Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest west bam

Нищо бате другия пьт ще успееш :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

ако си бил на бензин,сигурно щеше да го дръпнеш.все пак това си е бая тежък кошник :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Eй браточки преди 30 мин какво стана направихме един летящ старт с едно БМВ незнам какво ама тунинга му беше убиец свалено графитено сиво ми се видя яко бучеше аз се прибирах от село то е на 4 км от Елин Пелин карам си аз с около 100 и малко нормално защото бях уморен нещо много задачи имах в службата но както и да е гледам изсилва се нещо много яко зад мен вижда се ниско познах го по фаровете че беше бмв 3 серия викам си я да го пробвам а то се лепи пльтнозад мен на както се казва 5 санта от бронята веднага вьрнах от 5 на трета и гас до ламарина както се казва по едно време яко се отдалечи бавареца и си еикам яко го издухах и вече почвам да се чуствам горд от постигнатото но гледам на огледалото как се приближава с голяма скорост зад мен и ме подминава а аз сьм дал гас още малко ще ми грьмне двигателя то само пробуча покрай мен а аз бях с 170 и нещо някаде после го видях на лукойла на бензиностанцията до Пелина беше монго наточено спойлери джанти анти крила аме мазало много беше добро кой знае колко коня е било ама варвеше много грамотно още сьм с висок адреналин хиххи :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

Eй браточки преди 30 мин какво стана направихме един летящ старт с едно БМВ незнам какво ама тунинга му беше убиец свалено графитено сиво ми се видя яко бучеше аз се прибирах от село то е на 4 км от Елин Пелин карам си аз с около 100 и малко нормално защото бях уморен нещо много задачи имах в службата но както и да е гледам изсилва се нещо много яко зад мен вижда се ниско познах го по фаровете че беше бмв 3 серия викам си я да го пробвам а то се лепи пльтнозад мен на както се казва 5 санта от бронята веднага вьрнах от 5 на трета и гас до ламарина както се казва по едно време яко се отдалечи бавареца и си еикам яко го издухах и вече почвам да се чуствам горд от постигнатото но гледам на огледалото как се приближава с голяма скорост зад мен и ме подминава а аз сьм дал гас още малко ще ми грьмне двигателя то само пробуча покрай мен а аз бях с 170 и нещо някаде после го видях на лукойла на бензиностанцията до Пелина беше монго наточено спойлери джанти анти крила аме мазало много беше добро кой знае колко коня е било ама варвеше много грамотно още сьм с висок адреналин хиххи :D

Е 170 не е много ;) ако ства въпрос за факти като елиминираме шофьорския фактор и ства въпрос за сток автомобили:д15б2 е по бърз от 316 318 хахад16а9 от 318is 320 да не споменаваме че има някои зли д16 които бият б16 ;) б16 всичко що е 325 VR6 200sx GTI GSI ;)един приятел мно се накефи като изядох една нова А6(3.0тди) на 8800(на 7000 съм с 205)по магистралата ;) (лек попътен наклони вятър сигурно ;) ) Това горното за драг конкретноА щом се отнася за състезания тип планинско ;) Стой та гледай е тва вече ми е силата и хобито :) няма мърдане може и с пистак 750 к4 примерно :D Е на такова каране хондите са добри хонда е кола за писта и планинско това е идеята удоволствие от шофирането и бърза реакция при подаване на газ(във почти всички работни режими на ДВГ) това е А не както повечето от вас си мисля ЧЕ Е за драг ;););) не е за грип каране е!!! (Специално вти и подобните модели)а другите са обикновени коли за всекидневна употреба :) ако бяха драг коли щяха да са с едни бавни и големи турбини а не атмосферки с висока литрова мощност (идеални за грип каране в класа си) както и да еТа това Бмв дето те е минало Според звука вероятно шест цилиндрово(но има и ис-ки които звучат по описания начин) така че нищо ново под слънцето просто е трябвало да натискаш газта здравоа това че е било със спойлери джанти и прочее нищо не значи. Та Бмв-тА СЪМ СчУПИЛ ПОВЕчЕ ОТ КОЛКОТО ХОНДИ(ВСЕКИ ПРАВИ ГРЕшКИ КАТО МЛАД :) )не са лоши машини но не траят дълго а удоволствието от шофирането е подобаващо особенно в М5 е 39

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Бате абе да ти кажа бех си дал гас грамотно но пусти баварец варвешве а и аз не сьм много коне кьм 110 коня сьм а това определено беше над 150 коня обаче звука му беше убиец като мина покрай мен ако щеш вярвай ми се разтрепера шасито бате :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Eй браточки преди 30 мин какво стана направихме един летящ старт с едно БМВ незнам какво ама тунинга му беше убиец свалено графитено сиво ми се видя яко бучеше аз се прибирах от село то е на 4 км от Елин Пелин карам си аз с около 100 и малко нормално защото бях уморен нещо много задачи имах в службата но както и да е гледам изсилва се нещо много яко зад мен вижда се ниско познах го по фаровете че беше бмв 3 серия викам си я да го пробвам а то се лепи пльтнозад мен на както се казва 5 санта от бронята веднага вьрнах от 5 на трета и гас до ламарина както се казва по едно време яко се отдалечи бавареца и си еикам яко го издухах и вече почвам да се чуствам горд от постигнатото но гледам на огледалото как се приближава с голяма скорост зад мен и ме подминава а аз сьм дал гас още малко ще ми грьмне двигателя то само пробуча покрай мен а аз бях с 170 и нещо някаде после го видях на лукойла на бензиностанцията до Пелина беше монго наточено спойлери джанти анти крила аме мазало много беше добро кой знае колко коня е било ама варвеше много грамотно още сьм с висок адреналин хиххи :hondarulez:

Колега от летящ старт е напълно нормално да те бие ако е било 2000 -6 цилиндъра или пък още по кофтия вариант 2500 кубика.Сравни конете на двете коли и наи вече въртящия момент.БМВ-тата си вървят добре след 100-120 пък и ти си 1.6 не забравяй.Нареди се от място с 2000кубика бмв и сигорно няма да имаш проблем на 400м но на дълго ! Успех с гонките и няма се даваш :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

снощи ... към 2 вечерта ... аУди а8 4.0тди ... не го мога :) хем я изрязах яко ... на 1-ва още ми взе 2 дължини после на 2-ра си върнах малко и после все едно аз не давах газ :) батю е тежък и е печка , но фърчи повече от мен ... ама после влязахме в кръговото на 4-ти километър и го взех отвънка :) на къс завой не издържа ... предната вечер ... аУди б4 2.3 бензин ... мнго бяга .. далеч зад хондата и на следващия светофар пак и на цариградско пак ... големи са трошлаци тия докато са сток :Dма това не са гонки щот не са регламентирани и хората обичат да тръгват на червено като е тъмно ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги снощи се сгоних с една корса уж GSI каза момчето ,че била 128 коня някаде незнам не мога да кажа дали ми е казал вярно, че е толкова коня защоне не знам нищо за тия машини но както и да е имаше добьр вид графитено сива с джанти 15-ки на zender добра беше направихме 2 старта и да ви кажа чесно го бих пьрвия с около 2 коли на втория се поизложих та ме би но аз забуксувах но сьм доволен та все пак по неговите думи била 128 коня ама мисля че трябва да вьрви яко за тия коне споделете ако знаете нещо по вьпроса колко коне са тия машини заводски без баране по двигателя има спортен филтьр и remus някакьв за който каза че е дал кьм 300 лева за две те гьрнета накрайника и това преди него незнам иначе си вадеше много добьр пльтен звук направо заглушаваше мойта като застанахме един до друг и почнахме да даваме гас на место :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

Ех, хубава работа Драго още не си се състезавал и вече ще паднеш :) . Само от опит знам, че 350Z може и да не е толкова бързичко. Поне на едни светофари в САЩ некви гъзета с Infinity G35 (280hp), което е малко по-големия брат на 350З първия път го изрязохме и момчетата нещо се амбицираха на втория светофар ама пак не можаха много да ни вземат. Е разбира се нито те (а знам ли) нито ние тръгвахме като за истинска гонка ама все пак GSR-a е само 170 расови коня. Тъй че горе главата и чакаме резултата. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

залагам 3 бири, че ще го омажеш.............и то с доста :) някой да са фаща? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.
Аз съм безработен,когато и да е без публика/семкаджии/кибици/лайномети.Отиваме си двамата и се кефим.Залога 6е е ром с кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :D

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.
Аз съм безработен,когато и да е без публика/семкаджии/кибици/лайномети.Отиваме си двамата и се кефим.Залога 6е е ром с кола :)
Ok първия слънчев ден от утре нататък и ше ти звънна да са поразцъкаме малко. Рома лесна раота :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моа ли да дойда да люпя семки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги снощи се сгоних с една корса уж GSI каза момчето ,че била 128 коня някаде незнам не мога да кажа дали ми е казал вярно, че е толкова коня защоне не знам нищо за тия машини но както и да е имаше добьр вид графитено сива с джанти 15-ки на zender добра беше направихме 2 старта и да ви кажа чесно го бих пьрвия с около 2 коли на втория се поизложих та ме би но аз забуксувах но сьм доволен та все пак по неговите думи била 128 коня ама мисля че трябва да вьрви яко за тия коне споделете ако знаете нещо по вьпроса колко коне са тия машини заводски без баране по двигателя има спортен филтьр и remus някакьв за който каза че е дал кьм 300 лева за две те гьрнета накрайника и това преди него незнам иначе си вадеше много добьр пльтен звук направо заглушаваше мойта като застанахме един до друг и почнахме да даваме гас на место :D

Ако е била Корса Б GSi16v (от обличките) те са по 109 (93та - 94та) или по 106 (95та +) и с филтър и генерация да качи макс 10тина кончета (даже няма и толко...). Ако е била такава като мойта (преди 93та), те са по 98.ПП тези оригинално са с 14ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :(

Не съм много веж по 350Z, но този който е тук във Видин се оказа 4е моторетката му била неква скромна около 160 hp или нещо подобно, та има много свидетели и видео даже как яде бойта от състезателна Лада. Така 4е Драги4 не хвърляй на боб предварително, може па и да го напляскаш леко :) Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3,5 V6 24V 283hp е по слабия 300hp e другия модел 2004г+ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3,5 V6 24V 283hp е по слабия 300hp e другия модел 2004г+ :)

:) ти ме разби бе човек, ще проуча за този тук и ще споделя допълнително!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера спира един на светофара до мен - аз в правилната лента, пича в лентата за наляво ама не е за наляво, а малко по напред от мене. Работата е ясна.Тръгваме, аз карам на 1-ва до 6500, слагам втора. Онзи ме настига, очевидно тегли повече. Тъкмо ме изпреварва и хоп назад - налага се да превключи :). И така бях напред докато един не ни засече - тука - отново аз бях по-бърз в спирането.Колегата беше с новичка Октавия 1.9 TDI.Сравнението ми беше интересно - теглото и мощността бяха сходни (онова е 90 или 110 к.с., аз съм 75 - евентуално 90), но крайно противоположни като обороти и въртящ момент.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :)

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.
Пи6и си служебна победа,отказвам пове4е тестове.Днес я поозорих и съединителя стана о6те по зле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :)

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.
Пи6и си служебна победа,отказвам пове4е тестове.Днес я поозорих и съединителя стана о6те по зле :)
С нисана кво стана.......според мен от място нямаш шанс но летящ старт........стискаме палци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекалено е скромен, което ми говори че нисана е отнесъл кютека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

С нисана кво стана.......според мен от място нямаш шанс но летящ старт........стискаме палци

Аз пък си мисля,че ако му е наред съединителя и ще го скочи нисана.Поне Зеро-Йон са на Драгича.Като се развърти турболаната и ще разделим момчетата от мъжете :) Ей го нисана(все пак е 1450 кила и не е турбо):
Обем: 3498 см3
Диаметър х Ход: 95.5 х 81.4
Сгъстяване: 10.3:1
Мощност: 280/6400
Въртящ момент: 350.22 Нм/4800
Червената линия е на: 6600
Тегло: 1450 кг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suzukyvanko
Отговорено (Редактирано)

аз зимам на един авер хондата и върви добре няма кола да ме бие ( по4ти) 135 коня е

Редактирано от suzukyvanko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега icko да каза ми че преди е била с оригинални 14-ки с 3 льча като льча се разделял на две нещо такова ми каза познато ли ти е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :)

Драгич кажи кога ще си свободен да направим един два старта но през деня да е(събота или неделя),пък може и през седмицата,когато си свободен.
Пи6и си служебна победа,отказвам пове4е тестове.Днес я поозорих и съединителя стана о6те по зле :)
Ееееее тъкмо утре щях да ти звъня:) тогава като си готов ми звънни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Аз утре 6е се мъ4а сре6ту 350Z,дано кат ма напляска да не е с много :)

залагам 3 бири, че ще го омажеш.............и то с доста :) някой да са фаща? :)
Майна май пове4ето заложиха на Нисана което зна4и 4е 6те пием пове4ко бира с тебе :) 2:0 за мене от летя6т на 1-ва.За любителите на 4ислата които по горе са изказаха....Сивика ми тежи 1300 кг с мене в момента.В Нисана има6е 1 пасажер/свидетел :) Няма снимки или клипове така4е 6е се въздържа от коментар с колко съм го бил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Падна животното а :cool::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Падна животното а :cool::beer:

Тва ми е първият старт откак колата е с турбо.Аз отидох с нагласата да падна и се надявах да не е с много.Ама то от такава кола не боли.Скоро се надявам 4овека пак да се пусне с мене.Кефа е зверски когато гледа6 в огледалото си предницата на 350Z :P Дано тва ве4е затвори устите на ми6оците които говориха зад гърба ми 4е колата ми нямала да тръгне 6тото няма кой да я настрои и секви такива тъпотии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се сгоних с една Лада 1.6 16v 90коня :cool: от тия по новите модели(не им разбирам мноо),на един баир летящ старт влязох с 140 на 4 скорост бях зад него и го прелетях.Тоя с ладичката каза че карал с 120 и 3 сложил да понабере да се отсрами :beer: После ми предложи като разбра че съм с мъник 1.3 да се пробваме на равно пак летящ старт дигал с неговата 180(на 30 000км му е колата),ама се притеснявам че ще се изложа не вервам моята да ги хване макар,че колата ми е в перфектно състояние :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Кефа е зверски когато гледа6 в огледалото си предницата на 350Z :cool: ...

Вече имаме някаква представа за преднината :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро се надявам 4овека пак да се пусне с мене.Кефа е зверски когато гледа6 в огледалото си предницата на 350Z :cool:

........да не е луд :beer: ти за мазохист ли го зимаш, или си мислиш че толкова ти е красива задницата на сивика, както предницата на нисан и се е влюбил в нея??? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми е първият старт откак колата е с турбо.Аз отидох с нагласата да падна и се надявах да не е с много.Ама то от такава кола не боли.Скоро се надявам 4овека пак да се пусне с мене.Кефа е зверски когато гледа6 в огледалото си предницата на 350Z :D Дано тва ве4е затвори устите на ми6оците които говориха зад гърба ми 4е колата ми нямала да тръгне 6тото няма кой да я настрои и секви такива тъпотииКоет значи че си минал 300 магарета :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви 300 бре :) 200 да ама по нагоре....всъ6тност цифрите нямат зна4ение при условие 4е ме кефи как върви колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy::D:D:D Драгич откачалка си батко няма спор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Абе кви 300 бре :worthy: 200 да ама по нагоре....всъ6тност цифрите нямат зна4ение при условие 4е ме кефи как върви колата

Ще я мериш ли...........верно че цифрите нямат значение ма не те ли глозга отвътре........200 друг път :D нагорле :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...