Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ахахахахахаххахахах, я кажи какво ти мърка под капака, че сега се видях с колегата, няма да го казвам кой е, той, ако иска, сам ще си каже.

Беше учуден колко върви твоята и притеснен колко не върви неговата :):D :D :D

Колко е малка тая София

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахахаххахахах, я кажи какво ти мърка под капака, че сега се видях с колегата, няма да го казвам кой е, той, ако иска, сам ще си каже.

Беше учуден колко върви твоята и притеснен колко не върви неговата :):D :D :D

Колко е малка тая София

 

Значи лошото е,че всичко дето мърка е сток и то много старо просто имам едно голямо 1.6 ,16 винтилово SOCH сърце под капака.А още по лошото е че не я натискам на макс поради технически причини и ЕГН -то на колата също влияе .Публикувано изображение Но пък беше супер яко да гледаш физиономиите на хората който изпреварвахме и да слушаш тътена на две бесни хонди по цариградската ни родна писта ахахаха .Добре ,че не гледах километража Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На новата ми месторабота има тамън 3 Prelude-a 5-ца, с моя стават 4 :). Един зелен, един черен и един сив. Никога не съм засичал кой ги кара, но усещам, че с момчетата (или момичета?) се целим всяка сутрин да спрем максимално близо пред работата :D. Даже със зеления няколко пъти сме спирали един до друг нарочно. Говоря за Полиграфическия Комбинат Димитър Благоев и паркирането по ул. "Ракитин" в диапазона 9-10 сутринта :). Ако някой се разпознае, да вдигне ръка :D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях този от Цариградско :P Бях с включен gps по време на руската ролетка, която изиграхме, и максималната скорост, която съм вдигнал е била 155км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Търново с оранжев сивик, с регистрация вт3499 или нещо такова. Много лачена бре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на chris_barnes, бях зад теб(в другата лента), на светофара на УНСС, много яка стойка и звук....сериозно се замислям за хеч...някъде за вбъдеще :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. Явно не съм те видял днес :( Голяма съм блейка :unsure::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да си каже мадамата с червената 4ка сивик дето се беше боцнала на паркинга на борисовата градина днес привечер дали видя колко близко съм се паркирал до нея.Моята четворка ако си я видяла може и да се сетиш че си я и карала Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата с черната 5-та хеч с номер "PA 0758 xx" имаше лепенка на фенклуба под десният стоп. Мина днес по Бул. България ( или както ние му викаме главната Публикувано изображение). Иначе беше накачил 2-3 какички Публикувано изображение ама не го беше лъснал... сивика имам предвид.Публикувано изображение

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17.00 на слизане от х. Здравец се поздравихме с един черен Сивик. Някой да се разпознава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17.00 на слизане от х. Здравец се поздравихме с един черен Сивик. Някой да се разпознава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да си каже мадамата с червената 4ка сивик дето се беше боцнала на паркинга на борисовата градина днес привечер дали видя колко близко съм се паркирал до нея.Моята четворка ако си я видяла може и да се сетиш че си я и карала Публикувано изображение

 

Е айде, ще си кажа :) Даже си написах ника на предния ти капак, за поздрав ;) Веднага те познах, много ясно :) :) :)Радвам се, че върви фурията още :)

Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 30,05,2011г около 13,38ч, изхода на бензиностанция (не-знам-коя-си) извън София в посока селата Богров, сив Акорд СО****** (не-видях-целия-рег.номер). Закъснял поздрав и от мен колега, не очаквах да ме поздравиш и съжалявам, че не успях да реагирам. :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опьнато купе 5та червено на коматевско шосе днес кьм 6 много красиво кои е ?поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе кой е тоя колега от Пловдив с едно залено Us coupe 6-та. тия дни навсякаде се засичам с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хайде сега да си каже мадамата с червената 4ка сивик дето се беше боцнала на паркинга на борисовата градина днес привечер дали видя колко близко съм се паркирал до нея.Моята четворка ако си я видяла може и да се сетиш че си я и карала Публикувано изображение

 

Е айде, ще си кажа :) Даже си написах ника на предния ти капак, за поздрав ;) Веднага те познах, много ясно :) :) :)Радвам се, че върви фурията още :)

Поздрави! :)

 

Ти кога ше се отучиш да пишеш на хората по капаците с пръст? :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна със синия хеч 6та, с който се засякохме сутринта на паркинга пред блока. Аз съм момчето с Прелюда. Извинявам се, че не можахме да си полафим, но вече закъснявах за университета :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кога ше се отучиш да пишеш на хората по капаците с пръст? :argue:

миии...когато нин изчистят града така, че да се обезмисли писането :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на AlexDJ ;) разминахме се вчера следобяд до плажа на Белово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе кой е тоя колега от Пловдив с едно залено Us coupe 6-та. тия дни навсякаде се засичам с него

Ако е едно такова ниско, може и аз да съм бил. :rolleyes:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е дрогираният селски тарикат с регистрация С9787..с хонда 5 генерация тъмен цвят :angry: Колега като се боцкаш несе качвай на кола .Тази агресия и тези маневри ше ти докарат беля :dry: Неси мисли че си най големия.......не знаеш на кого ще попаднеш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черна 7-ма генерация купе, зад който съм паркирал в Студентски... ;)Май е на кафе в Мания :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе кой е тоя колега от Пловдив с едно залено Us coupe 6-та. тия дни навсякаде се засичам с него

Ако е едно такова ниско, може и аз да съм бил. :rolleyes:
аз теб не съм те засичал ..... ама да знаеш че си имаш двойник само че на тоя пичага май не му е наперена много хонделата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Колегата със Синио/сивото Купе 5та на магистралата посока София ... около 15:15ч. аз бях в насрешното и го снайперирах ... ама номер не видях .... беше се залетял :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги с англичанката и дел сола които се състезаваха на входа на Суворово :P до колкото видях дел сола дръпна стабилно.Ние бяхме в зелен хеч 5-та ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди около час на Бриколажа в Пловдив черно 5-та купе с РВ регистрация. той колегата свирна, ама аз докато се усетя... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата със синия прелюд 5-та , с който преди малко направихме няколко импровизирани дръпки . :)

Редактирано от uBocook

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб колега :) ,аз ти свирнах като завивах към нас нз. дали си чул ,за дръпки доста силно казано ,но щом казваш :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с когото се засекохме в кв.Бояна днес :honda: хубав прелюд :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че днес бързах, и не можах да се насладя на готината 4 ген хеч в София, на бул. Стамболийски, и на още по готината мадама която го караше. ;) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е колегата с червен прелюд 4та с черна лента през предния капак и тавана който засичам за пореден път в младост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта се засрешнах с един колега с ЦРВ на Бул.Йеросалим (София/Младост) аз бях под прикритие :ph34r: ма видях стикера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егоцентрика и Рибата на цариградско преди час, час и малко....С компания.... Егоцентрик.... някой ден ще ти ги открадна тия джанти и тва си е! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз засякох Егоцентрика в Люлин вчера, но той изобщо не ме отрази :) Явно съм много нисък с тоя РЕКС. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Поздрави на колегата с бялата 6 генерация хеч в гр. Дупница- засякохме се на едно кръстовище (аз бях част от сватбарската колона) !

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата с черната петицата хеч , дето се поздравихме тази вечер до Пикадили Младост :), Изфорсирах , защото нямам клаксон :)

Редактирано от PeNaLTy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво Accord coupe, на паркинга на метрото горе в Младост 1! Аз бях с черния del sol паркиран пред теб!:) много красиво купе колега! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с адския сивик 6-та CA8808 в Стрелбище

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, днес те видях, номаневрата на излизане от служебния паркинг трябваше да е бърза....служебна кола чакаше място.Част от аварийките бяха за срещата.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, днес те видях, номаневрата на излизане от служебния паркинг трябваше да е бърза....служебна кола чакаше място.Част от аварийките бяха за срещата.:)

Ако е за мен най вероятно е бил някой друг.Днес не съм минавал из квартала , а освен това съм със 7-мата цял ден . 8-мицата е на козметика 2 дни :)Иначе поздрави и на теб макар и задочно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...