Jump to content
topsat

Оглед на CR-V в София

Recommended Posts

Здравейте,твърдо съм решил следващият ми автомобил да е CR-V,така че бройте още един в клуба.Харесъл съм си ето тази http://www.mobile.bg/21362829687162001 но понеже съм от Варна,ще помоля някой от Софияако може да я види на място и да каже заслужава ли си.На снимките изглежда добре,ама друго си е око да види и ръкада пипне,та да не бия 500км на вятъра.А и цената ми се вижда малко височка,та може и един пазарлък да удари.А от мен почерпката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Днес имах път покрай Горубляне и минах да погледна хондата, която те интересува.

Накратко, доколкото е възможно разбира се:

 

Колата е от Италия, годината е 2006, а не 2007 както е в обявата и цената е 24900 лв.

1. Външно изглежда добре, без видими следи от удари, ръжда и пребоядисване. Единствено е пребоядисана долната част на задната врата.

2. Интериор - добре запазен, с нормални следи от ползване. Климатроникът работи, навигацията стартира, но не съм я проверявал как работи; ел.-настройките на шофьорската седалка работят.

3. Двигател - запали веднага, работи тихо, без предрусване; не забелязах пушек от ауспуха.

 

Направих малко снимки, които може да видиш тук: http://mitkocrv.snim...770711.31285593

 

Търговецът /казва се Марин/ сподели, че колата е водена в сервиз /при Омбре/ и е направена диагностика, която показала, че всичко е ОК.

Разбира се, това твърдение си е негово и според мен преглед в сервиз и нова диагностика са задължителни. Снимал съм и въпросната фактура от 21.12.2012 г. за 1900 евро, ако си на ти с италианския, можеш да се ориентираш какво е сменено.

 

Питах изрично за минаване през сервиз и тест-драйв - няма проблем, дори търговеца предложи да докара колата при теб /срещу някаква сума разбира се/ и да минете през твой доверен сервиз.

Според мен този вариант не е лош, но по-изгодно ще е колата да мине през тукашните сервизи - ЮбиКо е на 1,5 км от борсата, а Омбре - на 5-6 км.

Единствено като забележка - предните и задните гуми са различни марки и с различен протектор, горе-долу еднакво износени.

 

Успех с покупката!

 

P.S: Телефони на сервизите има във форума, ако не ги откриеш, драсни на лични - ще ти ги пратя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско колега за отделеното време.Говорих с продавача,но не иска изобщо да смъкне от цената.А определено ми се вижда висока.Затова продължавам с търсенето.Повече от 21-22000 не ми се дават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си струва ако е читава колата, все пак е екзекютив ние такава я плащахме в бултрако преди по- малко от 5 години за 70х.лв.Сега повече от 25 не можем да и вземем макар че е на 80х.км . И аз гледам че има по 20-22х.лв ама са ниско ниво на оборудване а тука има ксенон, кожа ,стъклен таван навигация и камера и ел седалка,

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, използвам темата, тъй като и тази обява е почти на същото място в Горубляне:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21373187294902428&f1=details&slink=3rzpnpИзглежда интересно, с доста ексрти. Джантите не ги коментираме, мен лично не ми харесва принципа "Джантите продават колата", по-скоро ме интересува техническото състояние. Някой от вас разглеждал ли е това CR-V? Продавачът направо ще ме убие с това "Тупалка" хаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно и аз я гледам тази-освен джантите всичко друго е едно към едно с тази,от която аз се интересувах.И двете се въртят от доста време на пазара и /лично мое мнение/ ако наистина са читави единствено цената е причината да няма все още купувач.Все пак 25х.лв за 6год.кола не са никак малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази гледал ли си я?

 

Да гледал съм я,но нещо не ми хваща окото.Няма кожа,нави-такива има за 20х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От Велико Търново съм и имам молба, ако някой има възможност да хвърли едно око на една Хонда, автоматик 128к.с.. Пише, че се намира в авто къща на "Симеоновско шосе" №1! Това й е обявата в мобилето: http://www.mobile.bg/21390561787671515 ! На пръв поглед виждам, че джантите са поожулени, но отвън изглежда ОК!

Благодаря предварителноПубликувано изображение

П.С.

Колеги, извинявайте, но се оказа, господина с който разговарях, че лъже. Да го имате предвид, ако някой ходи да я гледа и да си я купува. Застрахователната история на този автомобил датира от 2008г. в България, а същия ми каза, цитирам, "Нов внос е от Италия, но преди 3 месеца и е регстрирана"! Не е лоша, като цяло, но лъжите ме отблъскват, а явно има защо да се прави! Та мисълта ми беше, да не си правите труда да ми помагате за огледа!

Приятен ден!!!

Редактирано от Иван Боев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван, не е имало смисъл да проверяваш при застраховател, на едната снимка се вижда, че номерата са със знамето, не със звездичките, каквито са новите, уж европейски, табели. А тях ги въведоха преди горе-долу толкова, 4-5 години... Иначе хитрец, нов внос вика, нови номера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван, не е имало смисъл да проверяваш при застраховател, на едната снимка се вижда, че номерата са със знамето, не със звездичките, каквито са новите, уж европейски, табели. А тях ги въведоха преди горе-долу толкова, 4-5 години... Иначе хитрец, нов внос вика, нови номера Публикувано изображение

 

Проверката става лесна в гаранционния фонд! А това за знамето и звездите не се бях замислял Публикувано изображение! Редактирано от Иван Боев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в темата на колегата!

Някой случайно гледал ли е тази обява:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21379231054639040&slink=9p2s9m

Ако "Да" Моля ВИ за вашите коментари!Безааварийни километри на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в темата на колегата!

Някой случайно гледал ли е тази обява:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21379231054639040&slink=9p2s9m

Ако "Да" Моля ВИ за вашите коментари!Безааварийни километри на всички!

Седи от 6 -7 месеца на продажба най-малко, някога кагато купувах моята звъннах на обявата- дръпнати продавачи по телефона, не съм я гледал отказах се, но щом седи толкова време направи си сметката какво е състоянето- 100% навигацията  не работи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Извинявам се че пиша в темата на колегата!

Някой случайно гледал ли е тази обява:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21379231054639040&slink=9p2s9m

Ако "Да" Моля ВИ за вашите коментари!Безааварийни километри на всички!

Седи от 6 -7 месеца на продажба най-малко, някога кагато купувах моята звъннах на обявата- дръпнати продавачи по телефона, не съм я гледал отказах се, но щом седи толкова време направи си сметката какво е състоянето- 100% навигацията  не работи :)

 

Благодаря за бързия отговор,колега!Търсенето продължава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще седи още 6-7 минимум, освен ако някой слепец не я купи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая автокъща съм ходил 1 път. Масово колите има са пълни кошници, а търговецът няма и да го коментирам... Бягайте на далече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметни кви долни хорица има.Чудя се как преживяват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото долни хорица, толкова и баламурници :( Така преживяват.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах оттам,че ми беше на път!Колата е помляна от градушка още от миналата година!Човека който ни пресрещна каза че е е обявено това в интернет!Пълна лъжа!Говоря за преди 2 седмици!Всеки ден почти се публикува колата без да се спомене "тази малка" подробност!На стъклото отпред още е цена 14000 лв!Пиша това за да спестя разкарването на колеги!Лек ден и много безааварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...