Jump to content
Frank

Търся Хонда CR-V

Recommended Posts

Търся си Хонда CR-V, най-добре черна в краен случай сива или нещо подобно има доста блиски цветове до сивото. С климатик друго нищо няма значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко ти е сива хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е като да няма сиво по нея, зависи дали офертата му ще ме накара да се откажа от нея, защото ако търси за около 6300 по - добре да търси от автокъща, тук никой няма да си даде обслуженото бижу за толкова, поне аз не бих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята даже и повече и искам та да не би някои случааино да вземе да извади сумата и да тряя да я давам, щото хич не си я давам. пък и червена :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси цените искате :D 15 годишен кошник от друга марка струва към 3-4 хилки :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем и за най-сивите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 15 я давам ако новия собственик изгледа свестен:)

Редактирано от NEKTAR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни точно си мислех, че ако реша да продавам моята ще почна някъде от 8 хиляди. Само дето моята а и всички коли карани тук просто наистина са "качваш се и караш", а не "перфектни нов внос" дето тепърва има да наливаш още 4-5 хиляди за да можеш само да я караш, камо ли да си спокоен... За тая цена си е вечно моя, ама нямам нищо против :) Пък и моята е оранджава :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех черна Хонда на газ преди няколко седмици. По израсихсе, но за сега няма никакав проблем. Дано от тук нататък ми е на касмет. :)

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде хаирлия да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!  И аз се триумя за такава хонда 2002-2003 година (CR-V) обаче като изчетох половината свят забелязвам че всички сте или от София или от Варна. Аз съм от Велико Търново и идея нямам какво ще правя със сервизите, които май тук няма. Иначе страшно ми харесва колата. С тия чести реглажи на клапани и чудесии идея нямам как ще си правя обслужването тук. Ако някой има инфо, моля да ме светнете по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема се плашиш!Регулиране на клапани и обслужване може да ти направи всеки уважаващ себе си автомонтьор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...