Jump to content
vpop

Против смяна на талона при алтернативни горива

Recommended Posts

Вземете участие:http://www.peticiq.com/64835

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече имаме информация.Първоначалния техн преглед ще се прави в пунктовете по ГТП.Той ще важи за ново монтираните системи.Всички които имат монтирани системи до края на 2011год. си остава да важат паспортите.От 1.01,2012год важат протоколите издадени от сервизите извършили монтажа.Смяна на талоните ще има но за сега няма срок.Има детайли които се уточняват но нищо специално няма да се случи.Най вероятно смяната на талона ще се налага при минаване на преглед пред ГТП.За тези които нямат документи е по сложно.Да са се погрижили да имат.Това е основното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става с колите внесени от други страни с монтирани вече газови уредби без паспорт.Така я купих преди 2 години сега какво?Както винаги наредбата мълчи за такива частни случаи и тука почва едно тълкуване и мотане...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяснил съм го доста подробно: първо подаваш молба до ПА да питаш може ли да си виновен,ако те одобрят те проверяват колко си виновен,после ти издават удостоверение ,че си виновен,но могат и да ти откажат.Имаш срок да отстраниш съмненията по виновността си.След като 100% се удостовери ,че си виновен,се натикваш в една препратка,която води до смяна на талона:виждаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е толкова абсурдно,че чак отказвам да го коментирам!Аз да се моля да бъда виновен:blink:/>Май ще дам някой лев на сервиз да ми подпечатат че са ми монтирали уредбата макар,че и това не е редно според мен ама те така те принуждават.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,затова на следващите избори Умната...не русата! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващите избори черта на всички. дано се появи някой по грамотен. всички насъбрали се..........

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е проблема Фенче,чета ,гледам новини,слушам анализи...не виждам алтернатива.Дано младите измислят нещо,ние сме вече на квото стане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошото е че тези неща са вкарани от предните глупаци и ..сега тия ще ги приемат наи вероятно всичко е за пари...Трябва да сме винаги набутани ... Няма оправия .

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибаното в цялата история е, че дори само от смяната на талони, ще се вземе от народа едни 20.000.000лв и то от тази част с нисък и среден статут! Защо пък един път не се сетиха за данъчни облекчения, поради екологичността на този вид горива???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копирам си коментара към петицията, защото това е мнението ми, не само за този "частен случай"."Нека не сме просто противници, а хора с позиция против нелепите "правила" на силните на деня, които продължават да точат както и каквото им падне. Оставка!Оставка, докато се сетят, че за да вземеш, трябва да дадеш! Всичко друго е свеждане на действителността до "Теория за бездънната яма", която всъщност е "Теория за големия взрив"!"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от змия вълна стригал ли си :)/>/>

Слави, а ти знаеш ли какво ще стане ако се сношат змия и таралеж - един метър бодлива тел :D/> Редактирано от vpop

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...