Jump to content
jazzka

Помпа за чистачки/Хонда Джаз

Recommended Posts

Здравейте,търся под дърво и камък помпа за чистачки за Хонда Джаз 1.2 безнзин 2004 78 кс

МОЛЯ,ако някой Има да ми пишее,питах на около 20 места и от никъде НИЩООО ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при Апостолов. Скоро търсих патрон за ключалка, никъде по моргите не открих. Само те ми намериха в системата си

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качи снимка да я  видя може и да помогна но по подробни снимки моля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица имах същия проблем! Реших го по следния начин: отиваш в косер те ти вадат един каталог с помпички и си избираш една която да е подобна по форна с твоята. Аз взех накаква за фият мисля. Дори буксата стана само дето не може да щракне, буксата де иначе клемите влизат. Цена 11,60 БГ левас ДДС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви,един приятел ми намери и ми я смени.Струва 15 лв.нова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски, я дай повече инфо че и аз съм на същия хал. От къде я намерихте нова помпичка?Имат ли разлика двете помпички (за предното и задното стъкло), в Хайнес ръководството не са сметнали да опоменат това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят проблем с помпичката още не мога да го реша.

Никъде по моргите не се намира помпички, а където изкочат коли на части или се изкупуват преди са успея да се вредя, или не ми отговарят като направя запитване.  Имам и тема във форума но явно и тук никой не продава Джаз на части. :)

 

В този Косер явно се намират алтернативи (jazzka ми писа, че е намерила предна за 15лв.) но аз не мога да я сваля за да отида с нея за сравнение. Не, че не мога - не искам. Кората под калника ми е пукната и съм я закрепил с лепило и монтажна лента, ако тръгна да я свалям ще се спука цялата сигурно. Проблема е, че никъде не мога да намеря и кора. :)

Купих афтърмаркет (неоригинална но нова), която се сцепи още докато я носих към къщи. Пластмасата е твърда (не като оригинала) и се пука от най-малкото огъване.

 

Та ще помоля ако на някой му се наложи да отваря там, да щракне една снимка да си имам представа какво търся.

 

 

Ето къде се намира

http://www.hondafitjazz.com/manual/A00/HTML/00/SAA2E00J54300065041KBAT10.HTML

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери тук http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11391078056720177&slink=8z4rfh на телефона за връзка. Преди две седмици ходих да търся протектора под предната броня, но за съжаление го бяха продали. Лошото е че ти е бая далече и трябва да ползваш куриер, а и няма да може да се изпробва на място.

  Успех!

Редактирано от diterh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...