно. Там нали никъде няма синя зона ... и ако е на забранено място трябва да ти пуснат една паяжина и да те приберат за съхранение, къде се е паркирал, че са му тунинговали джантата с допълнителни тежести ?
Синята зона е точно до кръстовището,като идваш от пл.Съединение на Шести Септември и завиеш надясно към моста,след около 50м. пак надявно има един паркинг,не много голям.За него става въпрос,на входа на паркинга плочките са боядисани в синьо и пише Синя Зона,затова внимавайте колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния матов Прелюд, който току-що наказа една А3-ка на бул. Владислав Варненчик във Варна. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния матов Прелюд, който току-що наказа една А3-ка на бул. Владислав Варненчик във Варна. Публикувано изображение

 

Колега, по това време може и аз да съм била, а може и другия черен мат във Варна (два сме). Често "наказвам" всякакви, които не са от сектата, предполагам другия колега също! Публикувано изображение

Поздрави, така или иначе! Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите, които спират пред Национална Спортна Академия "Васил Левски"(НСА), червен Старозагорски ЦРХ 2-генерация(Има и други, в двора един черен пак 2-генерация и едно ВТ-имаше по-едно време,което не се караше и изведнъж изчезна...Да не би да работите при Д.Илиев в сервиза му или сте със специалност"Автомобилизъм") и черен Прелюд имаше стикер от Националната, мисля че беше N:060.Има една бяла Хонда 5 генерация хетч, само че със предница от 6 хетч. И пред УНСС спират,разни Хонди със стикери от форума.Поздрави и на тях! :thumbs1:

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Пловдив, с който бяхме на светофара на МакДоналдс на ВСИ към 19 часа вчера и беше със същия рег. номер като моя :D/>

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9001 ;) Колегата беше със сива англичанка с червени емблеми :P

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа същия колега скоро го засякох на същия булевард и се поздравихме.А ти не беше ли преди няколко вечери ня тоя същия светофар пред мен,където настъпваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нe за паркинга. Точно пред големия блок на парко местата. Пред входа на Дирекцията соц. подпомагане Бюро по труда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shorty, може и аз да съм бил..минавам всяка вечер от там. Рядко ми се случва да настъпвам ама може и да си ме хванал в такъв момент :blush: Другият път дай сигнал като ме видиш ;)Поздрави на shaolin..вчера в 19 на кръговото на SPS...можеше да не спираш..щях да те изчакам да минеш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със зеленото купе с Номер В0336 (ако не се бъркам) с който карахме заедно преди 1 час малко по владислав до кръговото под метро :), аз бях със черния сивик колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм колега, ама купето е син цвят ;) Тъкмо щях да пиша кой е колегата, ама ти си ме изпреварил.Поздрави и на теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белият Сивик 6 ген. с рег. РР и стикер на форума, който днес беше паркирал на ул. Македония около 15:00 часа с пуснати аварийни в Шумен. Колега ако Неделя си тук заповядай на среща. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shorty, може и аз да съм бил..минавам всяка вечер от там. Рядко ми се случва да настъпвам ама може и да си ме хванал в такъв момент :blush:/> Другият път дай сигнал като ме видиш ;)/>Поздрави на shaolin..вчера в 19 на кръговото на SPS...можеше да не спираш..щях да те изчакам да минеш :rolleyes:/>

Поздрави и на теб, но не съм те видял :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм колега, ама купето е син цвят ;)/> Тъкмо щях да пиша кой е колегата, ама ти си ме изпреварил.Поздрави и на теб ;)/>

Исках да те изпреваря да видиш че имам лепенки на клуба, но явно си видял страничните :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия Рекс в Дружба 2 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...