Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Абе пичове, един съвет: Не ги правете тези гонки в населено място, вредно е за здравето на хората - не ставайте голфаджии. Току виж изскочило някое дете с колело от ляво от дясно :( Идете на някоя писта, нещо извън населено - има места за драг. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше писта със свободен достъп край София, нямаше да се състезаваме по улиците. А да ходя до Кюстендил, Пловдив или В.Търново например, за да се пусна 3 пъти с някой...просто няма да стане.Относно простаците във форума, явно аз съм най-големият простак в София, защото ако пишех за всяка една от гонките си, в тази тема нямаше да има място за други мнения... :):(;) ПП: Може да се кара разумно, пък било то и над ограничението! Половината от табелите в България са неадекватни.ПП2: Сега ще последва моШна критика ;) моля спестете си я.Пазете хората на пътя, пазете животните на пътя, карайте разумно и се обичайте! ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако имаше.....

сори, не съм го видял този пост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарвате гонките все едно са по-важни от въздуха и водата. Ако няма подходящи места просто няма да се дърпате. Толкова ли е трудно някой като ви погледне лошо да му се усмихнете и да си продължите нормално напред. :) Не осъждам гонките просто в градски условия ми се вижда крайно безотговорно и някак си като чета мотото на миналата национална http://www.honda2009-bg.com/images/text.2.3.full.jpg не се успокоявам много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49493Ето една тема за размисли и страсти, в подходящ раздел. Нека там да си обсъждаме защо го правим, редно ли е или не и тем подобни, а тази да се изчисти и да останат само гонките в нея.Аз давам моето съгласие да се изтрият мненията ми в тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз днес се дърпах с едно Роувърче 200 и го издухах от всякъде нищо, че беше с 15тина коня над мойте :)

Редактирано от Palko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 приятелчета се дърпаха с Роувър 216 туин кам ( 130-тина коня мисля) и Саксо ВТС 125 кончета, Роувъра би, учудващо, но Саксото мн въртеше на 1ва, дори и на 2ра ...... Все пак браво, че си го дръпнал тоз Роувър с Д15-ката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след като едно пежо 407 ми се натискаше около 5 мин на околовръстното и 2 пъти ми препречваше пътя с идеята да видя колко му върви колата ме накара да изключа климатика и да мина от ГАС на бензин и познайте какво стана... Мислех си, че ще се напъна и по някое време пежото ше излети пред мен, но след като застъпах на 5-6000к оборота зад него го минах зверската и до към 150 км/ч го отказах да ме гони защото бях на 20-30 метра пред него :lol: Тъй като не пишеше нищо отзад на пежото и беше черно и много лачено бях скиптичен, ама му показах, че и въшките летят :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо-то сигурно е било от тея - 2000 кубика 136 коня, въпреки че съм карал такова на един приятел и върви доволно дизляка, само че неговото е с чипС :) Браво на свирещия Втек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се пускахме с едно Волво В40 комби 2.0 турбо (бензиново). Първия път ги пуснахме надолу (силно казано, защото наклона е малък но ..), взех му към 2 коли, но той каза, че е тръгнал малко зле. После ги пуснахме нагоре, аз тръгнах на мн високи обороти и поизпържих гумите, и съответно паднах. Като за издухана д16-ка без втек и без подобрения, мисля че добре върви

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещу бмв 335i 306 коня :

срещу црх б16 :
който не му се вярва да заповяда на старта хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нагоре какво станас бмв-то :D ?А? :lol: да кажем на 3-та 4-та примерно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е гледал тъжно как задня номер на БМВ-то се отдалечава

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво значи тъжно срещу 306 коня кола а неговата е 160...... ;););):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: а теглото?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кубиците? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

specs:2 doors FR 6 cylinder 2979 cc 302 bhp/306.2 PS 1600 kg (БИ турбо)Standing km 24.50 s 0-100 km/h 5.50 s Top speed 250 km/h (155 mph)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво излиза, че е 2 пъти по-тежко, с почти 2 пъти по-голям мотор, и много нютони отгоре. Равносметката каква е - очаквана победа за немеца :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до150 бях пред него после почна да ме събира сериозно но съм доста доволен от резултата тъй като става въпрос за кола с два пъти по-голям двигател и два-пъти повече сила и отделно чисто нова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

явно неможеш да смяташ кое е 2-а пъти по тежкоаз виждам че е 500 кг повечегоре долу два пъти по голям мотор 3-ри пъти по голям въртящ моменти почти два пъти по мощнои е със 6-т степенна кутия че може и 7-м да е..и + това е тая кола е висока 13-а (защото е много тежка и бавна) :rolleyes:;););)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре е ег-тоА що се отнася до на киро глупостите можем много да поспорим. ЕГ-то ако е 1100 кила значи мойто купе е 1400

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре е ег-тоА що се отнася до на киро глупостите можем много да поспорим. ЕГ-то ако е 1100 кила значи мойто купе е 1400

емии малко трябва да се поспори.. защото мойто д16 със клима 2 айрбега,пълен ел пакет,абс и с 15-ките даде 1030 кг на кантара :rolleyes: Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че к'во му е на твоито купе ?да не е от олово ?мисли малко с тая ТИКВа.(преди да пишеш) :rolleyes:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята кола е 960 кила без мен аз тежа +/- 80 кила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За 960 кила съм съгласен, поне си честен, защото аз купето го мерих с почти празен резервоар, климатик, музиката в колата, резервна гума и т.н. и ми даде 1110 кила като кантара лъже с около 20-30 кг - така че май някой друг тр да си ползва ТИКВа-та :rolleyes:

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на КРЗ-то

 

D15b2 vs D16y3

 

 

D16y3 vs D16y3

 

п.п. Причината англишманката да се провали и на двата старта

Публикувано изображение

 

Запушено гърне :)

 

Публикувано изображение

 

п.п.п. Също така , освен че пада мощността на колата на дълъг път скоростният лост загрява много.

п.п.п.п. Вичоо - вземи си англишманка , със запушено гърне пък ......... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко безинтересен старт с разлика от около 30тина метра , ама все пак да погледаме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Хареса ми (ни) представянето на регламентираното състезание. Мерси и за този клип :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко безинтересен старт с разлика от около 30тина метра , ама все пак да погледаме :lol:

Ясно се чува и вижда че на teror1sta му се влачи гърнето, по средата на пистата му падна генерацията. Втори старт беше отказан от В18-ката ти супер кар. Не забравяй че това е просто D15B2 а те хвана страх :rolleyes: . Ей тука са събрани 3-те старта на Рибата срещу teror1sta, май като гледам е 2:1 за teror1sta.
Това е просто D15B2 какво се кукушиниш като се посра и избяга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много грозно ама отвратително грозно. :D;):D;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко безинтересен старт с разлика от около 30тина метра , ама все пак да погледаме :lol:

...добре бе човек вижда се,че докато двамата давате газ колите са почти равностойни верно Терориста е леко назад.Не искам да вземам страна макар,че с Теро се познавам лично,но мисля,че прекалявате.Толкова ли е трудно да кажеш евала върви тая Д15-ка и на Бойко гледах старта с Рибата падна с 2 коли д15-та което означава,че върви повече от прилично колата му а тя не беше олекотявана.Радвал съм се като ти и Рибата биете доста по мощни от вас коли и ме е яд,че има караници между хондаджии :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На всякаде съм написал , че колата на терориста върви мъжки , но винаги ще е по назад от Б серията . Това че бие Б-серии в не много добро звраве и слаби шофиори не е критерий , че е по бърз :honda: На терориста не съм отказвал втори старт , колата се разпадна и ни си тръгнахме , а че пусна гаста 20 метра преди камерата си е негова работа нарочно го направи защото беше доста назад. И както казах голямата разлика ставаше точно при големите километри кадето той пусна гаста ! Тя е просто пригодена за 400м и нищо повече 700кг на 100 коня кола на колелата и това е , върви колко то всяко едно пежо 106 GTI :worthy: не защото е силно а защото е леко.пп. Бойко беше на варел както мен рибата и терориста , но и със сликове ! И неговата кола върви мъжки изби всички Б-серии освен на рибата , което си е факт и му правя евала. Но пък и падна доста от него. Той единствен е реалист за разликата между двете серии. Много голям пич е Бойко !

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тя е просто пригодена за 400м и нищо повече 700кг на 100 коня кола на колелата и това е

Ти май много не си в час. 700 кг :worthy::honda: Първо колата е 860 кг в състоянието както се гонихме. Второ колата ми е 90 коня на вала - стокова Д15-ка. Трето - колата не я готвя за драг, а за писта. Никога не съм твърдял, че колата ми е бърза, твърдя че вашите са смешно бавни и сте в голяма заблуда, като си мислите че ви вървят колите. Ако ви вървяха колите нямаше да се насереш за 2-ри старт, нямаше да криете клиповете от финала, нямаше да си оглозгате варелите и т.н. Палячо не приказвай глупости. Хондю те е накарал да излезеш за 2-ри старт и ти си казал: "Ние имаме клип как падате, няма да се пускаме повече!" :) Това за теб ако беше реален старт добре. Това говори много за теб и твоето достойнство. Няма смисъл да се правиш на светец, защото си мижо. Егото ти и големия комплекс също са те накарали да откажеш старт на другия пичага дето и той щеше да ти подаде лоста ! Аз вървя защото съм бил лек :D Ами я дай причина, защо ти си толкова спрял с тая утрепана Б18-ка ?? Върнал съм нарочно газта ... ами върнах я ама не защото можеше да ме биеш, а защото неразбрах какво става. Ако беше се запънало това гърне някъде щеше да стане мармалад. Ама това празната ти глава неможе да го разбере, Гърнето ми се откачи още преди средата, но не върнах газта. Но след като почна да се влачи по земята върнах газта и натиснах спирачката. Просто не знаех че си такъв мишок и ще се покриеш веднага. Като видя че стокова Д15-ка не се минава така както си мислите с Шарана изчезнахте :worthy: п.п. няма смисъл да цапаш темата със своите теории, умозаключения и мозъчни отклонения. Спираме темата до тук !!! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек с теб неможе да спори , бихте ме всички и са си чешеш езика трай че почваш да дразниш нали щеше да те няма няколко дни ! Айде ходи си говори кой кой бил , пък твоето ако е за писта моето си е всекидневката с която си ходя на пазар и на работа със семейния икономичен мотор .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах всички стартове. Без да взимам и аз отношение като Еди. Аз лично видях (не че е нужно да ми вярвате :worthy: Теро наистина върна газта много преди финала. Видях му летящия старт с рибата на 3-та и Теро си извади ръката и му махнаше :honda:, дърпаше го яко. Но не бях на финала за да видя на третия старт кой финишира първи. Иначе много се забавлявам с рибата, със страшната му усмивка :).Ако съм сигурен че моята кола върви повече от на друг и той не си признава, ще се пусна с него 2,3,4,5,6, пъти да му го потвърдя. Поздрави на всички, и не се карайте сериозно, само се хранете, та да забавлявате публиката. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не се карат ,Tе не се хранат просто преместиха спора D vs B в тази тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ти снимка когато не връща гаста срещу рибата и къде се намира ПХАААААААААААА http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1644/19...EV16BQJ6QM3.JPG

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе, то на снимка най-добре се вижда кой кога връща газта. Само ако може снимка със звук да пуснеш за другите колеги с не такива свръх възможности. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...