Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Селиката има интересни характеристики, явно пича още го е страх да я изреже почти до 8000 оборота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селиката има интересни характеристики, явно пича още го е страх да я изреже почти до 8000 оборота ;)

Тя влиза спокойно в 8200 оборота :) просто на старта му дърпам и чак на 3-та ме настига и минава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D16Z6 се дръпнах с някакво пежо 106.До края на 2ра ме дърпаше по малко, обаче нататък се позаравни резултата и трябваше да се спира. Ако бях сменил предните ми гуми със задните,може би нямаше да има такъв ластик.Изглеждаше пипнато пежото, ама чак толкова ли добре вървят?

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Колега има Пежаци дето вървят мъжката за кубатурата си. Питай човека колко е било, защото имат доста двигатели. Ако е било рали с малко те е било ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес се сдърпахме със една Шкода Фабия 1.9ТДИ червено "И" (110коня демек) 5врати от летящ старт на 1-ва със около 30км/ч. На първа и втора във ниските обороти ми излезна кажи речи кола и малко,обаче като мина 4500 мойто варелче на 2-ра,като сложих трета вече беше кола отзаде той. Иначе отначало ебати ластика ми направи :D

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вързах се на желанията на един с Пежо 306 (видимо понаправен) , понеже доста го преследваха комплексите като се срещне с Хонда. Както и да е, много трудно го бих, едва като вкарах трета предавка изостана. Но пак на сляпо - без инфо за отсрещната кола :D Само обичайното - "не е пипана, както е от завода така я карам... "Вървят си пежата, и доста други марки колички, само ме дразнят подхвърлянията относно нашата марка - не върви за толкова скъпа подръжка... а като сменяш предпазителя на вентилатора, или пък си отворил за някое подобрение, понеже друго няма какво да правиш, все едно правиш основен ремонт - тоест "Хонда" не стават :P Но въпрос на лично усещане. Както го приемеш така :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днеска ми е бати веселия ден. Карам си аз семейната талига ( 5ген седан д15б2 пълна стоковица) и един мърмот с голф 2 ми се набира нещо. Оставих го да ме мине понеже си карам бавно ама ония ми се тръсна отпред и почна да се влачи. Рязнах го аз , дойде един байр с хубави завой и ония изчезна. Викам добре тоя голф може да е 1.1 де да го знам (не пишеше отзад). Наближавам Габрово и една Алфа 156 1.8 туинспарк ми се наема нещо. Пак го оставих да ме мине ама ония нещо тежко ме гледа от вътре .... Захапах го естествено. В Алфата 2-ма човека , в Хондела 3-ма + малко багаж от селУ :( От 70 до 130 го настигам доста бързо. От 130 до 150 км/ч го захапвам лека полека обаче не стига вътъка да го изрежа. След 150 (карахме до 160 с тоя седан си е цяла вечност) вървяхме на едно. Аз си знам че новите алфи са пълен леж ама чак пък толкова ли бе ?? Като седана грам не върви че и с 3-ма човека вътре :angry:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко пресилено звучи но аз такива с Алфи, Гоуфове, Пежа разни други сардели ги пускам да ме минат, просто няма смисъл да си хабя колата за тях.Единствено мога да се подгоня с друг японец.На3-тия тунел на Витиня посока София една Алфа 147 ми се наема, наема смешник некъв.Мине пред мен набичи ми стопове.Селтак.Викам добре бе момко чеки да дойде нанагорното токава, че видиме кой кого.Моя японец не е бегачка, нито има некъв тунинг оптик, излязохме от 3-тия тунел оня селчо пред мен.И започва да набира аз естествено за д анабера по убаово от 5-та набичих 3-та и с мноооооооооооооооооооооооооого газ на 7200 удари прекъсвачО, лум 4-та и талянеца остана назад в огледалата.Обещах си повече да не правя такива детинщини и да си тормозя японеца .След последния тунел пуснах по инерция и оня ме задмина и ми маха отвътре с палци-демек доволен.Ама от какво и той едва ли знае :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближавам Габрово и една Алфа 156 1.8 туинспарк ми се наема нещо. Аз си знам че новите алфи са пълен леж ама чак пък толкова ли бе ??

...според мен трябва да е по бърза от стокова 90 коня Хонда все пак е 140 коня а и не е гонка от място.Обаче повечето от тях лесно им се влошава състоянието :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ми е бати веселия ден. Карам си аз семейната талига ( 5ген седан д15б2 пълна стоковица) и един мърмот с голф 2 ми се набира нещо. Оставих го да ме мине понеже си карам бавно ама ония ми се тръсна отпред и почна да се влачи. Рязнах го аз , дойде един байр с хубави завой и ония изчезна. Викам добре тоя голф може да е 1.1 де да го знам (не пишеше отзад). Наближавам Габрово и една Алфа 156 1.8 туинспарк ми се наема нещо. Пак го оставих да ме мине ама ония нещо тежко ме гледа от вътре .... Захапах го естествено. В Алфата 2-ма човека , в Хондела 3-ма + малко багаж от селУ :D От 70 до 130 го настигам доста бързо. От 130 до 150 км/ч го захапвам лека полека обаче не стига вътъка да го изрежа. След 150 (карахме до 160 с тоя седан си е цяла вечност) вървяхме на едно. Аз си знам че новите алфи са пълен леж ама чак пък толкова ли бе ?? Като седана грам не върви че и с 3-ма човека вътре :D

Теро,аз имам един колега с алфа 146 туинспарк,120 коня,моята кола я знаеш,имал си такава,не му изоставам изобщо до края на 3-та,ама неговата яко пуши и той все се оправдава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата с 5та генерация сивик дето ме събуди тая сутрин по бул. България :)Само един съвет, след като направи селското изпълнение на билата, където ме изпревари през секцията за ляв въобще не беше нужно да притесняваш другите по пътя, които в 6 и 30 сутринта едва ли са 100% адекватни и да правиш шахматни движения по пътя. Ааааа, и зад тебе....щото аз само отзад бях (смее се на себе си) мноооого мирише на масло и не знам на какво още ;)Иначе, прилично върви хондичката, браво ;)Кажи кога пак ще минаваш от там по това време да дойда с колата от аватара, че със семейната печка нямаше грам интрига и се почувствах унизен (пак се смее на себе си) ;)П.С. Става дума за сива 5г с оранжеви надписи девил тунинг ;)Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една победа.Има един як път до гарата на град Попово и е отворен от едната страна от другата е затворен.Перфектен с яка права мада фака е широк само за маняци :lol: Та един авер предложи да се дръпнем аз със 1.4 75 коня д14а3 тои бмв 316 101 коня.Имаше и една калибра 115коня.Момчето в баварката беше изпържен със три коли макар че аз допуснах максимум грешки (лош старт, прекъсвач и т.н) Повторихме, изтурвах втора но пак го изпепелих :lol:.Човека с калибрата даже и не си направи устата да се дръпнем.Има клипове и се вижда добре наказанието скоро ще ги кача.Поздрави и успех на колегите :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една победа.Има един як път до гарата на град Попово и е отворен от едната страна от другата е затворен.Перфектен с яка права мада фака е широк само за маняци :angry: Та един авер предложи да се дръпнем аз със 1.4 75 коня д14а3 тои бмв 316 101 коня.Имаше и една калибра 115коня.Момчето в баварката беше изпържен със три коли макар че аз допуснах максимум грешки (лош старт, прекъсвач и т.н) Повторихме, изтурвах втора но пак го изпепелих :lol:.Човека с калибрата даже и не си направи устата да се дръпнем.Има клипове и се вижда добре наказанието скоро ще ги кача.Поздрави и успех на колегите :lol:

Качи клиповете,че ми винаги интересно,като бъде наказан някой баварец........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата с 5та генерация сивик дето ме събуди тая сутрин по бул. България :)Само един съвет, след като направи селското изпълнение на билата, където ме изпревари през секцията за ляв въобще не беше нужно да притесняваш другите по пътя, които в 6 и 30 сутринта едва ли са 100% адекватни и да правиш шахматни движения по пътя. Ааааа, и зад тебе....щото аз само отзад бях (смее се на себе си) мноооого мирише на масло и не знам на какво още :)Иначе, прилично върви хондичката, браво :)Кажи кога пак ще минаваш от там по това време да дойда с колата от аватара, че със семейната печка нямаше грам интрига и се почувствах унизен (пак се смее на себе си) :)П.С. Става дума за сива 5г с оранжеви надписи девил тунинг :)Поздрави!

Не е някой от форума така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dare__devil, тази ли е? Ако е тя, принципно момъкът е регистриран във форума, но по сбирки не е идвал близо 2 години вече...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dare__devil, тази ли е? Ако е тя, принципно момъкът е регистриран във форума, но по сбирки не е идвал близо 2 години вече...

 

Публикувано изображение

Те за това иде реч :) Ама както и да е :) Щом не пише, здраве да е :)

Някой друг път ще се уцелим пак :)

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сивикът е EG4 (D15B2), но е със суапнат B16A2 в коша... масло гореше още когато го монтира, освен това не вървеше особено като за B16, но...

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една победа.Има един як път до гарата на град Попово и е отворен от едната страна от другата е затворен.Перфектен с яка права мада фака е широк само за маняци :P Та един авер предложи да се дръпнем аз със 1.4 75 коня д14а3 тои бмв 316 101 коня.Имаше и една калибра 115коня.Момчето в баварката беше изпържен със три коли макар че аз допуснах максимум грешки (лош старт, прекъсвач и т.н) Повторихме, изтурвах втора но пак го изпепелих :).Човека с калибрата даже и не си направи устата да се дръпнем.Има клипове и се вижда добре наказанието скоро ще ги кача.Поздрави и успех на колегите :)

Качи клиповете,че ми винаги интересно,като бъде наказан някой баварец........
Ето колега мойта скромна дръпкаhttp://vbox7.com/play:394a9fd0 началоhttp://vbox7.com/play:505e992b край

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) изглежда още по средата на гонката се е отказал,я го питай същото момче не е ли почнало да си търси хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на какво разстояние се дърпахте ? или до свършване на бензина ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B20A9 vs F20A4 (в прелюд) 2:0 за мене първата дръпка пича тръгна малко преди мене до края му направих кола и половина (на 400м мерени)Втората дръпка тръгнахме заедно повече от 2 коли бяха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май още 1 ще си търси хонда.Днес се дръпнах с ланчия делта 2 1.6 75коня и след трете давах свободна че да ме понастигне, аве поне три коли най - малко.Power of the dreamsПослепис : На мен сърцето ми дава още 10 коня на колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма японците много бегат, особено Хонда съм ги признал много качествени и вървежни мотори правят.Има и един на Мазда KL ZE който също много уважавам.А бе японска работа, всичките ме кефят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послепис : На мен сърцето ми дава още 10 коня на колата :guns:

Много ми хареса това изказване! :hondarulez:

 

А ето от този ВИДЕО МАТЕРИЛ, може да погледнете част от гонките ми: и по-конкретно от средата на видеото - до края

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послепис : На мен сърцето ми дава още 10 коня на колата :P

Много ми хареса това изказване! :worthy:

 

А ето от този ВИДЕО МАТЕРИЛ, може да погледнете част от гонките ми: и по-конкретно от средата на видеото - до края

 

митко_втек ти дава наи много зор маи :(:D евала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и моя рекс да замериме с тоя прелюд :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'murdera'

Моят Prelude не е по-бърз от CRX по принцип, НО във гонката от видеото моят приятел тръгна много зле на старта, и това ми донесе победата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@'murdera'

Моят Prelude не е по-бърз от CRX по принцип, НО във гонката от видеото моят приятел тръгна много зле на старта, и това ми донесе победата.

Включил си баш тая дет съм пред тебе :boxed: но да тръгнах зле.... а на предишната беше още по зле и там беше отпред :D сори за оффтопика...

като се науча като хората и свикна на колата и най-важното сменя гадните гуми и джанти няма да включваш гонките в клипчето за прелюда :D

Редактирано от cronnoss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и така да е :D важното е fun да има и гонки да стават :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз в момента карам един Нисан Алмера 143 коня и най - обичам голф да сритам. Бия всички версии на ГТИ от - до !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: 100% е така, само дето на 5-тицата и 6-тицата ГТи-то ще го търсиш с бинокъл, както и 1.4 ТСи, да не говорим за 2.0 ТСи. Биеш 2-ката и 3-ката, даже 2-ката ако е напилена и нея ще я гледаш отзад, та за това недей така да пишеш, че биеш всички версии на ГТИ :worthy:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

rulemaker-Какво го заяде човека,може просто другите да не знаят,че участват в гонка и да си карат културно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя - имах предвид всички голфове - 2-ойки и 3-ойки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вектра 2л 115кс ме тупа с 1-2 коли, при много много въртене от моя страна(на мокър бетон, аз със "сликове") - на 400мМазда MX3 1.8 V6 133кс, 4:0 за мен, гонка до към 170км/ч Пичът стартираше зле, с много въртене, но и на втора и на трета ми се отдалечаваше в огледалото.Тук вече, с гумени гуми и извадих ватата от гърненцето, че го беше позапушила(учудваща разлика се получи, не мога да си позная колата :) ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само да кажа,че такава Мазда бие Вектарта с която си се гонил без проблем,а и теб би трябвало да те отвее до 170км/ч.Поздрави за победата искай реванш с Вектрата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

fresh4y vs opеl-ifresh4y vs astra gsi 16v - 1:3 ... немога пусто една кола ми зима ама ми зима.. 2-рия път му зех 1 калник.. а третия му седя в задната броня ...фрешчу вс калибра гси 16в - 3:0 !!! :dry:фрешчу вс астра гси 8в - 10:0 :D:D фрешчу вс поло 1.9 110 к.с - 3:1 :dry:фрешчу вс бмв 320 ВАНОС - 5:0 :dry:фрешчу вс бмв 325 - 0:4 :)фрешчу вс бмв 328 - 0:3 :)фрешчу вс голф гти 16в - 3:0тва е от вчера... :)

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фершчу кво кара?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

honda !!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...