Jump to content
Wrofeel

Megaparts.bg - шефът налита на бой

Recommended Posts

Има и такива "шефове" но е въпрос на време "Оги " да попадне на точния клиент :lol:/>

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клин - клин избива => Бой - бой......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен , този с Голфа е сгрешилия. Хората са му казали, че имат работа и нямат време (+ това е било края на деня), ако може да отиде на другия ден и тоя веднага щял да се оплаква. Това е все едно да отидете на гумаджия и там да има 10 коли и хората да ви казват, че днес няма да стане и вие да кажете, абе щом съм дошъл ще ги смените неме интересува, кой е шефа тука. Помислете и от другата страна.

  • Нагоре 6
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера защо се натиска да им дава пари ? Има сумати и морги да отиде в друга ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто е недопустимо да се държиш така с потенциален клиент, а и не само такъв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен , този с Голфа е сгрешилия. Хората са му казали, че имат работа и нямат време (+ това е било края на деня), ако може да отиде на другия ден и тоя веднага щял да се оплаква. Това е все едно да отидете на гумаджия и там да има 10 коли и хората да ви казват, че днес няма да стане и вие да кажете, абе щом съм дошъл ще ги смените неме интересува, кой е шефа тука. Помислете и от другата страна.

Напълно съм съгласен и подкрепям. "Казано дума - хвърлен камък". Няма как, след като клиента ги заплашва, че ще се оплаче от тях някъде, ония да стоят безучастно и да не му го върнат. Не е за хвалба и не им прави чест, че шефът на моргата почва да го насолва така, но в крайна сметка - моргата е провокирана, клиента е провокаторът в случая, толкова е просто. Ако клиента просто бе казъл "Добре, ще дойда утре" (пък дали ще отиде утре или не - няма особено значение) тази случка нямаше да съществува.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значение има, че били имали много работа ? Все едно да отида до кварталния магазин и да искам да си купя нещо и продавачката да ми отвърне "абе ела утре, че сега много работа имам". Еми нормално е човек да остане с кофти впечатление и да иска да се оплаче. След като искаш да правиш бизнес, трябва да се държиш добре спрямо клиентите си, а не да ги ругаеш и да им налиташ на бой.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Клиента винаги има право", грубо държание и обиди може да получиш само и единствено в БГ.Арабите и турците са светлинни години напред в обслужването, щото печелят а не се гордеят, като нас!В цяла Европа връщат до стотинка, посрещат и изпращат като цар в заведенията.А тука чак се молиш да си оставиш парите, в морга,бензиностанция петрол, заведение или магазин, обслужването е скапано!За наша радост има изключения и тенденцията е подобрение!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато на среща ти се появи човек, а ти виждаш пари или нищо, може да си добре финансово, но не си човек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрият търговец ще види и пари и човек!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е не мислимо, този тъп продавач за какъв се мисли. Ако бях аз щях да му счупя носа да се осъзнае малко, клиента винаги е прав при положение че му казаха че я имат тази част, човека си направи труда да отиде, да похарчи пари за гориво и да му кажат ела утре може би ще я намерим???????? Това е тъпо, никога няма да погледна този помияр като продавач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да търся дръжка за жабката на Голф 3...

 

Дръжка за жабка на Голф 3 струва 4.20 (словом: четири лева и двадесет стотинки)НОВА. Тоя образ наистина ли е нямал 4,20 налични или е отишъл да търси чарколяк в моргата по навик? :tooth:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам можеш да сравниш качеството на ОЕМ части ( дори и втора употреба ) с нискобюджетните нови боклуци. Ако беше прочел малко от темата, ще видиш, че тези от 4.20 се сменят по-често отколкото зареждаш гориво, това е и причината човека да търси ОЕМ, а не парите.Ако си в малък град, можеш да си позволиш да отидеш някъде на другия ден, но който живее в София или знае за живота там, ще ти каже как се организира такова нещо и репликата " Ела утре" може да важи ако живееш от другата страна на улицата.

Редактирано от freesoul
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така и иначе.Не познавам нито единият , нито другият но хайде дружно да нахраним търговеца.Ами ако случката не е така както се описва ? Все пак всеки може да си направи регистрация в някой си форум и да напише ферман в който да обясни как Пешо е злодей , измамник и побойник.Има наистина страшно нагли и безочливи клиенти , повярвайте.Всеки си мисли , че като е хванал някой лев в ръката и всичко му е позволено но не е точно така.И на мен ми се е случвало да се обадя в даден магазин предварително и да питам дали имат еди каква си стока , да ми отговорят ясно "да" , да отида и да я няма.Просто си тръгвам , направил съм си разходката и се прибирам.Не виждам въобще за какво са тези писания от човека.След като 10 минути са търсили съответната част и не са я намерили то или са я продали и са забравили или просто са я забутали някаде.Ако е истина , че търгаша му е налитал на бой естествено , че няма как да го оправдае каквото и да е било но пак ви казвам , има и тегави клиенти а не само кофти продавачи.

 

Давам малък пример когато търсих една част за Ауди А2.Обаждам се в някаква морга сутринта и питам дали имат пепелник.Отговора беше "да , имаме".Окей , супер и званя следобяд да ме ориентират хората как да стигна до моргата.Питаха ме отново какво ми трябва , защото явно съм разговарял с някой друг техен колега а те не си препредават.След като казах , че ми трябва пепелник , ми отговориха , че нямат такъв за тази кола.Обясних, че съм говорил само предни няколко часа с техен колега и ми е казал , че има.Е да , ама пепелник йок.И какво сега , да нахраня моргата , човека с който говорих или да ида пусна тема в 15 форума ? Отделно и на място ми се е случвало същото.Гледайте и 2-те страни на 1 спор а не само едната.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво коментирате голфаджийска морга в Хонда форума :angry: Вечно ли трябва да има по една тема в която да се караме???

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй, човек да не разпусне малко... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...