Jump to content
Dragi4

Драг сезона започва :)

Recommended Posts

На 27-ми започва драг сезона ;) и в тоя ред на мисли имаме ли сигурни участници измежду Хонда средите.Примерно в Сливен кой ще кара ;) в кои класове и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще караме е ясно ,но километража до Сливен ни идва малко в повече.Наи вероятно ще изпуснем началото :( Успех на всички хонди тази година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще карам маратонките около пистата :D :D

Редактирано от GeFi's Garage
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда да полюпя малко семки и двата дена.Надявам се догодина да имаме една сериозно подготвена бегачка за клас С или пък края на този сезон(знае ли някой) :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе аз питам кой ще кара не кой ще люпи семки :lol:/>Аз в събота ще си направя няколко старта за кефффф и сферка на 1,7 бара с антилаг как се държи колата ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обещал си да ме повозиш :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/> . ;)/>) и АЗ съм на линия за събота и аз ще направя един тест с едновлаката . :cool:/> :lol:/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чак на Кондо...Сливен е мн далече за жалост ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAA возене не съм обещавал на никой :lol: ама сме на чертата :lol: Надявам се и Тошко-Insulin да дойде да правиме S2K батъл :PФън да има.Стискам палци белият Кобромобил да е готов и да го видиме как хапе ;) Поздрави на стопанина му,ще се видиме там

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи кръг го пропускаме за състезания, но мое додем с част от Врачанската бригада да се напиеме с колегите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там,след кратко прекъсване от 4 год:)пак се завръщам в отбора на Хонда,Кирчо готви едновалката:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има една Бавничка с духалчица Публикувано изображение

Редактирано от vtecdreamcrx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива филми бавничка :) има по-бързи.Трябва да си със самочувствието че си бърз в противен случай не заствай...ти си се предал предварително хах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо за Рибата чувал ли е.................?В смисъл ще защитава ли титлата тази година или пропуска?Иначе успех на всички,ще се радвам тази година да видиме още силни АТМОСФЕРНИ и "НАСТИНАЛИ" Хонди по пистата!

Редактирано от Bimero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рибата ли ;) ще ги убие ;) скоро се чухме . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е било преди да разбере че единия от цилиндрите му е преебан.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитат на предходно мнение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- един. Правих каваци с рекса. Явно все още не му бях свикнал с турбото. Ще съм семкаджия, ако не изникне нещо:(/>

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава правих каваци ? :o А по темата очакваме средна 12ка от Живака този сезон :cool:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакват се интересни включвания от Двете силни х22ки в сивици, и от б20ките и турбаците от Враца :) Да стискаме палци и на Иван да му дойдат качествени дартъни, да покара поне един кръг.Успех на всички участници!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава правих каваци ? :o/>/>/>/> А по темата очакваме средна 12ка от Живака този сезон :cool:/>/>/>/>

Само че няма да е в началото на сезона,че не съм в България :angry:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От хондите само на Бойко турбо Д серията разбрах, че дала 12.9 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Галио б16-ската и тя даде 12.9 , имаше доста Б серии(някой от който доста силни) дето трудно влизаха даже и в 14-ските . Както и доста сериозни колеги от отбора който ги сполетя лошата съдба да им се строшят колите преди да са направили даже и 1 старт :( Като цяло , слабо представяне на клуба .... Верно ако бех запалил маратонките щех да ги надбегам :D

Редактирано от GeFi's Garage
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Събота привечер по хладното направих 5 опита катастрофални :D/> 15,6 15,7 15,8 15,9 16,1.Както си е стокарка с катализаторче и гърненца,със стария горивен филтър и старите свещи и на 18' джанти.Хич не ми беше хубаво.В неделя сутринта покарах съвсем малко S2000 -то на Тошко и се разбра че нямам Vtec :blink:/> .Свалих соленоида и какво да видя,цедката му пълна с черен силикон :(/> Жалко за колегите със счупените коли!пп. Miyamoto да не се смее на горенаписаното :lol:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето с хонда 6та турбо с белите джанти наказа доста по силни коли Евала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам ама вече започвам да се отчайвам от марката като цяло...В Събота бяхме с джипа на един приятел(ML 55 - първия модел) автомат и на всичкото отгоре тоя приятел не знаеше как да тръгва с автомата и даде високи 14-ки, а ние с коли по 900 кила даваме 15-ки....пп.... джипа е над 2 тона.

Редактирано от rollin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОя джип не даваше ли само 15.1-2 ???? и не е ли 354-7 коня ? 5.4 ? :unsure:/>/>/> :unsure:/>/>/> :unsure:/>/>/> :)/>/>/> За сравнение Мл63 амг 13.0ххх . Имаше 2 хонди с турбо които си бичиха 13-ки нодо там .;)/>/>/> Всички други.... бяха като цяло 15 секундни...не само хонди.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипа направи 3 старта. Момчето никога не се беше пущало на светофар до сега.Първото му време беше 15.1 - имам го на клип как би BMW 530d( - модела след 2004г)с чип или поне собственика само това каза.На следващата или на последната гонка нз точно коя беше даде висока 14-каА м-ду другото би и някаф Сеат FR ... не съм на ясно със Сеатите ама това пишеше на калниците му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм присъствал, но гледах клипове и подочух това онова. Тоя МЛ има 510нм при 2800 об/мин, и е 347кс...не е слаба кола. Все пак го сравняваш със сивици по 160-200 коня. Иначе Бойко май е дал 12.9 със малък витек Турбо ;) И едно момче с оранжево купе Б16 е дал висока 14ка (14.8 май?)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... и все пак той кара кола, а ние бучащи варели за същите пари дето дават същите времена....Да не ме нахокате сега, аз съм си още трърдоглав и ще си довърша проекта на Прелюда, просто някой път ей така се чуда защо аджеба наливам сумати пари в тая спряла кола???? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз видях 14.9 от 100 старта всичко друго беше 15.0-1 на орамжавото купе. ;)/>/>))))))) като цяло то беше наи силната атмосферка от хондите поне аз това видях ;)/>/>. :cool:/>/> :cool:/>/> :cool:/>/> :cool:/>/> :cool:/>/> :cool:/>/> Имаше много интересни фолксвагени 11 секундни едно лупо дизел 12.2;) на 400 метра абсолутно стриит кола.Аудитата не ги коментирам понеже са наи силни за момента и нямат никаква конкуренция. ;)/>/> :cool:/>/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лупото ме изкефи и мене макар после да кашлях по 2-3 минути :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да оточня направих 6 старта, като първите 3 дадох 15.0 , след това си оправих малко старта и слезнах на 14.9 след това дадох две 14.8 , като най-доброто време ми беше 14.813.За такова купе, което си е тежко да уточня , че не съм олекотявал нищо по колата времето си е доста добро като има възможност и да падне и още времето, но го оставям за другия път.Става въпрос за оранжевото купе 5-та генерация, айде успех на хондите другия път и да си подобрявате времената!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
гоуфа 250 + коня хондата го направи на пърчета, че и гоуфаджията е хондомраз и с цялата си наглост беше публикувал, счупения мотор на рибата и написал "това е хонда" (или нещо от сорта...) купето незнам какво не му се харесва супер върви на тая музайка на пътя сигурно по добре :)
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за всички които застанаха на чертата ;) и бързите и бавните.Поздрави и за останалите поне 50 Хонди паркирали по тревите :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало ли е хонда да участва в състезанието?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-силната атмосферна хонда е била с време 14.9 правилно ли разбирам ? :blink:/>/> смях

Близко си , 14.8 е времето :) .... Ц4-ки даваха по 15.5 , б16б-та леко напудрени даваха и те към 15.5 .... страшна работа - и проблема не е в купетата .... Инак казано няква пародия .... Редактирано от GeFi's Garage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми толкова си можем,все пак говорим за ежедневки и то малолитражкиПубликувано изображениеНагледах се и на маса варели,като се учудих,че някой не откъсна я колело,я мостПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам че на втори кръг ще има повече участници;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...