Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Аз намалих понеже първо един джип ми заемаше лявата лента(това не се вижда на клипа или съвсем леко се забеляза джип-а), а после една шкода направо ме съсъпа като ме върна на 140...Не съм самоубиец да тръгна и аз в аварийната иначе няма как да ме изпревари...пп... сега се загледах добре в клипаЗначи в момента който лудия оператор снима 230 на километража и вдига камерата се вижда, че оня джип е пред мене и аз рязко натиснах спирачките от което камерата се забучи надолу в първия момент и веднага щом я изправи пак се вижда джипа вече в дясната лента.

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега добре върви прелюдчето но понеже работата ми е да карам такива немски "дараци" мога да ти кажа че те дори не знаят че се гоните просто така си карат БМВ Х5 4,8 бензин на 220 може да задремеш в колата а ти отиваш почти до регулатор иначе само ХОНДА кеффф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Rollin и компанията му ме разцепиха от смях. Връщах клипа назад не за колата а за бисерите понякога Публикувано изображение

Иначе и аз слушам чалга колкото и противно да ви звучи Публикувано изображение

П.

ПРЕЧИТЕ НИИ!!!

Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хаха, а колко клипчета има снимани (понеже на пътя от Сливен към Нова Загора имаше катастрофа и чакахме 2 часа) и не са качени защото са само простотии.... :lol: Може утре да взема да ги кача :ph34r:за Колегата по горе:- Не твърдя, че моята барака върви много, ама чак пък тях X5-ци да са самолети не вярвам :)Ети тука има инво и на дали точно тея дето си ги изпреварвахме бяха с най силните мотои...X5 (E53) Еще фотографииМодификация Количество дверей Мощность(л.с.) Максимальная скорость(км/ч) Время разгона (0-100 км/ч)© Объем топливного бака(л) Начало выпуска Оконч. выпуска3.0d (184 Hp) 5 184 200 (200) 10.1 (10.5) 93 2000 20033.0d (218 Hp) 5 218 210 (205) 8.3 (8.8) 93 2003 20063.0i (231 Hp) 5 231 215 (210) 8.3 (8.8) 92 2000 20064.4i (286 Hp) 5 286 230 7.5 92 1999 20034.4i (320 Hp) 5 320 210 7 93 2003 20064.6iS (347 Hp) 5 347 240 6.5 93 2001 20034.8iS (360 Hp) 5 360 246 6.1 93 2004 2006

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко имаше 2 старта м/у моята х23ка и на колегата Александър х22ката... ако иска нека сподели резултатите.Покарах колата му,хареса ми как върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа ,два старта и на двата.. 3та предавка ме изложи ,но иначе вървят заедно ,зависи кой кога ще тръгне. Доволен съм ,не съм чак толкова спрял ,МЪ не съм и много вървежен .. хаха ,важното е да има шоу! :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, явно клипчето ме е подлъгало :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на клипче като има малък наклон може да върви много/малко :) Няма как да знаеш дали е идеално равно.Реално в гонките само на 3та дръпвах,след това до 180 разликата се запазва.И може би една идея по-силен старт има х23ката заради въртящия момент в ниските.... 2ра и 4та вървят еднакво. Ще видим как ще са след чипа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз да взема да си вкарвам 3тата.. и май намерих проблема ,на щангите на лоста имам една изпаднала халка която обира луфта на ябълковидните шарнирчета. Ще я оправя и да видим как ще е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега ако може да намерим още един х22а за сравнение....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...снощи се сгонихме с един румънски сивик 8ген. караше заедно с един сув Нисан първо сува реши да демонстрира скоростни умения,но бързо претърпя неуспех и се намеси Сивика(надявах се да се намеси :cool: )от 80 до 150км/ч две коли зад мен стоеше.После намалих изпревари ме реших да направим още един път,но той ми пусна десен мигач,че се отказва поздравихме се и все ки по пътя си :bye: .Някой замервал ли е такъв Сивик 8-ма предполагам е бил 1.8 с 5ген. Втек?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултат от снощи: Сивик Д14 срещу БМВ Е46 (май беше дизел)= 1-ва и 2-ра около дължина и половина за мен :)))у ондата сме двама по 105кг, в БМВ-то се видяха 3-ма щото беше със зътамнени стъкла. На единия светофар аз бях заднего и го изреварих и ония се нае ама светна червено. На втория светофар аз в ляво, той в дясно и посредата няква друга кола беше ама не помня каква. На неговото БМВ нищо не пишеше ама като видя, че на мойта пише 1,4i и си помисли нещо. :) Извадих късмет, най вероятно е бил с малкия дизел 1,8 115 коня :) Поздрав на колегите с БМВ-тата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не,че нещо ама ако е било някоя 20-ка дизел нямаше да ти се повярва какъв тигел щеше да ти направи но евала ако е така явно хондата е пипана сток Д14 няма никакъв шанс ама н икакъв срещу дизелово Е46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D защо да няма, аз с д14-ката биех е46 320д фейслифт
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой дизел е ;) имат 2,0 136 коня и 150 коня. Срещу 150 нямам шанс ама срещу 136 до към 140км/ч ще съм пред него, после му гледам задния номер :) На 400м правя горе-долу толкова, това съм го засичал на селскостопанско летище на село Градище (между Шумен и Търговище), проблема че съм го засичал едно към гьотере :lol: и цялата писта е 550м ..настръхна ми задника докато спра, че после дълбоко изорана нива с огромни буци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на пистата в Леново, CRX d16a8 олекотен (без резервна гума крик, седалки) VS:BMW E46 Coupe 2.3 мотор - припада категоричноBMW E36 Coupe 2.5 мотор олекотено на варел и заварен диф. - падна достойно 1 калник (и 2та старта) инъче имаше още 3 старта ама единия той изпусна предавка другите 2 азOpel Astra GSI 1.8 мотор олекотена (седалки, багажник) - 3 старта 2 за мен и един равенOpel Kadett 2.0 turbo - 4 коли падам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тоя рекс, направо лети :DТея BMW-исти довечера само хонда емблеми ще им излизат на съм хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С BMW 320d 150 коня не съм се пробвал, но 136 коня не е нещо особено. Някои от техните фенове обаче им слагат чип и тогава вече колите им вървят добре. Поздравление за резултата колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сгоних се беше нещо като ЩЯХ да се сгоня ама оня излезе МИШ ..... Обяснявам ситуацията с 2-3 изречения. Шофьора на астрата (шофьора щот собственика е друг) от вчера мноо го заболя че получи точка от CRX-а и днес получваме обаждане да сме в 7 на пистата че и пари залага. Имаме право да закараме CRX-а както си искаме.... понеже знаех как ще е астрата (ще видите) реших да олекотя малко и аз и да лепна сликове... Е да ама тоя дето хвърли ръкавица излезе голям МИШ и вика, че немал кинта точно в последния момент на пистата... дръпката не се сътоя щото за мен щеше да е подигравка да подготвям колата цял ден кат луд предизвикан от некой си да съм изкарал 100 лева и да съм отишъл да видя как ше падне рекса едва ли не с автовоз.... :D :D :D Ох още ми е смешно.посмейте се и вие с първомайската група :DCRX & AstraКОМЕДИЯКОМЕДИЯ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA хахахахахахах искам това в форума на ОПЕЛ да го качите моля ви !!!!!!!!! :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има рег да го качи че аз не се регистрирам по опели бмв-та имам алергия малко :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебахти пародията на стрийт рацинг :lol: то коли няма! няма капаци, брони, врати... бос кара :lol: хората вместо да правят колите бързи, ги превръщат в казани. конете същите, че даже по-малко от заводските и колата върви от лекота, не от повер :lol:

 

ония с синия гащаризон к'во си пери заплатката и ходи с нея по гонки :lol::ph34r:

 

Стрийт Рацинг в БГ :(:no::shock::sick::thumbs2:

Sako как въобще се навиваш на подобни идиотски гонки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то спора тръгна от вчера... когато го точкувах горкия :D Седна и взе да ми философства че аз съм нямал кво повече да олекотя а той можел (видяхте го как олекотява от врати и чехли) :D :D :D Аз по принци не съм сътезател а давам газ за кеф, никога не съм говорел за пари и подобни глупости, ама тоз заблуден младеж днес изтрепа рибата само ме беше яд че няколко часа разглабях като луд. Поне разбрах каква е разликата като свалиш люк задна врата.... И определено може да се помисли и по това освен за по-мощно сърце де :) Човека с астрата е от Асеновград и до днес имаше ПОЗНАТИ в Първомай с които често се събирахме да даваме газ ама днес след това селско изпълнение всички му изтрихме телефона и няма кой да се занимава с него повече. П.С. Някой ще качи ли босоногия бегач в Опел форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето с гащеризона, не караше/имаше ли Кадет турбо, по едно време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ДА сега кадета е у един мой съсед :) Още по-направен от преди :) Бие ме с 4 коли :P

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък чак такава голяма излагация не бива . . . :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D:D:D:o:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахаххахахха бореее, борееееее...... пребириси ножа баткооооо.....ахахахаххахахх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам му така както е тръгнал тоя с астрата, да махне капак, да среже тавана, брони, мокети, генерация, калници , може и шофиорската седалка да махне и да сложи едно дървено столче. :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ХА ХА ХА ХА ХА ХА ААААААААААА ХА ХА АХА АХА АХ :lol: Немога да се спра,голям цирк,яд ме е че неможах да доида да гледам на живо тоя миш маш.Саше а клипчета имали от предишния ден?И кви глупости е писал тоя "СИРОМАХ" в тяхния форум.Може би е разколачил така опела и частите ги е пуснал за продажба да събере някои лев за залога :lol::lol::lol: Поздрави.

Редактирано от REDPOWER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

в форума много е изписал тази мишка..... а на клипа изглежда като насран :D ..... само се оправдаваше......

Редактирано от DohcVtec
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси в крайна сметка не видяхме гонки, а некви върли клипове и доказване кой колко пара има в портфейла :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много ме накефиха в Опел форума колко бързо и дръпнаха шалтера на темата.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така де.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да ги разбера 1-во застават на старта падат и после почват оправдания ама тои беше по лек от мен ама ако бяхме на 1 килограми, ами гумите ми бяха меки и ако бяха напомпани той щеше да види!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАКВа пародия.............. :o :o :o:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме уби тоя какви ги е написал :blink: , при положение че всички му видяха посраните гащи (с извинение) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях особено след като аз си стоях на страни а точно той тичаше след мен треперейки и ме пита с колко олекотихте днес с колко ? :D :D :D :D Тва шубето си е голям страх да знаете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки на рекса :D

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ще си разглобите колите заради едната гонка:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...