Jump to content
Miramax

Поставяне на газ в ПЛОВДИВ

Recommended Posts

Здравейте колеги !

Бихте ли предложили някой газаджия в Пловдив , Асеновград, Катуница, който да ми сложи на civica обикновена газова а не инжекционова ?

 

Шеста генерация- 90 коня- сивик- хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих на Логото такава при един пич,стабилен е и съм доволен.Ще ти пратя номера на ЛС.Иначе на много места могат да ти сложат АГУ в Пловдив.Ти ще си прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа един много добър, но е от Септември, горе долу твоят район. Доказан майстор и няма да ти вземе много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ааааа сакън, прати го в Септември да му стане втори дом там, аи нема нужда от тоя "добър" в Септември, цял роман мога да напиша за него, всъщност от там станах газаджия след негов монтаж :) И все пак сложи си ГИ, няма общо с тая допутопна обикновена агу, а и още едно място не ходи в Фагу :) другаде където искаш. Ако питаш мен отиди срещу новата сграда на ПУ на пловдивски университет, там бачкат добре.

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа сакън, прати го в Септември да му стане втори дом там, аи нема нужда от тоя "добър" в Септември, цял роман мога да напиша за него, всъщност от там станах газаджия след негов монтаж :) И все пак сложи си ГИ, няма общо с тая допутопна обикновена агу, а и още едно място не ходи в Фагу :) другаде където искаш. Ако питаш мен отиди срещу новата сграда на ПУ на пловдивски университет, там бачкат добре.

 

Е, хайде сега! Аз пък за твоите прехвалени мога да намеря хора, които ще кажат лоши неща. То така ако я караме няма доникъде да стигнем. Аз съм доволен от него, доста хора познавам доволни, а това че има недоволни - ми то винаги има такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които слагаха моят ГИ се справиха доста добре, дори без забележка, много любезни и отзивчиви, дори ако имам някакав малък проблем го премахват на момента безплатно. Но не знам дали биха се занимавали с обикновени газови. Ако искаш може да ги попиташ - намират се на околовръстното Пловдив посока Първенец, 50м в ляво - MotorGas

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ааааа сакън, прати го в Септември да му стане втори дом там, аи нема нужда от тоя "добър" в Септември, цял роман мога да напиша за него, всъщност от там станах газаджия след негов монтаж :) И все пак сложи си ГИ, няма общо с тая допутопна обикновена агу, а и още едно място не ходи в Фагу :) другаде където искаш. Ако питаш мен отиди срещу новата сграда на ПУ на пловдивски университет, там бачкат добре.

 

Е, хайде сега! Аз пък за твоите прехвалени мога да намеря хора, които ще кажат лоши неща. То така ако я караме няма доникъде да стигнем. Аз съм доволен от него, доста хора познавам доволни, а това че има недоволни - ми то винаги има такива.

 

На тебе монтирал ли ти е уредба ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ааааа сакън, прати го в Септември да му стане втори дом там, аи нема нужда от тоя "добър" в Септември, цял роман мога да напиша за него, всъщност от там станах газаджия след негов монтаж :) И все пак сложи си ГИ, няма общо с тая допутопна обикновена агу, а и още едно място не ходи в Фагу :) другаде където искаш. Ако питаш мен отиди срещу новата сграда на ПУ на пловдивски университет, там бачкат добре.

 

Е, хайде сега! Аз пък за твоите прехвалени мога да намеря хора, които ще кажат лоши неща. То така ако я караме няма доникъде да стигнем. Аз съм доволен от него, доста хора познавам доволни, а това че има недоволни - ми то винаги има такива.

 

На тебе монтирал ли ти е уредба ?

 

 

Монтирал ми е два пъти - на Ладата (обикновено) и на едно Митсубиши - ГИ. На Акорда просто реших, че не си заслужава инвестицията предвид това, че я карам 2000 км годишно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 коли и си доволен????? явно не говорим за един и същи човек, ако беше при него то едната поне вече щеше да е изгоряла заради изпускане на газ :) Чесно по лош монтаж никога не съм виждал! за безопасност пък и дума да не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също препоръчвам майстора от Септември .. предполагам, че там е само той .. ако искаш координати ми пиши на лично съобщение .. аз съм много доволен от него .. и доста познати съм пратил при него, които също нямат проблеми .. нищо не ти пречи да му се обадиш, да кажеш какво искаш, да ти препоръча и той нещо според бюджета ти , а ако не ти се нрави ГАЗ могат да ти сложат във всеки гараж .. :) Аз на моята 6-ца 1.5 V-tec, 115 к.с. и сложих инжекцион и съм нямал проблеми (3 години каране, по 20-25 000 км на година и единственото, което съм правил по газовата е смяната на филтъра :)) .. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба висок глас ГИ се слага на цената на нова обикновена газова уредба. Нема настройки на слух и мирис в зависимост от сезона и чистотата на филтъра, само сменяш филтри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...