Jump to content
IBM

Проблем със Сивик d13b2

Recommended Posts

Колеги, имам следния проблем с моето старо Хонде, родено 93-та. Проблемът е следния:След като запаля колата и тя достигне що годе работна температура, колата започва да ми гасне. Не е от свещите.Бях при едни майстори но те ми казаха, че Хондите били капризни и можело да е от всичко. Аз не мисля, че е капризна, защото до сега не съм имал проблеми от това естество. Каво може да е според вас и имал ли е някой подобен проблем. Възможно ли е карбуратора(да имам карбуратор) да се е позадръстил от многото каране?Моля, ако не с технически съвет,поне ме посъветвайте в кой сервиз са кадърни и ще намерят проблема. Ако може да не са кожудери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като загрее гасне на свободни обороти или и с подаване на газ? Ако не иска и да запали след като угасне, бобината ги дава тея въртели. На д13-ките често им горят бобините, освен ако не си уцелил някоя добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като загрее гасне на свободни обороти или и с подаване на газ? Ако не иска и да запали след като угасне, бобината ги дава тея въртели. На д13-ките често им горят бобините, освен ако не си уцелил някоя добра.

Уцелил съм добра, за 5 г. няма проблем с бобината. Гасни ми на свободни обороти като не подавам газ. След това няма проблем със запалването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях при едни майстори но те ми казаха, че Хондите били капризни и можело да е от всичко.

...който не разбира така ще каже от всичко е възможно даже и от налягането на гумите или заминал съединител :D .Доколкото схванах имаш проблем с ниски обороти на празен ход при заграят двигател и на 100% не е бобина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да те удерът за един спукан вакуум на карбуратора??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да те удерът за един спукан вакуум на карбуратора??

Вакуума всъщност е 1 маркуч ли? Ако е това съм повече от доволен. Аз предполагах, че може да е от карбуратора, защото тази кола е имам 5 години и до сега не съм го чистил и помислих, че може да се е затлачил.Изплозвам темата да ви попитам и за читав сервиз в района на Младостите и съседните квартли, че като ми се наложи да оправям нещо и все се чудя къде да отида?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...