Jump to content
PILETORADI

Съвет за радиатор за Civic MKVI

Recommended Posts

Ще помоля, ако някой може да даде съвет за радиатор с прилично качество, двигателят е 1.4, 90 к.с., D14Z4 , англичнака, хеч, , входа и изхода за маркучите са външен диаметър 28 мм.

 

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой мери външен диаметър?!?

Купи си втора ръка радиатор 5-та, 6-та - еднакви са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са баш еднакви. Аз карам същата хонда(англичанка с D14Z4) и съм с радиатор от 6-та хеч и като размери са еднакви, но като диаметри на тръбите, тези на хеч-а са с няколко милиметра по-големи. Оригиналната скоба за горния маркуч не можах да я сложа и сложих обикновена червячна. Капачките не са еднакви, та ако взима радиатор от японка, да го вземе с капачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са баш еднакви. Аз карам същата хонда(англичанка с D14Z4) и съм с радиатор от 6-та хеч и като размери са еднакви, но като диаметри на тръбите, тези на хеч-а са с няколко милиметра по-големи. Оригиналната скоба за горния маркуч не можах да я сложа и сложих обикновена червячна. Капачките не са еднакви, та ако взима радиатор от японка, да го вземе с капачката.

Колега даже и горния маркуч да е няколко мм по голям диаметър не би трябвало да имаш проблем с слагането на скобата , а иначе сме слагали капачка от англичанков радиатор на 5 та ген хеч и нямаше проблем никакъв .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 стандарта са капачките, така че има значение от радиатора! :) Публикувано изображение

Относно диаметрите на входа/изхода няма ядове!  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...