Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

то хубаво ама, казвайте с кви коли сте че така само ни замисляте :lol:п.с.Тоест какъв е жокера ?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карах едно такова б16А2 160 + още нещо и оттогава нататъка моята кола спря да върви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карах едно такова б16А2 160 + още нещо и оттогава нататъка моята кола спря да върви :)

Хаха... нормално. Не един и двама са го казвали, след като са ми карали колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е лошо някои ден ако имам жълтици да си сложа 1 такова животно под капака :) и да има даи тези 5 секунди :D земи тоя голфар ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час с една 325ix E30 :D До 120 3-4 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Ивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:0d7ad189http://www.vbox7.com/play:1f68e220това е от снощи бмв-то е Е30 318 с ТУРБО хондата Е Вти !!! двата старта на 400 метра го бих доволно на втория старт решихме и нагоре да се гонимизпреварва ме на 180-90 :fun: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

технически звучи невъзможно !!! но явно си по добрият шофьор !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем случва се вече с 3-ри такива бмв-та мога да дам и оше клипове!!!http://vbox7.com/play:22b5382b

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала ти !!! браво !! яко ги наказваш !!! да им е гадно :fun: а 318-ките с какъв двигател са ? M10B18 ? или M42B18 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нях нях нях кви си ги вършил пак снощи е ,тоз да не беше от меден рудник с турбото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да с един споилер отзад :fun: !!! едното е 1.8 143 коня другото незнам с кои мотор е;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи поне каква ти е колата малко с подробности че ние интеренсно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва да не е БМВ-то на което Иво му правише 40-50метра !!!

питах го дали се е пускал с иво каза че не се е маи е друго.. защото викам една турбо хонда уби едно такова и така и ония вика не сам се пускал с хонда Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е същото 100% ,това е явно друго .Те никнат като гъби след дъжд тез е30 турбо !!! М/у другото това с което се пусках аз ,от тогава както се счупи несъм чил и дума за него ,нещо се загуби от хоризонта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно пак аз ще пиша:dry: снощи се гоних с АУДИ А8 4.2 335 коня бих го с около 4-5 коли на 400 метра на 1000 метра дистанцията остана същата. до около 190-200 се гонихмепосле се гоних с алфа 145-6(маи се води) (с присаждан мотор е маи) 1.9 150 коня дизел на 2.5 бара 193 коня (ми казаха че е дала на дино) изтървах 3-та и я бих с около 3-ри коли ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил е елиминатора на форума ;) маи само тои се грижи за славата на хонда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Кире само така нека знаят, че не може да се е***ат с хонда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се пробвах с едно БМВ 760 W12 400+ на шефа на един приятел . Преди 2-3 седмици старта му зех 1-1.5 кола до към 100 км слет това мина покраи мен сеедно съм пуснал гаста ... 2-3 старта се едно и също , обаче спира 100 пъти по добре от мен ... тои спря че и караше с по голяма скорост от мен аз го подминах с свирене на гуми :dry:карам Д15 малко хибридна ...в 6г. хеч

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моята d13ка успя да бия golf gti 3Ка ;)Гонката беше уговорена и се случи след село Гълъбово нагоре към хижа Здравец по завоите. Идеята беше не да се изпреварваме, а да успее да ме отлепи от задната си броня, както и аз него. Хондичата на правите умираше, но все пак, когато аз водех успях да му взема цял завои и така решихме, че хондата бие ;) И голфа и аз бяхме с по 1 човек с нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире знаеш ли какво ми направи впечетление че тръгваш точно едно към едно както аз преди с прелюда, браво ,просто няма какво да се иска повече освен вече повече коне :) Иначе аудито не е никак слабо но в случая..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се пробваш с моята д15з6 :) тази бавна хонда ;);) моят идол си КиреП.С. пробвал съм се с БМВ 320 купе до 190 си джиткахме на канта е с 3-ма човека вутре в моята туратаика :)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Кире изкефих се как насраса извинение аудито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвал съм се с БМВ 320 купе до 190 си джиткахме на канта е с 3-ма човека вутре в моята туратаика :)

... интересно щото в един друг форум такова БМВ отупало втек 125 кончета на 400м а ти предполагам си по малко(е то има и разлика от шофьор до шофьор).Все пак си е голямо постижение да го държиш до 190 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ 320 си бие малкия втек без никакви проблеми. (естествено ако БМВ-то е в час, защото има доста издухани ).

 

B7_, недей залага пари в такава гонка, защото ще му гледаш задния номер от доста далеч. Не казвам че си измисляш просто на такова си бил попаднал. Иначе върви в пъти повече от теб.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм се пускал с 3-4 бмв-та Е36 320 с д16-ката и ще ви кажа че разликата е огромна в полза на д16 :)дори и до 200

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако следвам логиката Алфа Ромео 166 жтд 175кс. която на мен ми прави половин кола разлика до 140/150км/ч старт от място прави на такова БМВ 320 150кс. над 2 коли значи би трябвало и аз да го бия,но не ми се вярва,че ще мога да го държа до 190 защото знам,че наберат ли един път баварците вървят доста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИЕ сериозно ли си мислите че такова бмв има шанс срещу такъв сивик :) или просто се базикахте ;) или си нямате понятие от стартове ?прост пример бмв-то е толкова спряло че прави 100 за 9,9-10 сек а сивик е за 8,8 :):D :D ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със Д16-ката с купето вървях абсолютно на едно с най-вървящата (леко модната) 20-ка в града.На 17-ки разбира се.Сега в Сливен има 20-ка която дава 14.8 - 15.0.Пуши ЗВЕРСКИ обаче и бега много.Макар, че тези времена са с много добри 60 фута (нормално за задно :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не моята я засичх средно от 0-100 за 8/9 сек. различно. Като ги гледам тия БМВ как ускоряват не сам много впечатлен БРУМчИ НО НЕ ВЪРВИ.Но както каза може да е било и издухано не го познавам :) срещнах го на путя :D на слизане от шипка на правата м/у Шипка и Казанлак. Хонда пауар ;)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

320и с ванос и шпер е по-бързо ~9.3 го дават по каталог ако не се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между е36 318ti 136коня и малкия витек на 5цата сивик,ако знаете каква е разликата в полза на хонда направо умирам от кеф хаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с моята Д16ска си правех ластици с 320ски бмв-та на летящ от място и винаги разликата беше доста фрапираща в моя болза като се има в предвит че бмв-то излиза на старта винаги и бива застигнато със сила още на 2ра предавка и подминавано , понякога го бърках с трафика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме отупа едно Порше Кайман на летящ старт на Цариградско. Ще сложа аз едно турбо пък ще ги видим после тия гъзета с Поршетата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...