Jump to content
B.Pavlov

Ел прибиране на страничните огледала.

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес ми хрумна да направя на Хондата така, че страничните огледала автоматично да се прибират при загасване на колата и да се отварят при палене.
Огледалата ми са ел ако има някакво значение. Имате ли идей как може да се направи.  
 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лесна работа мисля.. лесно ще е ако се намерят огледала от друга кола с такава функция, които да се присадят. Идеята е интересна, ако някой е правил ще е интересно да сподели!

п.п. За 6-та генерация има в ebay готови такива ама са си цифра..

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми видеото е на моята кола принципно :). Огледалата са от 6-та Type R. От ebay ми стъпаха на 170 лв с доставката през nolimit. Преработката на огледала без тази екстра вероятно е възможна, но едва ли ще стане добре и и надали ще излезе по-евтино. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа как са вързани ? През ключа ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На оригиналното си управление. Мислех да го правя автоматично, но зимата като замръзнат или ще ги изгориш или ще ги изгориш или ще караш без огледала.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WingMan, какво ми трябва за да си монтирам такива огледала, освен ключ и огледала?!Предполагам реле и предпазител, или има и нещо, което пропускам?!Питам, защото CR-V-то ми е с такива огледала, и подлежи на скрапиране, та евентуално да си ги сваля и монтирам на следващото CR-V, ako си няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са без реле. Но някои имат и реле, в зависимост от ключа с който са, че ако не се лъжа имаше няколко варианта. Най-добре си свали всичко свързано с огледалата :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ясно :) Моите са си така.Един приятел реши да ги отваря мислейки си,че не са автоматични :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...