Jump to content
Миро 01

Хонда ЦРВ

Recommended Posts

Погледнете тази кола дали си заслужава да ми е докарат до тук за 15600 лв.http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-cr-v-2-0i-executive-schkeuditz/186966019.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=54&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&negativeFeatures=EXPORT Да ли си заслужава, дали са и реални километрите и каквото се сещате още моля споделете. Или са много парите. Пише че е от 1 собственик а няма номера съмнява ме че е внесена в Германия от някаде другаде. И ако е ниво Екзекютив не трябва ли да е с навигация.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете тази кола дали си заслужава да ми е докарат до тук за 15600 лв.http://suchen.mobile...Features=EXPORT Да ли си заслужава, дали са и реални километрите и каквото се сещате още моля споделете. Или са много парите. Пише че е от 1 собственик а няма номера съмнява ме че е внесена в Германия от някъде другаде. И ако е ниво Екзекютив не трябва ли да е с навигация.Благодаря предварително

Собственика е грък,колата до миналата година е била в Гърция.Сега е заведена тук в Германия.Ръжда няма.Гумите са със хубав профил,но са вече леко стари като Дот. Гърците дали си пазят колите или са мърлячи. И какво означава HU:12/2015, или на руски Общий осмотр:12/2015,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз кола 2-ра ръка не бих купил без да я видя на живо :) а колкото до това какво е писано в обявата един бог знае колко е вярно... ако е от 1-ви собственик трябва да има подробна сервизна история, мойта я взех така ако няма значи едвали е бил педант и се е занимавал много с колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам собственикът е грък, явно и регистрацията е гръцка - griechische Papiere (немския не ми е сила). Май не е добра идея купуването на кола с гръцка регистрация. В оффроуд форума имаше тема за приключението "купуване на кола от Гърция". Имало някакви проблеми около отписването на кола от Гърция.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тея 4 снимки и господ нищо не може да ти каже за тая кола. Но да купиш кола на сляпо...... аз на живо да я видя не мога да я харесам камо ли някои да я хареса вместо мен. Кво правиш като ти я докара а двигателя трака като форажумелка, съединителя е заминал, волана говори за стотици х.км и тем подобни. Ъпсурден е този вариант, освен ако не е с условие да я докара пък ако не я харесаш да си я продава, без капаро естествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и наистина Екзекютив трябва да е с навигация, не че ще може да се ползва за нещо ТУК, защото няма карти, но явно е свалена!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам собственикът е грък, явно и регистрацията е гръцка - griechische Papiere (немския не ми е сила). Май не е добра идея купуването на кола с гръцка регистрация. В оффроуд форума имаше тема за приключението "купуване на кола от Гърция". Имало някакви проблеми около отписването на кола от Гърция.

В темата за s2000 стана въпрос за коли от Гърция и един човек сподели,че не е чак такъв филма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...