Jump to content
Miramax

Отвор в броните

Recommended Posts

Здравейте !

Имам мерак да си направя кръгли отвори в броните. Един в предната броня и 4 в задната броня.

Изцяло с декоративна цел.

Знае ли някой, кой в Пловдив или района, може да сътвори нещо такова ?

Нещо като клиповете тук - 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето:        http://praktiker-online.bg/product/94662/diskov-trion-bosch.htmlаз с такъв трион си направив сам дупки на пластмаса който държи халогените. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за пробиване на отвора е почти ясно. Но как ще направя това силиконово или пластмасово оплътнение на самата дупка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя уплътнение на клипа ? Отзад няма нищо отпред на отвора е турбината ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнение(гума) можеш да сложиш от тези дето стават за "нещо"  :tongue1: ето пример       http://markita.net/uplatnenie-gumeno-1014.htmlсамо си вземи точната дебелина,залепи я от вътрешната страна и е готова за  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Имам мерак да си направя кръгли отвори в броните. Един в предната броня и 4 в задната броня.

Изцяло с декоративна цел.

Колега, ама ти сериозно ли или си гоУфаджия?

Декоративно може и много дупки да направиш!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам някой да си прави дупки в броните за красота. Има 2 Сивика 5 ген в Пловдив с дупки отзад и отпред , на едната се е получила сполучливо и си личи че са вложени пари, другия е правен май на село и отзад е като ренде бронята не мяса на нищо. Помисли си да не си развалиш само броните с тия дупки не че са много пари, за боя ще ти излезнат повече. Иначе има и майстори които ще ти направят процедурата от Била 1 към изгрев пътя покрай Марица на гърба на Бриколаж в халетата е единия , на Такси 1 пак навътре в халетата познавам едно момче което прави такива неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ще прави колата май самолет :plane:  -  аеродинамични ще са, да не го спира пустия въздух  ... :punk:

 

п.п. Вземи си шпули, от тонколони. По техния диаметър - има различни си прави отворите, после берта им ще скрие рязаното!

А - ааа, пия Загорка, ... мерси че попита... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм да се прекрива рязаното , като се използва един бас рефлектор. Естествено взема се само предната част на рефлектора, останалата се отрязва и ползваш само предната периферия.

post-23844-0-99058800-1394361237_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам някой да си прави дупки в броните за красота. Има 2 Сивика 5 ген в Пловдив с дупки отзад и отпред , на едната се е получила сполучливо и си личи че са вложени пари, другия е правен май на село и отзад е като ренде бронята не мяса на нищо. Помисли си да не си развалиш само броните с тия дупки не че са много пари, за боя ще ти излезнат повече. Иначе има и майстори които ще ти направят процедурата от Била 1 към изгрев пътя покрай Марица на гърба на Бриколаж в халетата е единия , на Такси 1 пак навътре в халетата познавам едно момче което прави такива неща

 

Специално за синята знам, че не е с декоративна цел... м/у другото, човека си има още една (цяла) броня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отпред дупката се прави да взима въздух филтъра най често.отзад дупките се правят заради въздушния джоб,който се получава в бронята...та тези коли с дупките не са много евридейки.като ще си дупчиш колата,помисли преди да си го сторил.ефтини пласмаси за окантване на предната дупка има във викиват до моста на герджика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на "евридейка" ще й бутне разхода ;) не, че нещо, но по-малкото съпротивление трябва да води до по-малък разход(особенно при малките мотори).п.с. аз лично знам 4 хонди с дупки на задната броня в Пловдив, без да съм кой знае какъв хондаджия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално полудяхте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...