Jump to content
Х.Ставрев

Лепящи регистрационни номера

Recommended Posts

Колеги някой да е чувал или да знае нещо по въпроса относно лепящи тип винил регастрационни номера ,колко струват ,дали е възможно поставянето на всякакъв модел автомобили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става на въпрос за това като идея ,ама нещо никакви отзиви никои ли да не знае? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че такова нещо е незаконно. Имайки предвид, че при бракувана кола единственото доказателство е да върнеш номерата в КАТ, няма начин да бъде допуснат автомобил с лепенки. Нещо допълнително, номерата се правят с някакво странно покритие, което само от органите на реда си прилагат. Доколкото знам единствено е възможно да си преместиш номера по броните, но трябва да остане на "видимо" място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рег.табели са образец съгласно БДС.Всякакви други имитации се санкционират.Има наредба 1-45 на МВР с която е указано това.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Англия, може и да има такива табели но при нас си има образец както е казал колегата над мен. Или иначе казано в БГ не става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Англия е почти незаконно. Има едни сиииийййтни надписчета отдолу, които удостоверяват, че номера е направен, както трябва, и от когото трябва. Обаче ако фолиото е светлоотразително, и шрифта е по стандарт, вероятността да се вкараш в проблеми с властта клони към нула.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест искате да кажете че ако имам ламборджини ще трябва да му сложа обикновенни номера :D ясно ми е че по ринцип е незаконно въпроса е какви са изключенията за поставянето на такъв временнен.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа от опит че в Италия и лабморджинитата и мазератитата са с обикновенни номера както си му е реда и никой не се оплаква. Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да колега, и аз смятам че закона трябва да важи с еднаква сила за всички, но за съжаление това което виждаме по улиците с нищо не го потвърждва!

Редактирано от Dragi4
Моля не цитирайте предходното мнение!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да се процедира с нарушителите, независимо каква кола карат.http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/19889-londonskata-pytna-policiia-na-voina-s-sheihovete/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има глава на раменете и сам може да поеме отговорност за постъпките си . Аз също карам с лепен преден номер и нямам никакви намерения да слагам български и да си пробивам бронята .Номера ми е от светлоотразително фолио по стандарт в реални размери , не мисля че съм в кой знай какво нарушение , при положение че колата ми е с английски номера .Стига сте се държали злобно кой с кви номера карал , лепени , с еднакви цифри и т.н. Който му стиска си кара с квито си иска номера , без номера и т.н. Всеки сам си решава . Ама закона бил такъв , тия закони са създадени за да се нарушават :lol: .Да не мислите че синчето на тоя Шейх ли къв там ще се трогне ,или пък баща му .Това просто е една всекидневна сензация създадена от медиите , не че е станало кой знай какво . Защото кара скандално ламбо и за това постъпват така , аз всеки ден виждам коли или особенно ремаркета без номера , застраховки и т.н. , защо не ги пишат и тях по вестниците и не ги публикуват в медийното пространство ,защото не са известни и няма да стане сензация ...Абе пак казвам с две думи , всеки си има глава на раменете и сам си решава какво да прави с колата си и как да се оправя с властите .

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шейх младши едва ли го бърка какво се случва въобще в реалния свят , а относно главата на раменете - съгласен съм , обаче идеята ми за тема на дискусия беше основно дали някои се е зблъсквал с подобно предизвикателство (лепен номер) и явно е че всички сме на мнение че е незаконно , но мисълта че живея в БГ ми ме накара да си помисля че има някаква вратичка относно тия лепенки.Както и да е предполагам трябва да мина през КАТ за пълна информация относно това какво казва закона и какво се крие зад вратичките .Благодаря все пак на всички отзовали се на запитването ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Рег.табели са образец съгласно БДС.Всякакви други имитации се санкционират.Има наредба 1-45 на МВР с която е указано това.

Ставрев, закона е дошъл при тебе на крака, ти ще ходиш да го търсиш :)/> Редактирано от frisko
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...