Jump to content
joexx

Съвет за избор Accord 7 /от частни обяви/

Recommended Posts

Здравейте колеги,

търся да закупя запазен Accord 7/безин, седан/ и тези обяви ми хванаха окото на пръв поглед.

Ако някой е ходил на оглед, моля да сподели впечатленията си от конкретния автомобил/продавач/.

Благодаря

1

http://www.cars.bg/c660521

2

http://www.cars.bg/c608590

3

http://www.cars.bg/c677299

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей колега,

от трите обяви бих взел последната.

Продава я колега от форума и е единствения, който не е излъгал в описанието и оборудването на колата.

Този двигател е доказано надежден, става за газифициране, относително лесен и евтин за поддръжка, а и испанските коли нямат ръжди.

Поздрави и успех!

Редактирано от NikiG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите,

незнаех, че колата от последната обява е на колега от форума /което е +/!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че има грешка втората е на съфорумника.3тата е възможно най-постната версия на Акорд.2рата е с доста прилично оборудване,сензора за дъжд е доста удобно нещо,а за темпомата да не говорим,има си и халогени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей,

Третата обява е от колегата Кембо - един от най-големите фенове на марката.

Описанието и оборудването на колата отговарят на истината, за разлика от другите две. Например наличието на ESP.

Лично за мен коректността на продавача е от голямо предимство.

Поздрави и успех на всички!

Редактирано от NikiG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина последната изглежда най-запазена, но е добре да имаш предвид, че е най-ниско ниво на оборудване, дори няма автопилот. Тоест наистина очаквай гола като пушка кола без абсолютно никакви екстри (ако не броим климатика), който отдавна си е стандарт при всяка кола за над 20к лева.

 

Аз лично бих или дал повече пари за Хонда с екстри или бих взел за тези пари Мазда 6 пълна с екстри. Дизеловите мазди са доста по-зле от дизеловите Хонди, но бензиновите са също така безпроблемни, ако изключим, че първите 6ци започват да ръждясват отзад. От друга страна за 10 000лв можеш да вземеш и по-нова 6ца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не съм много запознат какви екстри се предлагат и ще са ми от полза освен :

-Климатроник

-Ел.стъкла

-Ел.огледала

Наистина елементарни но достатъчни за мен. Сещам се за още малко:

- Парктроник - до сега не съм имал и не изпитвам нужда от тази екстра

- Навигация - /така и не ми стана ясно работи ли за България без мод, и допълнителна инвестиция/, макар, че имаме Gps-навигация, таблет с gps, смартфони с gps, за това и не държана тази екстра като цяло.

- автопилот, карам около 15 000км/г. за няколко пъти по магистралата нямам зор.

- Подгрев на седалките- зимата сигурно е кеф и съпругата ще се радва.

Най-важното не съм споменал, че колата е за съпругата ми /фенка на BMW и караща такова,  още я убеждавам за HONDA/  , макар, че се е убедила в здравината на моя CIVIC 6г., който вече за 7-ма година "тормоз :)" се е доказал като "железен".

Та за това не държа толкова на екстри, колкото на здравината на колата и марката HONDA.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

купихме Акорда от 3-та обява / от Пазарджик, от колегата Кембо /.

Няма такъв "Фен" като него, само суперлативи мога да кажа за отношението му.

Естествено и колата много ни хареса, в отлично техническо състояние с нормалните интериорни и екстериорни забележки за 11г. кола.

Искам да благодаря и на  колегата "NikiG" за това, че сподели че продавача всъщност е колега, фен и голям пич, коментарите веднага насочиха вниманието ми към конкретната обява!

Да ни е честита новата придобивка / на съпругата / :punk: .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, чак сега прочетох написаното по-горе. Благодаря за хубавите думи .Желая само прекрастни мигове и безаварийни километри с акорда . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...