Jump to content
jivaka

Помощ за колегата JeepersCreepers

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Иво е пич, мега-фен на марката .Дълго време караше най-бързата Хонда в областа (д16 турбо) ,преди това с Прелюд редовно защитаваше честта на марката,докато повечето от нас бяхме само зрители , но с влошаване на здравето му и проектите приключиха.Сигурен съм ,че всеки може спести малко "тунинг" на 30год си кола или дори от авто-мивка и да помогне на човек в нужда .Бъдете хора и вие Нека помогнем навреме...

Редактирано от M&M
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръж се Ивка,с теб сме

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Вече писах в другата тема и няма да се повтарям.Ще помогна с каквото мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък не знам какво става... :( Помогнах с колкото позволява студентския бюджет. Важното е повече хора да го направят, макар и с малко. Пишете за да ъпваме двете важни теми постоянно, за да се видят от повече хора. Мисля, че са доста по-важни от офтопика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че в първия пост няма плащане чрез пейпал, за това го пиша сега:paypal: help-ivo@hotmail.com

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИВО е един от нас и трябва да му се помогне !!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях и трите молби за помощ и днес отидох до Изипей да преведа в банковите сметки и на тримата нуждаещи се, по малка сума пари.Успях да преведа само на колежката от Пловдив (kytilka), защото в другите две банкови сметки имало някакви грешки и системата не позволява превод.На Иво сметката: IBAN: BG84FINV915010BGN094PXне приема превода заради буквите в средата /BGN/ и /PX/ в края и изписва, че няма такава банкова сметка?Същото стана и с дадената сметка за Мартин: IBAN: BG36CECB979010E2788900 в която по средата има едно /Е/ и пак не може да се преведе.Имате ли някаква идея защо се получава това и дали не трябва да се превежда директно в банката в която е открита сметката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз проблем в сметката на Иво не виждам.post-829-0-48150600-1372169291.jpgСъщо и в другата сметка.

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Късмет и успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+ 1Успех, Иво!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 дано всичко е наред !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, искам да ви кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ от мое име и на-вече от името на Иво, за това че му помагате.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е епикризата:

post-6949-0-16202000-1372784875.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам,че Иво ще оздравее!В такива трудни моменти сме длъжни всички да сме единни и да се подкрепяме. Ще помогна с каквото мога.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци на Иво, вярвам, че ще се справи! Ще помагам с каквото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръж се Иво, знам, че ще ти се помогне и ще оздравееш. Мисля, че си с голямо сърце, а това е много важно, Бог обича тези хора. Възхищавам се на ентусиазма ти, който показваше на уличните събирания, гонили сме се, от там те познавам. Кураж приятелю, всички фенове сме зад теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неприятно това момче е един от най - истинските фенове на марката дано се оправи, имам идея защо не се свържете с някой мобилен оператор и чрез смс-си да се събират също пари по бързо би се събрала сумата, по достъпно е за хората да дарят няколко смс- са и то хора доста заети в ежедневието нямащи време да ходят до банката, аз бих пуснал и 30 смс-са и повече дори 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...