Jump to content
dimityr_prelude

Смяна на Горивен Филтър

Recommended Posts

Здравейте колеги! Днес ходих да сменям масло и филтри маслен и горивен, смениха масления и стигнаха до горивния и се отказаха защото бил сложен и били ставали някъкви изгъзаци с него и ми казаха да ходя при някой специализиран сервиз. Та да попитам къде в Пловдив може да го сменят.? Колата е Хонда Прелюд 5 ген. F20A4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рубриката "Без думи" никога няма да остарее.Това сериозно ли са ти го казали ? Вярно , че е глад ама кви хора има по сервизите не е истина.Горивният филтър при 5-та генерация се сменя по-лесно като колата е вдигната като всъщност не знам даже дали може като не е.Общо взето ти трябва канал или подемник или майстор който е виждал и друг път нещо различно конструктор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че е заврян на май-ата си,но за какво са тия майстори ако немогат един филтър да сменят.Моя го смених на канал,като едим приятел помагаше от горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той майстора ми вика ако искаш ще ти го сменя, ама вика щял да почне нещо да тече и вика ако тече трябва да пригаждаме такъв от ауди, бил сменял дузина такива ама само 4-5 му били успешните...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също каза че смяната щяла да струва около 100лв. при положение че филтъра е 17лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''Той майстора ми вика''....   Друже силно казано да е майстор това . ! Трябвало да пригажда от ауди смо 4-5 му били успешни , смяната щяла да струва 100 .... ами ако не стане колко ще струва пак ли 100 ... Знам че лесно да се каже ама не се занимавай с такива хора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''Той майстора ми вика''....   Друже силно казано да е майстор това . ! Трябвало да пригажда от ауди смо 4-5 му били успешни , смяната щяла да струва 100 .... ами ако не стане колко ще струва пак ли 100 ... Знам че лесно да се каже ама не се занимавай с такива хора !

Ще се захващаме с едно приятелче да го сменим, отчаял съм се от майстори...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна не ходиш при правилните хора... Аз съм ходил при двама.При единия сменях амортисьори и ремък,а при другия тампони на стаб. щанга.И двамата знаят какво правят и двамата карат хонда. Питай Слави CR-V той ще ти каже къде да идеш ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи на твоя майстор, че на 5 - та се вади целия мотор, за да се смени филтъра. 

Още трябва колата да е измита, гумите да са точно 2.2 и да бичи яка чалга, ... щото иначе не става тая работа.

Ако и това не помогне, да сменя също от трактор, комбайн,... да пробва също филтър от кафе машина...

А бе, ... все от нещо ще стане.

 

п.п. Боже, колко мъка има по тоя свят, боже...  :worthy:  :worthy:  :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресен бисер от вчера - за смяна на съединител на акорд 6-та се сваляло магарето... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Акорд 6 не знам, ама на Акорд 7, 2.2 I-CTDI наистина се сваля магарето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Пловдив, ако още не си го сменил пиши едно лично ще ти поюогна аз моя си го смених на канал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...