Jump to content
Guest Founder

Честито на Майната и Бенджи

Recommended Posts

4естито! С кеф да си ги карате :) мн. красиви ма6ини :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Майна, не мога да се сдържа, колата ти ме дърви!Честито и на двамата и със здраве да ги карате и да търкате гуми! Бенджи да ме прощава, ама черният акорд ме заслепи ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пичове,страшни красавици :) Чувставам,че DjSprite доста ви е говорил :) На Бенджи малко трудно ще му простя изневярата,но бутилка Пещерска ще оправи нещата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6колсун :lol: Мазна раота брат4е кожи можи гръмнахте.Коли за пораснали гъзари :) 4естито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Benji ...хубаво яке и хубава шапка :)P.S> Баси как ви завиждам! :):lol:

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Benji ...хубаво яке и хубава шапка :)P.S> Баси как ви завиждам! :):lol:

за якето и шапката нали знаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Явно ще се обособи нов подраздел в клуба :P Accord Coupe, ве4е не съм вълк единак :lol::):) отново 4естито ...удържах тайната :P и скоро се надявам да ги тествам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от на двама ви :lol: Много безаварийни км. и неделя мисля да пътувам и може да мина през Ямбол и Пловдив за да ги видя на живо(е и зада почерпите де) Само да не се покриете ей :) П.С. Много са ви хубави и на двамата Акорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eййй, страшни са :lol:, да сте живи и здрави и даси ги карате безпроблемно... и дай боже всеки да може да си позволи такава или по-хубава Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде честито и от мен МЛАДЕЖИ :lol: със здраве да си ги юркате и мнооооо безаварийни км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле какви са красавици! Страхотни са! Честито и на двама ви, въпреки че не се познаваме лично. Със здраве да ги карате и много много да ви радват! :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно красиви - коли мечта.Много изпълнени с емоции километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zhivko

Специални благодарности на Майната,че ми оказа честа да съм първия научил и изпробвал новия акорд ЧЕСТИТО сташен е.Имамахме доста безсънни нощи докато пристигне в БГ.Чакането си заслужаваше.Честито и на Бенджи нова красавица,надявам се жена му да не ми се сърди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако интериора е "светлокож" и автомата е ТИПТРОНИК -напрао си избил рибата Майна ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не "тъмнокож" е понеже със светлия салон познай при първия риболов на кво ще заприлича кожата ;) а типтроника се предлага само на англичанките, но те не ме кефят хич, а и ефекта на типтроника го имам с редене и цедене на D1-D2-D3-D4, така че не ми липсва :blink: ето снимка на интериора:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че принципно автоматикът ни е един и същ -просто моят има опция за по-ергономично управление на "ръчния" режим ? Случайно да знаеш тоя автомат какво производство е и някои тех. подробности , нещо схемичка - сигурно и теб те гложди :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че принципно автоматикът ни е един и същ -просто моят има опция за по-ергономично управление на "ръчния" режим ? Случайно да знаеш тоя автомат какво производство е и някои тех. подробности , нещо схемичка - сигурно и теб те гложди :dry:

гложди ме не, ами изрових нета :) мисля че са наистина еднакви но твоя е с тази опция и допълнително електроника към нея за управлението и, а на моята "американка" не се предлага, щото просто не карат в щатите и канада в ръчен режим и ще е излишна. Разбира се, че предпочитах да я имам, но ще го преживея :) иначе колкото изчетох и сравнявах, май сме с еднакви предавателни числа, скорости и т.н. При мен има вариантите или да редя скоростите като с ръчка - 1-2-3-4, или да ръгна на D3, където и 3-те скорости се цедят в червената зона и се издължават съответно 1-60+км, 2-114км, 3- 160км, това по памет, за по-точни цифри ще проверя в книжката ако ти трябват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry::) ТАНАСЕ ТЯ МНОО АРНАА ЖИВИ И ЗДРАВЕ КОЙТО ГО МОЖЕ ГО МОЖЕ И МНОГО УБАВИ МОМЕНТИ И КИЛОМЕТРИ БЕЗАВАРИЙНИ БЕЗБРОЙ :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни купета! С много здраве да си ги карате момчета!Майна, един въпрос - отзад тясно ли е в твойто купе? Сравнение с Сивика 6та генерация как е по-тясно или по-широко? Имаш ли вече някаква представа за разхода?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЙНА,Бенджи,честито-много са ви красиви Акордеоните !!!Със здраве да си ги карате и с кеф да свирите на тях :) ...А с тези кожи направо изтрепахте рибата..... :dry: Хиляди безаварийни и само удоволствие от ездата на тези жребци...!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Ммммммммммммного хубави ..........Истински коли за верни фенове - само готени мигове зад волана. С Майната еднакъв вкус май имаме :P -ъмерикан стайл :tooth:

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dead man

много безаварийни километри ви желая :D:o:tooth::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЙНА кажи сега като си свикнал от светофар до светофар с 6 та генерация да си първи ТОВА УСЕЩАНЕ заменено ли е с комфорта на новата придобивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата!!!Колите са страхотни!!!Пожелавам ви само хубави моменти с тях!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......особено днес няколко акордеона се ръчкахме цял ден ;) .....

Ама си беше яко ...Как гледаха "простосмъртните" по светофарите а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо май се заформя Bad Ass Accord Team ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо май се заформя Bad Ass Accord Team :cool:

Ще видите вие на следващите "гонки" :P Акорд Рулззз !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен няма значение къв е модела,важното да е ХОНДА :cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...