Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Който е дал 3 бона за суап с B серия ще си я защитава до кръв! Не, че са лоши. Много яки моторетки са....ама прекалявате с оплюването на D серията, която е далеч по-евтина във всяко едно отношение, а може да върви с малко вложен труд и пари колкото B16. Голямо геройство е, че с мотор за 3 бона гумите ти финиширват с 5 човешки крачки по-напред от тези на съперника ти. Секта........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва това миниме ако си инвалид в монтъорството и не може6 да заварти6 1 болт дори ,интересно ми е просто. Я някои дето е правил да даде някакви цифри приблизителни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шушумиги вие сте много прости и нищо не разбирате да ви еба !!!! НЯМА КАК ДА НАКАРАШ "Д" СЕРИЯ С ПО-МАЛКО ОТ 5000 ЛЕВА В АТМОСВЕРЕН ВИД ДА ВЪРВИ ОТ КОЯТО И ДА Е "Б" СЕРИЯ !!!!!!!!!!!! Тоя глОпака терориста го бих няколко пъти без грам да споменавам килата ...... ами ако качим 3-ма човека още по 70 кила да изравним килата ....... тая развалина ще е на средата на пистата като финиширам !!!!!Никои не взима килата под внимание,които за тези атмосверни гробове са много важни !!!! И стига подмятахте тоя летящ от 30 до 70 което грам не важи !!!! Моята кола е стокова кара се всеки ден ..... бавна е .... по-бърза е от 98% от атмосверките до 1.6 и се прибрах до нас без проблеми с 220 с разход 10 до София с леко усилена музичка пък нека ми е зле !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА КАК ДА НАКАРАШ "Д" СЕРИЯ С ПО-МАЛКО ОТ 5000 ЛЕВА В АТМОСВЕРЕН ВИД ДА ВЪРВИ ОТ КОЯТО И ДА Е "Б" СЕРИЯ !!!!!!!!!!!!

Абе човек ти познаваш ли парите бе?! :offtopic: На една Д16-ка няма да и трябват повече от бон - бон и половина за да отвее СТОКОВА Б16-ка!!! Даже са много! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА КАК ДА НАКАРАШ "Д" СЕРИЯ С ПО-МАЛКО ОТ 5000 ЛЕВА В АТМОСВЕРЕН ВИД ДА ВЪРВИ ОТ КОЯТО И ДА Е "Б" СЕРИЯ !!!!!!!!!!!!

Абе човек ти познаваш ли парите бе?! :offtopic: На една Д16-ка няма да и трябват повече от бон - бон и половина за да отвее СТОКОВА Б16-ка!!! Даже са много! :blink:
АААхахах ти си пиян от мача ....... бон и половина в мотора + още 34.30лв за 8 диска за флекс и малко въображение да ги докараш до 650 килата и може да стане по-бърза от Б16-ка аахаххааххаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета слушам, гледам и не мога да повярвам ,че вместо да се подкрепяте и да си помагате едни на други вие се храните зверски аз не съм никой и извиняваите че ще ви го кажа но за мен не сте никакви хондаджии.Имал съм 4тири Д-серии и една Б16 и честно да ви кажа ако нямах финансови затруднения не бих се варнал на Д-серията няма смисал да правиш едно нещо което го има готово направено.Всеки пише че е стоков а аз почти не видях стокова кола даже мисля че само моята беше в напулно оригинален вид от към двигател,Дел солчето ме наказа макар че е доста по тежко и се видя Б-серията си каза думата.Поздрави.... И не се палете толкова саберете се запалете си гумите направете си кефа и здраве да е :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересен драг ,правена Д vs Б сток при изравнени килограми кав ли е резултата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересен драг ,правена Д vs Б сток при изравнени килограми кав ли е резултата

Няма състезание ...... Д припада с влакови композиции

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престанете да се карате или поне нека да ви направят тема в която спокойно да се плюете един друг все едно не сте Българи! Спорите за глупости че единия карам д15 другия б16 и вървели почти на 1 еми да вървят в краина сметка е имало победител, престанете с тези напатки 1 към друг това ли е да си хондаджия да се състезаваме и после да се плюем!? :offtopic::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Терориста с доста свои постъпки проворика тези атаки към него :blink: И убиди доста съфорумци с държанието си към фен клуба. А мен лично ме издразни "по бавен от д13 и малко по бърз от б18" :offtopic: в кръга на шегата :cool: то е ясно , че няма как да бъде така. Спокойно около неделя спираме . Пък и до готава дано вече е проумял , че на неговата писта беше бит , бит и пребит :blink: със се цялата габровска груба рацери

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААхахах ти си пиян от мача ....... бон и половина в мотора + още 34.30лв за 8 диска за флекс и малко въображение да ги докараш до 650 килата и може да стане по-бърза от Б16-ка аахаххааххаха

Имай в предвид, че не всички Б16-ки вървят, колкото твоята! :offtopic: Аз харесвам повече Б серията, но пък Д-то по-лесно се прави, което за някои е мания! :blink: Поздрави на всички фенове и рано или късно ще се види кой кого! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя форум на последък хората много се вживяват в силата на мечтите си. ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тряя да има припаднали с няколко рейса хармоники, и който е паднал да му хвърлите 100 кила бой ей тай да има !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...преди малко си покарахме яко с един Лансер Sportback X на излизане от града кархме бавно оня реши да го изпъне и аз си викам я да видим бягат ли тия новите Лансери изпреварих го на втора и по невнимание стигнах прекъсвача и пича усетил рязкането реши да се погоним и яко газ извън града като,че ли на ускорение малко се забавяше,но успяваше да ме следва до 160км/ч.Жалко,че пътищата ни се разделиха след 10-на километра беше забавно да гледам готината му предница на огледалото:unsure:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази вечер се дръпнахме с Драгича на едни 400м ... печката печели старта и после припада ! Поздравления за постигнатото, пътя на този проект беше трънлив , но изглежда си е струвало усилието - респект :cool:

Редактирано от CUPRA TDI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое налягане е бил Драго ? 0.8 както на националната или 1+++

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1,5 беше Драго :) (Тва с националната си беше моя грешка,че не пробвах колата преди да се кача на пистата)Иво пътя на проекта беше трънлив и буренясъл,мерси че дойде за сверка както и момчето с Голфа.Ако отстарним проблема с кутията се надявам довечера да има битка с това Evo 8 или 9 (така и не разбрах к'во е).Ако наистина е 400 кс на каплите ще е интересно на финала.Много ляво ми стана,3 старта с него и на всичките не уцелвам скорост :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук виждам някакви нерегламентирани гонки е имало май :cool: Ша ви дърпам ушите дето не се обаждате ей, кво като сме по-бавни :) Драго трета ли изпускаш, оная хъркащата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я изпускам,изобщо не влиза :) Регламентирани бяха бе...на 400 м. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я изпускам,изобщо не влиза :) Регламентирани бяха бе...на 400 м. :cool:

Обаждай им се на ония от synchrotech да ги нахраниш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимал съм с камера на 400 метър какво се случва, но за да изкарам клиповете трябва да се финализира диска. Затова мисля да изчакам да заснема и гонката с евото. Клипове ще получат само хората които даваха газ, апък те ако искат да си ги качват - мисля така е най-редно.Драго вземи се упражнявай малко да правиш стартове колата ти е АД :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай ги тук :tease: тва са просто 2 гонки м/у авери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес : Д14А4(4-2-1 +генерация+интейк+яко виеща водна помпа) VS Coupe Д15Б7(предполагам сток),1-ва и 2-ра ми дърпа един калник,на 3-та го застигам.

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е голямо постижение, но да се похваля и аз.1.6i 105 к.с. 6 ген сивик срещу ауди а3 tdi 110 к.с. успях да го дръпна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска проведох 1-вата си "гонка" с една Алмера 2.0 143к.с. и резултата беше трагичен за Нисанчето,но нямаше нищо по силно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни на магистралата до варна се сгоних с един опел 1.7 цтди бяхме трима в колата в опела имаше някакъв лапития тръгна да ме изпреварва с около 150 и аз почнах да подавам газ до 180 вървяхме наедно след това дръпна един калник бях на климатик и го изключих дръпнах с 2коли вдигнах около 210 после като намалих ме изпревари и се кефи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с какво кола е било :huh: че едвали е било с 1.3 75 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен някаква А3-ка от новите ми счупи главата.Не го знам колко е мощно, но отзад пишеше 2.0Т. От летящ старт от 2ра на 30кмч. До края на втора беше кола и малко пред мен. Обаче после на светофара ме пита дали е Vti, за съжаление нямах време да му видя физиономията след като казах 120 :dry: . А дано вярно да върви толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни на магистралата до варна се сгоних с един опел 1.7 цтди бяхме трима в колата в опела имаше някакъв лапития тръгна да ме изпреварва с около 150 и аз почнах да подавам газ до 180 вървяхме наедно след това дръпна един калник бях на климатик и го изключих дръпнах с 2коли вдигнах около 210 после като намалих ме изпревари и се кефи

Аз карам такъв опел, има ралични модели но ако е нямало червни (t,i) значи е бил 82 коня. Та този опел 180 не може да ги вдигне в никакъв случай по равно. :dry: И не е цтди а цдти :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и доста Хонди трудно вдигат 210 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опела беше модел след 2004 1.7 мисля че са 105каз съм с д14 англичанка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел че попадам все на най-бавните хонди :D Уж все ги чопля да вървят и на края се оказва че пак не могат да бягат колкото стокови по тежки и с по малък двигател коли :lol: Да не съм в офф: тази неделя се пуска едно Рено Клио 2.0 16В 170 коня (тея новичките). Пада доволно, но за стокова кола доста добре си вървеше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен някаква А3-ка от новите ми счупи главата.Не го знам колко е мощно, но отзад пишеше 2.0Т. От летящ старт от 2ра на 30кмч. До края на втора беше кола и малко пред мен. Обаче после на светофара ме пита дали е Vti, за съжаление нямах време да му видя физиономията след като казах 120 :lol: . А дано вярно да върви толкова.

Искало му се е да е ВТИ... 2.0T са 200 коня с турбо :D Вървят доволно, малко повече от стокова B16-ка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
D14 Англия максимална скорост 174км а пича кара с 210 :) Силата на мечтите :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако искаш другия път като пътувам по магистралата ще те повозя и да сложим бас по 1000лв да видим силата на мечтите д14-та не е баш стокова сменен всмукателен колектор с д16з6 дросел филтър а и като беше стокова си вдигаше 200 с 5 човека и малко за разбирачите максималната скорост която дават производителите не означава че колата не може да вдигне повече това означава че тази е максималната безопасна скорост за която е пригоден автомобила и двигателя ще издържи 4 часа на това натварване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много точен е този сайт който си дал за пример само се вгледаи сивик 5 ген. седан и хечбек с едни исъщи двигатели дават равни времена от 0 до100 при положение че седана тежи много повече англичанката я дават да тежи 1090кг дали да вярвам на сайта или на моя талон където пише 1190 мога да дам още много примери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом има смукател от д16, така може. Даже с този смукател ми е странно как само 210 вдига би трябвало да удари поне 240.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя всмуктел освен че повишава мощността, подобрява и аеродинамиката и олекотява шасито - така че е напълно възможно, ако няма добри антиктила автомобила след прекосяването на звуковата бариера да литне :stupid::pirate:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стокова Д14-ка не може да вдигне 200 !! аз ,мойта талига съм я засичал 190 км./ч при спускане , иначе на право около 165-175 МАКС. С смукател както каза колегата , трябва да и се чипне компа понеже е електонно ограничена на 220 :stupid: Еиииии не подценявайте Д14-ките , че мойта ще я правя Би-турбо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора , всички километражи лъжат , а ако е с по-малки от стандартния размер гуми по уред може и 240 да удари.Пример е как един колега кара с 210 , а аз отзад с 16-ките с 195-6 го настигам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...