Jump to content
Николай Димитров

Газов инжекцион Honda Civic

Recommended Posts

Привет,колеги!Реших да сложа газова на моята Хондичка,че с тея цени на горивата...накрая ще ме накарат пак да се върна към колелото!Та моля да споделите с мен мнения,лични впечатления за най-удачната марка газова уредба,като разход,вървеж на колата!Автомобилът е Хонда Сивик 6ген. от 98 година двигател 1.4 90 коня!Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,аз съм с газов инжекцион "Tamona" и съм доволен. Хубавото на инцекциона е, че може да се настройва горивната му таблица (колко и какво количество газ да преминава през инжекторите). С това се прави разхода. Слагай смело, но си намери изпробван майстор.Поздрави и успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук всеки ще си хвали неговото...Разпитай по-добре кои са читавите майстори при вас, виж те какво монтират и решавай. Газовата първо трябва да се монтира като хората за да не ти създава проблеми, а след това опираме и до подръжка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоя двигател и дъщеря ми да я монтира ще заспи, е... винаги има по некъдърнимастори и от дъщеря ми :) Избери си марка според бюджета 700-800 лева шир потреба без значение името, 1000-1000+ маркова, аз лично бих предпочел да е марка ако мисля да карам колата поне още 5 г, ако мислиш че няма да се задържи още дълго при теб сложи си евтина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля да си сложа нещо по-ефтино,защото в крайна сметка нямам намерение да се женя за тая кола!Преди малко тъкмо се прибрах от газаджията и ми направи следната оферта:Газов инжекцион за 670лв. с бутилка,монтаж,всичко.Газовият компютър Тамона,а всички други компоненти Ловато.Заслужава ли си офертата според вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля да си сложа нещо по-ефтино,защото в крайна сметка нямам намерение да се женя за тая кола!Преди малко тъкмо се прибрах от газаджията и ми направи следната оферта:Газов инжекцион за 670лв. с бутилка,монтаж,всичко.Газовият компютър Тамона,а всички други компоненти Ловато.Заслужава ли си офертата според вас?

Колега, хората са казали, че ефтиното винаги излиза скъпо. Аз сложих Романо- 1400 лв. На колата на жена ми АГ(полска). АГ-то също не е лош вариянт около 1000 беше някъде. Но Романо-то е най-доброто на Бг пазара в момента. Газовата се избива, а и после като решиш да продаваш, може да и търсиш повече пари. Аз съм се отказвал от кола, само заради газовата.... Не ангажирам никой с мнението си !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за евтин вариант.С какво Романо е най добро на пазара?Можеш ли да се аргументираш?Няма съмнение добра система е ама най доброто?????????Колкото до въпроса на колегата,цената ми се струва доста ниска.Провери да няма нещо гнило.

Редактирано от landir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за евтин вариант.С какво Романо е най добро на пазара?Можеш ли да се аргументираш?Няма съмнение добра система е ама най доброто?????????Колкото до въпроса на колегата,цената ми се струва доста ниска.Провери да няма нещо гнило.

 

Колега, ама ти нещо се засегна. Да не продаваш Ланди Ренцо? Да се аргументирам... Накрая на поста си съм написал, че не ангажирам никой с мението си.

Изключваме течната фаза, която в Бг не е толкова разпространена по ред причини. Защо Романо- OBD 2, 5 години или 150 000 гаранция, покрива Евро 5 стандарта, инжектори и инжекторна рейка Romanо(подлежът на ремонт)....и т.н. Публикувано изображение/>

И аз съм на мнение , че може би има нещо гнило за тази цена. Колегата сам си решава....

Редактирано от РОСЕН_CRV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Аз не бих сложил нещо, за под хиляда лева. Ясно е , че за тази цена има голям компромис, предполагам с качеството... Като почнат смяна на дюзи през 3-4- месеца, претрисане, бедна/богата смес... Тези ядове костват време и пари. Това си е лично мое мнение. Всеки си решава какво да слага!!!

Редактирано от РОСЕН_CRV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами газовата ще се слага от мой човек,заради това цената е такава.Иначе цената и е съвсем различна.Той също ми каза че може да ми сложи всички компоненти Ловато,но така ще се оскъпи много ще надхвърли хилядарката...И също ми каза,че моята кола няма чак толкова сложна електроника и не е такъф голям двигател,че да давам 1000 и кусур лева за газова уредба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами газовата ще се слага от мой човек,заради това цената е такава.Иначе цената и е съвсем различна.Той също ми каза че може да ми сложи всички компоненти Ловато,но така ще се оскъпи много ще надхвърли хилядарката...И също ми каза,че моята кола няма чак толкова сложна електроника и не е такъф голям двигател,че да давам 1000 и кусур лева за газова уредба.

Ако си сигурен в човека си- слагай... Цената е добра !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между китовете "всичко на Ловато" и "компютър Тамона и другите компоненти Ловато" е 40 лева и ми е много интересно как едното ще е 670 лева, а другото ще подмине 1000 :blink:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между китовете "всичко на Ловато" и "компютър Тамона и другите компоненти Ловато" е 40 лева и ми е много интересно как едното ще е 670 лева, а другото ще подмине 1000 Публикувано изображение/>

 

Ако е Ловато, и човека който му я слага не си сложи надценка може да е под 1000, иначе не, според мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...