Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

хахахахха така не са бях смял отдавна .Като намина кам сф ще видисш кви 17 ми дава колата :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wossner

Съгласен :) Само да не останеш разочарован от времето което ще дадеш. Ще се радвам ако си под 17, но силно ме съмнява.И да знаеш, че говоря за сток кола. Ако ти е пипана колата или олекотена нещата ще са различни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Аз викам ако си навит да се обазаложим че сам ниски 16-ки пак ти кажи за колко лв колата е сток от маазина за олекотяване най много да си махна резервната гума ко си навит писхи ми ще се разберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wossner

Съгласен съм, като дойдеш в СФ пиши и ще отидем заедно до Божура да видиме за какво става на въпрос. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Аз пък залагам на около 16.5 на божура за сивик-а... по гтек на равно може и ниски 16-ки да даде, но божура е баирче и там 16-ки не се дават току-така с фабрична тежка кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Емо нема как да дам 16.5 при положение че тоз с авенсиса дава 16.6 там аз му прая 4 коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

може, може.... просто аз на толкоз си залагам.... аз без олекотяване давам 16.0 там в момента при старата апаратура и запушен филтър, а и нещо ми подсказва че ще съм доста по-бърз от теб.Нали знаеш как се решават тия неща ;) Вече трябва божура да работи всяка събота/неделя... мини и пробвай, аз се сдържам в момента че хич не искам да я ръчкам мойта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Като си зема изпитите ще мина обещавам хем са посаберем.Пак и има един като моя сивик самоче хатч искам и с него да се пробвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

При положение ,че Драго дърпаше Z350 с твойта кола ... едва ли ше имаш проблем на късо разстояние ! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се е пускал с Crysler Crossfire и да знае как върви това живорно ?Че нещо ме предизвикват да се пробвам срещу него, но май не е лъжица за моята уста :)

Ако е модела с турбото може и да те озори . Иначе не се подценявай .... колата ти е силна . Вече при тая мощност зависи колко добре можеш и ти да се справиш като шофьор .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..ми надявало се е момчето с Голфа те с 115 коньовите какви са самоуверени какво остава за 150 .... поне да си вземат поука и да почетат малко и за японските автомобилчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Аз пък отивам на резиденцията и си ровя нещо по колата тествам си я един вид де ;) и видях бившата Хонда на Митко (honda lud fen) всички я знаете 6 генерация купе и се заговорихме с пича и той ме пита мойта с къв двигател е и аз му казвам д16а6 108коня ++ и му обяснявам ,че ще го бия а той май се засегна, все пак колата му е за една камара пари и отиваме на старта и бам отнесох го :D После се обадих на Митко да го питам преди да я продаде колко коня я е направил и той ми вика 156на колелата и аз ;) онемех а той не ми повярва ,че съм я изпреварил .Обаче аз си се кефа яко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления Данка само така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и той ми вика 156на колелата....

мале мале... с риск да обидя Митака, ама:неговата 156 НА КОЛЕЛАТА.... да кажем че ти си я дръпнал не много... значи по груби сметки, твойта е около 160-165 на колелата. А аз теб те дърпам доста прилично ми се струва... значи мойта явно е 170-175 НА КОЛЕЛАТАда приемем че загубите са ми 10%... значи мойта кола е 192 коня на вала от 1.5 :) тия конски сили за нищо ги нямате ей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и той ми вика 156на колелата....

мале мале... с риск да обидя Митака, ама:неговата 156 НА КОЛЕЛАТА.... да кажем че ти си я дръпнал не много... значи по груби сметки, твойта е около 160-165 на колелата. А аз теб те дърпам доста прилично ми се струва... значи мойта явно е 170-175 НА КОЛЕЛАТАда приемем че загубите са ми 10%... значи мойта кола е 192 коня на вала от 1.5 :) тия конски сили за нищо ги нямате ей :)
бе с какво малко ако 2 коли са не много ??????? :) а ти мен ме дърпаш щото мойта не е настроена и щото си много лек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много сакати тия коне, да не са магарета :):):) Аз къде съм тръгнал с тия 100 коня на колелата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе много сакати тия коне, да не са магарета :):):) Аз къде съм тръгнал с тия 100 коня на колелата :)

като гледам тръгнал си към форума на citroen :)всички разбрахме ,че имаш бърза кола браво ,дай боже всекиму ;) Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи останах изненадан.Едно рено клио 1.8 140 кончета ма посцепи неочаквах да върви ама ми напрай 3-4 коли и са очудих че му са доста късички скоростите сравнение с мойте на първа аз го дарпам след тва на 2-ра ма настига и на 3-та ми праи 3-4 коли и кат включим 4-та аз почвам да го настигам беше интересна гонката за съжеление реното се оказа по барзичко от мене ама ко да прайш неможе само да биеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи останах изненадан.Едно рено клио 1.8 140 кончета ма посцепи неочаквах да върви ама ми напрай 3-4 коли и са очудих че му са доста късички скоростите сравнение с мойте на първа аз го дарпам след тва на 2-ра ма настига и на 3-та ми праи 3-4 коли и кат включим 4-та аз почвам да го настигам беше интересна гонката за съжеление реното се оказа по барзичко от мене ама ко да прайш неможе само да биеш :)

Бре това ренде да не е било някой уилямс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Има и Clio и са мноо бързи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Има и Clio и са мноо бързи

Потвърждавам ! Карал съм малкия Уилямс ! Прилично бега ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Онзи ден и аз направих една гонка :dry: с един Орел Калибра,
тръгнахме от Раковска по Гурко, и газ ... газ ...газ :dry: ,
аз го дръпна ... той ме дръпне аз го дръпна ... той ме дръпне,
но до Витошка вече му бях взел почти 3 дължини :)


ПС Забравих да допълня, че аз бях с двойката :):););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилямсите не са ли само 19-ки. :dry:

Не бате има и клио уилямс 155 коня 2.0 16V ако не се льжа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз да се похваля току що идвам от пистата с един приятел решихме в скуката че преди да продаде МВ'то трябва да се гоним С200 СПОРТ 136 коня моита е D16Y3 първата ми гонка е всъщност трябва да си го призная но...... равни с доволно въртене на гуми от моя страна и спора свърши с това че аз съм бил сложил OMV SUPER 100 и тои бил пуснал климатика без да иска а аз си карам с ОМV 95 иначе не съм мислил че ще го бия просто исках да видя колко ми върви колата и сам доволен ......после покарах МВ'то и на 2'ра скорост прави 80 и се вклучва ограничителя а моита прави 100 на 2'ра и оште не е на прекъсвач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз да се похваля току що идвам от пистата с един приятел решихме в скуката че преди да продаде МВ'то трябва да се гоним С200 СПОРТ 136 коня моита е D16Y3 първата ми гонка е всъщност трябва да си го призная но...... равни с доволно въртене на гуми от моя страна и спора свърши с това че аз съм бил сложил OMV SUPER 100 и тои бил пуснал климатика без да иска а аз си карам с ОМV 95 иначе не съм мислил че ще го бия просто исках да видя колко ми върви колата и сам доволен ......после покарах МВ'то и на 2'ра скорост прави 80 и се вклучва ограничителя а моита прави 100 на 2'ра и оште не е на прекъсвач.

в тия спортове равни няма :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех :dry: може незнам само че ние бяхме равни а и в благоевград на терминала(мястото на което се гоним) минават и коли и трябваше да спираме но мисля че колите бяха равни наистина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

аиде и аз да се похваля току що идвам от пистата с един приятел решихме в скуката че преди да продаде МВ'то трябва да се гоним С200 СПОРТ 136 коня моита е D16Y3 първата ми гонка е всъщност трябва да си го призная но...... равни с доволно въртене на гуми от моя страна и спора свърши с това че аз съм бил сложил OMV SUPER 100 и тои бил пуснал климатика без да иска а аз си карам с ОМV 95 иначе не съм мислил че ще го бия просто исках да видя колко ми върви колата и сам доволен ......после покарах МВ'то и на 2'ра скорост прави 80 и се вклучва ограничителя а моита прави 100 на 2'ра и оште не е на прекъсвач.

Не е важно кой колко прави на втора, а за колко време ги прави. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

За жалост този път няма с какво да се похваля, а да се оплача. В неделя правихме гонки на едно летище Междене - до Габрово и се пуснах с един Ровър 220 2.0 tdi. чипове и т.н.Наказа ме много лошо. Направо не го очаквах. Първия старт подходих много разконцентрирано и тръгнах лошо и не можах да включа 2-ра навреме, но втория път направих перфектно тръгване и всичко до края но това са възможностите на колата. Изпревари ме с кола и половина.Много ми тежат 17-ките мисля. И другата седмица ще слагам 13-ки за гонката и ако не стане пак значи е дошло времето за ВТЕК глава и спортни колектори.Мнооого съм изнервен все още от загубата, най-вече защото е дизел, а и моята кола в момента върви перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е ти от този седан какво очакваш бре :drunk: Това ТДИ има сигурно 4-5 пъти повече въртящ момент от теб. Такава кола ако не си и доста под килата вобще не се захващай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ
Отговорено (Редактирано)

е ти от този седан какво очакваш бре :lol: Това ТДИ има сигурно 4-5 пъти повече въртящ момент от теб. Такава кола ако не си и доста под килата вобще не се захващай

Очаквам да върви какво друго / нали ти ми го прави :drunk: / .Трябва да ти кажа че мъничко не ми достига да го стигна, а и бях много тежък наистина / газова бут. - пълна и други боклуци в багажника, а и тези 17-ки мноо тежат да ги ..., а и аз съм си 100 кила. :D/ Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи 13-ките, опразни багажника и бутилката и ша го омааш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

дразнещо е да те смачка дизел,но все пак е доста над твоето 1.5 а и май са 110 коня тоя модел а и новите дизелаци стават все по мощни :lol: аз както ги обиждам всички с нафтовите печки кога ли ще смачка некой с моята въшка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви разкажа днес какво ми се случи в Хаджи Димитър карам си (возейки една наша съфорумничка фенка на 4 тата генерация) бяхме тръгнали до Еконт и до мене една баварка 3 серия 2литра ,и аз си потеглям нормално а тоя явно като виде Хонда реши да ми покаже колко е бърз и даде яко газ ,за да не остана по назад и аз газ настигнах го задминах го ;) и спирам на светофара а пича ме настига и ми вика колко коня е и аз му казах над 130 ама колко :) и той ми вика "много върви " тоест призна ме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви разкажа днес какво ми се случи в Хаджи Димитър карам си (возейки една наша съфорумничка фенка на 4 тата генерация) бяхме тръгнали до Еконт и до мене една баварка 3 серия 2литра ,и аз си потеглям нормално а тоя явно като виде Хонда реши да ми покаже колко е бърз и даде яко газ ,за да не остана по назад и аз газ настигнах го задминах го ;) и спирам на светофара а пича ме настига и ми вика колко коня е и аз му казах над 130 ама колко :) и той ми вика "много върви " тоест призна ме ;)

може да направим една битка на седаните с тебе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбира той е тръгнал пък ти после си го минавал, а той дали е разбрал, че се гоните :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбира той е тръгнал пък ти после си го минавал, а той дали е разбрал, че се гоните ;);)

a аз мисли ,че ти току що паднал от клон ;) естествено ,че е разбрал аз си имам и свидетелка на гонката не бях сам и тя може да го потвърди .ама чети точно какво съм написал де ;)

Да ви разкажа днес какво ми се случи в Хаджи Димитър карам си (возейки една наша съфорумничка фенка на 4 тата генерация) бяхме тръгнали до Еконт и до мене една баварка 3 серия 2литра ,и аз си потеглям нормално а тоя явно като виде Хонда реши да ми покаже колко е бърз и даде яко газ ,за да не остана по назад и аз газ настигнах го задминах го ;) и спирам на светофара а пича ме настига и ми вика колко коня е и аз му казах над 130 ама колко :) и той ми вика "много върви " тоест призна ме ;)

може да направим една битка на седаните с тебе ;)
мерси не ща , ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дърпайте се дърпайте се.... че все още някои от вас ми се опъват ама след някой друг месец да не останат само турбо ВТИ-ки и атмосферки над 3л дето да ме бият... то не че преди месец едно 320 CLK не ми гледаше стоповете до средата на 4-та ама ;)пък и да видим може някой да ми наследи "малкото зло" :) аааа съжалявам, ама не се сдържах да иззлобея малко

А бе злобей ама не много защото и някои други подготвят VTI суапове + турбо конверсии, но засега няма да им казвам имената, те сами ще се похвалят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с голям Х*Й всеки може да пикае :) елате ми със атмосферки както edikoisi или Wolferine ;)освен това, колкото повече злобея, толкова повече се надъхват хората, което е хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дърпайте се дърпайте се.... че все още някои от вас ми се опъват ама след някой друг месец да не останат само турбо ВТИ-ки и атмосферки над 3л дето да ме бият... то не че преди месец едно 320 CLK не ми гледаше стоповете до средата на 4-та ама :Dпък и да видим може някой да ми наследи "малкото зло" :D аааа съжалявам, ама не се сдържах да иззлобея малко

А на Дилян като беше атмосферна как се справяше? Дишаше ли ти праха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...