Jump to content
Imst

Вадене на резервен ключ

Recommended Posts

Здравейте,Някой може ли да препоръча от къде(в София) мога да си извадя резервен ключ за колата, който да пали и да прави всичко останало като оригиналния. Тъй като я закупих само с 1 ключ, а по законите на мърфи ..... нали знаете. И ориентировачна цена ако знаете ще е супер. Не ми се иска да звънкам в Бултрако, че сигурно ще получа инфаркт.10x in advance :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Скоро един колега беше написал, че най-добрия и евтин вариант е да си закупиш ключ-заготовка от ebayи после да отидеш при официалния вносител да го обучат и настроят. Цялата "процедура" му е излязла около 100 лв (цитирам по спомен).Виж тези предложения:http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=honda+accord&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l3201&_nkw=honda+accord+key&_sacat=0Поздрави и успех!

Редактирано от NikiG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Обучат и настроят " Публикувано изображение нищо сложно.

Редактирано от Кастиел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колега скоро ми се наложи да извадя 2-ри ключ, който ми струваше 160 лв. ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех ключ от ebay за около 50-60лв + 15лв нова метална част и нарязване + 30лв в Бултрако за подкарване. Това клипче е за американски акорд. Дали работи номера и за CL7/CL9?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз купих заготовка от Ebay, но се оказа, че не е подходящ чипа вътре в нея (уж гледах по каталог..). Направиха ми ключ за 65 лева. Цената включва всичко- заготовка, нарязване, програмиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Кастиел,Въпросът беше за програмиране на ключ за запалване, а не за дистанционното управление на вратите. Последното се програмира лесно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай тук:42.700949, 23.295478гугъл мапс.30 за прехвърляне на код от работещ ключ в нов чип + 6 за заготовка. НО това са цени за 1997 Акорд. В твоя случай - знаеш къде, после може да споделиш опит!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...