Jump to content
1net

Възраст на хондаджиите

Кога сте родени  

1671 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Dragi4

А ето и нещо за най-многобройната група :DПосвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години

така е ,разчуства ме с тоя пост ,беше толкова хубаво ,жалко за днешната ОСАКАТЕНА младеж :) спомням си как ходехме да ловим жаби ,играехме на фунийки на стражари и апаши ,биехме се с децата от съседната махала ,имам два големи белега от една игра с пръскане с бутилки от веро паднах на едни стъкла :) ,балканчето ми изглеждаше като бмх ,а сега какво ТЪПНЯ ,да им пикам на сегашното детство !!!
Eй тва ма накефи...ама пропусна скобника и лагерната коли4ка+ о6те няколко 6укарийки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Баси майката,доплака ми се Има една голяма истина в това което е казал колегата от форума на BMW:"Затова пък имахме приятели"...............Господи къде са тези времена,Господи заще не мога пак да съм дете???Защо не мога пак да бягам като луд по поляните и да не знам какво е това умора и болка???Защо не мога пак да се путя над уроците,защо не мога да се сприятелявам с хората както тогава???Защо не мога да се карам с приятелите си за глупости и да се сдобрявам почти веднага???Защо не мога да бъда наказван от родителите си за поредната беля???Защо не ме е страх от "милиционерите" и даскалите както тогава???Защо не са живи баба ми и дядо ми за да прекарам лятото при тях.Господи защо се бъхтя като луд и за какво са ми тези пари щом не съм това което искам да съм????Господи защо този свят стана толкова комерсиален???Господи защо живея щом дори не мога да си върна жената която обичам????Господи защо на никой не му пука за мен щом няма кирия????Защо защо защо.......................................Дръж се мой,такъв е живота,не винаги е розов,но за това сме живи и това което не ни убива ни прави по-силни :punk: Като се видим на национала ,живот и здраве,ще се напоркаме и да не ти дреме :lol: --------------------

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

и от мен един глас за 67-76 все още не станали дядковци но бъдещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Баси майката,доплака ми се :D Има една голяма истина в това което е казал колегата от форума на BMW:"Затова пък имахме приятели"...............Господи къде са тези времена,Господи заще не мога пак да съм дете???Защо не мога пак да бягам като луд по поляните и да не знам какво е това умора и болка???Защо не мога пак да се путя над уроците,защо не мога да се сприятелявам с хората както тогава???Защо не мога да се карам с приятелите си за глупости и да се сдобрявам почти веднага???Защо не мога да бъда наказван от родителите си за поредната беля???Защо не ме е страх от "милиционерите" и даскалите както тогава???Защо не са живи баба ми и дядо ми за да прекарам лятото при тях.Господи защо се бъхтя като луд и за какво са ми тези пари щом не съм това което искам да съм????Господи защо този свят стана толкова комерсиален???Господи защо живея щом дори не мога да си върна жената която обичам????Господи защо на никой не му пука за мен щом няма кирия????Защо защо защо.......................................

Споко пич,и на мен ми идва да рАзкъсъм ризата и да са мАйна от тоя свят и тая вечер ша са нАпия по тоя повод.Тя тая тема отишла към зверска чикия бе хора,някой ша вземе да напрай някоя простотияВива '78 Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Баси майката,доплака ми се :P Има една голяма истина в това което е казал колегата от форума на BMW:"Затова пък имахме приятели"...............Господи къде са тези времена,Господи заще не мога пак да съм дете???Защо не мога пак да бягам като луд по поляните и да не знам какво е това умора и болка???Защо не мога пак да се путя над уроците,защо не мога да се сприятелявам с хората както тогава???Защо не мога да се карам с приятелите си за глупости и да се сдобрявам почти веднага???Защо не мога да бъда наказван от родителите си за поредната беля???Защо не ме е страх от "милиционерите" и даскалите както тогава???Защо не са живи баба ми и дядо ми за да прекарам лятото при тях.Господи защо се бъхтя като луд и за какво са ми тези пари щом не съм това което искам да съм????Господи защо този свят стана толкова комерсиален???Господи защо живея щом дори не мога да си върна жената която обичам????Господи защо на никой не му пука за мен щом няма кирия????Защо защо защо.......................................

Споко пич,и на мен ми идва да рАзкъсъм ризата и да са мАйна от тоя свят и тая вечер ша са нАпия по тоя повод.Тя тая тема отишла към зверска чикия бе хора,някой ша вземе да напрай някоя простотияВива '78
Не така бе еее хората си се връщат към едни от готините години и моменти а вие тука като в латино сериял малко по ведро събудете детето във вас то само е леко задрямало не е умряло май се преработвате :P малко чист възух сред природата ще ви дойде добре вземете си лъка и стрелите може и прашката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dio

още един глас за мнозинството (1981г) ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Баси майката,доплака ми се ;) ...

аз си рева от време на време по тоя повод и най-вече за загубените приятели, но полза няма - има само отговорности ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

Колегата от BMW форума и MIYAMOTO май разчувстваха яко и мен. Обещавам си редовно да надничам в тази тема.Тя май стана много истинска. Не това е точната дума но....Благодаря, че се разви и в тая посока. Може да съм за забележка, но и не мога да се стърпя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам анкетата ми напира един въпрос. Под хондаджия какво се разбира?Човек който харесва марката хонда или човек който управлява хонда? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв кантар между двете предполагам.Болшенството потребители са притежатели на едно или повече Хондета.Или поне такова е моето впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би е добре да има тема възраст на хондите също така - предложение :D (мойта няма да е от най младите представители - ще компенсира за мен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би е добре да има тема възраст на хондите също така - предложение :hondarulez: (мойта няма да е от най младите представители - ще компенсира за мен)

добре е първата кола да е по-стара от теб за да те научи да караш ... после си копуваш една по-млада и й пръскаш ... ауспуха от каране :hondarulez: и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набори къде сте(1982-1986)? Дайте си гласовете, че тези "дъртаци" много ни дръпнаха :angry::angry::blink:

ами не могат, още не са се научили да четът и не знаят за кво се пише в анкетата.пък и са още доло пред блока на пързалката и пясачника :(
:unsure: .И от мене едно рамо за 1980.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би е добре да има тема възраст на хондите също така - предложение :D (мойта няма да е от най младите представители - ще компенсира за мен)

Кефи ме много тая идея!Хайде някой да направи анкета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B`at  Ves

ехааа.. аз като съм `77 пък съм учил с випуск `76 ..., че то като гледам май станаха към 60% :punk::zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

За дядовците един вот 67-76

Абе гледам, гледам само деча и дедовци, та викам да ви кажа, че и баби се намират :РРРР67-76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, браво! Поне една дама почти в нашата скромна но качествена групичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че дамите сме повече, но просто сме явно по-мълчаливи. Още един дамски глас - 74.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Ми то май в нашия далечен край на графиката дами няма :rolleyes: Или не се обаждат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че дамите сме повече, но просто сме явно по-мълчаливи. Още един дамски глас - 74.

:()) Девойко, дай си гласа и в анкетата :starwars:)))

Еее, браво! Поне една дама почти в нашата скромна но качествена групичка ;)

Увеличаваме се..... ;))) Дамите с хондите :angry:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въй, въй, въй. 87- 90 сме много малко бе!! Явно мойте връсници още не са разбрали кои са истинските коли и се захласват некъде другаде. Аз съм 89 и се отчетох в анкетата, дано скоро станем повече :starwars:;)

Редактирано от CrashDown

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че дамите сме повече, но просто сме явно по-мълчаливи. Още един дамски глас - 74.

:))) Девойко, дай си гласа и в анкетата ;))))

Еее, браво! Поне една дама почти в нашата скромна но качествена групичка ;)

Увеличаваме се..... ;))) Дамите с хондите ;)))
:) Дами, ще се видим ли на националната ;) от: един дядо - '73
Момчета, с най-голямо удоволствие, но на следващата среща :))) Имам уважителна причина - 15 години от завършване на гимназия, та срещите уекинко съвпадат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

Еее, браво! Поне една дама почти в нашата скромна но качествена групичка ;)

Предполагам, че дамите сме повече, но просто сме явно по-мълчаливи. Още един дамски глас - 74.

ама аз не съм разбрала че броим и дамите - още една тук ;) а в анкетата отдавна се записах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho
:offtopic: Колеги бройте и мен от днес. дигам процента около 70-та година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее 86 само 28.50% давайте дее знам че сме повече. Ай чернобиллллллл :D:punk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

хм......пьрвата ми кола беше москви4 ама това не пре4еше на капака му да напиша honda ;) 67г-старци разбоиници!!!!!!!!!!!! :D;);) кво толкова??? ;) тва де го няма на изгрев не го 4акаи ина залез!!!;) наборите обяснете някои неща на младоците :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затвърждавам 77-превъзходството!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее 86 само 28.50% давайте дее знам че сме повече. Ай чернобиллллллл :drunk:;);)

Хондаджии '86 - The Power of Chernobil ;) - Наборите да се стягат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей само дартаци в тоя форум :P , 77 , 70 ... ееее , :P Няма ли 88 набори ??? ето един глас и от мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наборе имаи малко уважение към вехтите :rolleyes:Благодарение на тях сигорно имаш този автомообил и различаваш сусамен геврек от волан :rolleyes::rolleyes::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PiPuRs``Наборе имаи малко уважение към вехтите smile.gifБлагодарение на тях сигорно имаш този автомообил и различаваш сусамен геврек от волан biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

Извинявам се , ако съм обидил някой. Всичко е в кръга на шегата !!! :P:angry::blink:

 

Колегата " PiPuRs`` " ме накара да се чувствам неудобно !!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

Още един глас за набор 77 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zmeio

77 невър дай.. опс :D ..рулз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една дама в отбора 82-86 :(

точка и от мен за тоя интервал :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...