Jump to content
HONDA-TEAM

Кучкарите във форума

Recommended Posts

Здравейте колеги. От доста време се каня да я пусна тази тема, но все я отлагам за друг ден. Та идеята ми е, тук да покажем кой какъв звяр има, къде го разхожда и всички тези неща свързани с кучетата. Тренировки, oбучение, храна и т.н. Нека всеки да споделя. :)

 

ето аз ще започна с моя звяр:

 

Арес, 7 месечен, 20 kg American Pitbull Terrier

 

Публикувано изображение

 

 

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Ето го и моето говедо :) Разходки основно във Владиславовската гора и из морската градина :) Храни се основно с консерви и готвено :)

Редактирано от ObiChLiFk0
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
post-7221-0-67859200-1364329632.jpgpost-7221-0-41987600-1364329683.jpgpost-7221-0-53250600-1364329568.jpgДва песа от които кангала е моя.Турски кангал женски Даниела в момента 45кг. на 1г.и 2м.много я обичам само в леглото не сме заедно ако това стане ще ме исхвърлят от вкъщи вече :D
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ааа,е те тва е моята тема....http://prikachi.com/images/872/6046872y.jpg2 броя ротвайлери,мъжки и женски,Кофи,на 4 години и Нора на 3 години,имах и още един женски,но почина от инсулт преди 2 годиниЗа тренировки,хранене и гледане,не ми се пише,че ще ми мине предиобеда.Гледам кучета от 15 годишен.

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, двуглавия цербер :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/225241_218992018130619_2376808_n.jpgТе го те! Сара, на 7-8 годинки вече, своенравна немска овчарка. :)
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и мойте по ред на номерата Публикувано изображение. От ляво на дясно Далинда(на задни лапи) , Арес, Демон и Тони(уж немската овчарка, намерих я и я прибрах при останалите.) Хъскитата са на 1 година и 3 месеца, на 2 години и 8 месеца и 4 години -Демон ми е първото куче. Храня ги основно с консерви,гранули и кокали. Разходки през ден в полето на село,не са лишени от пространство Публикувано изображение.Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Бурак (няма нищо общо с турските имена ;) )

на ~2.5 години e.

Порода - не се знае, някъква смеска е, просто си го приютихме :D;)

Живее в двора на къщата ни в Смолян и родителите ми се грижат за него предимно, но и аз си го гледам като си ходя :P

Яде абсолютно всичко, каквото му даде човек :D дори ябълки :blink:

Разходки, къде кратки по 10-15 мин, къде по 2-3 часа с мен в гората.

 

Иначе имам огромното желание да си взема лично мое куче - Алабай, но още немога да се реша да го взема и затворя в апартамент, че е доста голямо :)

 

п.п. доста интересна тема, предполагам че много колеги имат кученца :)

п.п. 2 от как се помня, имаме куче, много ги уважавам ;)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, можете да споделяте всичко за кучетата си: - какви марки храни предпочитате и ползвате - какви храни мислите да опитате - болести - проблемиабе всичко което мислите за полезно, за да знаят и тези, който сега започват да гледат кутре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боко. Да не се бърка с "бат' Боко" :D/>

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам питбул .......... американски. Голям изруд е моя..... на 2 години и 5 месеца............................ само да го разлигавя, иначе е много колтурен и не е опасен. Най-много обича малките децича да го разхождат из парка и да му се радват. Преди време бях започнал да го тренирам за мускули и го хранех неравномерно с какви ли не хапчета за мускули, но спрях защото се промени самото куче. Не е като преди грижливо към останалите, а нападаше постоянно все едно го пускам в кучешки двубой. Но вече му свикнах и пак от начало го уча на елементарни неща, които си ги правеше преди да взема да му давам хапове. Снимки довечера защото пиша от лаптопа, а на него нямам снимки:)/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато работех Демон се хранеше с гранули Про План и консерви Дарлинг.Сега минахме на нискобюджетни от Лидл.Болест за сега да чукна на дърво сме нямали сериозно. Най-сериозно беше едно срязване на лапата.Проблеми ... не се ли прибера преди 19:00 започва едно търсене и адския вой ... без значение има ли някой друг у дома или не ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го и моя

post-14945-0-48693600-1364410527.jpg

post-14945-0-70460100-1364410552.jpg

post-14945-0-42932800-1364410583.jpg

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с адския вой и търсенето ми е познато в троен размер колега, за хъскита съм изчел над 2000 страници литература и кадето и да съм чел това е основното нещо- обичта и загрижеността за стопанина. Гледаш ли го хубаво това куче ще е по-вярно от всеки един около теб!!! Ако не си гледал филма Hachiko a dog's story го гледай!!! и на всеки обичащ кучета го преопръчвам, както и осем герой , и мно0го други, но хъскито си е хъски, гледал съм и чао чао- красиво куче но адски глупаво....Публикувано изображение

Докато работех Демон се хранеше с гранули Про План и консерви Дарлинг.

Сега минахме на нискобюджетни от Лидл.

Болест за сега да чукна на дърво сме нямали сериозно. Най-сериозно беше едно срязване на лапата.

Проблеми ... не се ли прибера преди 19:00 започва едно търсене и адския вой ... без значение има ли някой друг у дома или не ...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята кучка си я храна с варива, но се храни и всеки ден с витамини под формата на хапчета.Иначе болести до 5-тия месец нямаше, но изведнъж започна да отслабва да не яде омърлушисе започна да повръща и растройство.Много се уплаших да не е отровена, но за късмет не беше, но се оказа нещо много по лошо ПарвовирозаБуквално я спасихме на косъм.Сега вече е добре растеси здрава права и бойна към всякакви улични кучета не знам защо е такава, но направо полудява като види такова куче.Иначе много е привързна към мен и приятелката ми направо я обича само като я види или и чуе гласа се втурва към нея.Много съм чел за кангалите или по точно това което е писано в нета.Но най много ме впечатлява силата на това куче закачиш ли я за кола ще я дърпа със сигорност.Луда е много, започне ли да си играе понякога загрубява играта. Доста дрехи работни е накъсала.Най добрия и приятел "куче"е Шаро на снимките каракачанка с него е израснала и са невероятна гледка да ги гледаш как си играят. :D/>/>

post-7221-0-83191100-1364411594.jpg

post-7221-0-19220500-1364411668.jpg

post-7221-0-52908600-1364411688.jpg

Редактирано от predatov
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това с адския вой и търсенето ми е познато в троен размер колега, за хъскита съм изчел над 2000 страници литература и кадето и да съм чел това е основното нещо- обичта и загрижеността за стопанина. Гледаш ли го хубаво това куче ще е по-вярно от всеки един около теб!!!/>/> Ако не си гледал филма Hachiko a dog's story го гледай!!!/>/> и на всеки обичащ кучета го преопръчвам, както и осем герой , и мно0го други, но хъскито си е хъски, гледал съм и чао чао- красиво куче но адски глупаво....Публикувано изображение

 

Докато работех Демон се хранеше с гранули Про План и консерви Дарлинг.

Сега минахме на нискобюджетни от Лидл.

Болест за сега да чукна на дърво сме нямали сериозно. Най-сериозно беше едно срязване на лапата.

Проблеми ... не се ли прибера преди 19:00 започва едно търсене и адския вой ... без значение има ли някой друг у дома или не ...

 

Хъски не изостава по интелект от Чаучитата....Тва е куче,селектирано да тегли шейна.Яко и доста глуповато,с дебела козина.Гледал съм няколко вида кучета-декоративни,ловни-царя на териерите-Ердел териер,бойни,овчарски и служебни.Еми избора ми е ротвайлер-Труден за обучение,от новобранцци,но влезеш ли му под кожата,строго,но справедливо.....отстъпва на немеца(перфектното куче,за мен) само по нюха,но компенсира с физика,като охранител.

П.С. И кучето във филма Хачико,не е хъски,а акита ину....

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз моя го храня с гранулирана храна на марката Acana, конско месо ( сварено или печено ), ориз, макарони .... това е основно, давам му и едни американски добавки. :)/>

Редактирано от HONDA-TEAM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таке е не е хъски просто дадох тези филми за пример, а отностно ротвайлер, питбул, доберман- това са кучета който за мене не са за в къщи около децата... но не искам да влизам в никакъв спор с теб, всеки си харесва кучетата и си ги гледа.такива каквито са. Публикувано изображение

 

Това с адския вой и търсенето ми е познато в троен размер колега, за хъскита съм изчел над 2000 страници литература и кадето и да съм чел това е основното нещо- обичта и загрижеността за стопанина. Гледаш ли го хубаво това куче ще е по-вярно от всеки един около тебПубликувано изображение/>/> Ако не си гледал филма Hachiko a dog's story го гледайПубликувано изображение/>/> и на всеки обичащ кучета го преопръчвам, както и осем герой , и мно0го други, но хъскито си е хъски, гледал съм и чао чао- красиво куче но адски глупаво....Публикувано изображение

 

Докато работех Демон се хранеше с гранули Про План и консерви Дарлинг.

Сега минахме на нискобюджетни от Лидл.

Болест за сега да чукна на дърво сме нямали сериозно. Най-сериозно беше едно срязване на лапата.

Проблеми ... не се ли прибера преди 19:00 започва едно търсене и адския вой ... без значение има ли някой друг у дома или не ...

 

Хъски не изостава по интелект от Чаучитата....Тва е куче,селектирано да тегли шейна.Яко и доста глуповато,с дебела козина.Гледал съм няколко вида кучета-декоративни,ловни-царя на териерите-Ердел териер,бойни,овчарски и служебни.Еми избора ми е ротвайлер-Труден за обучение,от новобранцци,но влезеш ли му под кожата,строго,но справедливо.....отстъпва на немеца(перфектното куче,за мен) само по нюха,но компенсира с физика,като охранител.

П.С. И кучето във филма Хачико,не е хъски,а акита ину....

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Това с адския вой и търсенето ми е познато в троен размер колега, за хъскита съм изчел над 2000 страници литература и кадето и да съм чел това е основното нещо- обичта и загрижеността за стопанина. Гледаш ли го хубаво това куче ще е по-вярно от всеки един около теб!!!/>/>/>/> Ако не си гледал филма Hachiko a dog's story го гледай!!!/>/>/>/> и на всеки обичащ кучета го преопръчвам, както и осем герой , и мно0го други, но хъскито си е хъски, гледал съм и чао чао- красиво куче но адски глупаво....Публикувано изображение

 

Докато работех Демон се хранеше с гранули Про План и консерви Дарлинг.

Сега минахме на нискобюджетни от Лидл.

Болест за сега да чукна на дърво сме нямали сериозно. Най-сериозно беше едно срязване на лапата.

Проблеми ... не се ли прибера преди 19:00 започва едно търсене и адския вой ... без значение има ли някой друг у дома или не ...

 

Хъски не изостава по интелект от Чаучитата....Тва е куче,селектирано да тегли шейна.Яко и доста глуповато,с дебела козина.Гледал съм няколко вида кучета-декоративни,ловни-царя на териерите-Ердел териер,бойни,овчарски и служебни.Еми избора ми е ротвайлер-Труден за обучение,от новобранцци,но влезеш ли му под кожата,строго,но справедливо.....отстъпва на немеца(перфектното куче,за мен) само по нюха,но компенсира с физика,като охранител.

П.С. И кучето във филма Хачико,не е хъски,а акита ину....

 

Хъскитата не са глупави ! Даже хич ! Подчиняват се само на един , който считат за стопанин ( водач на глутницата ). Моя не слуша никой освен мен и смея да твърдя , че е доста изпълнително куче. Гледал съм всичките тези филми колега , а колко много съм изчел за хъскитата и аз ...

 

П.С. Моля да не се бъркат Хъски и Маламут!

Маламутите са глупавички и именно те са торбата мускули селектирана изцяло за теглене.

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Ахаххах,изпълнението на команди,не го бъркай с интелект.Когато погледаш няколко вида и породи кучета,ще разбереш каква е разликата между изпълнението на команди и истински интелект,често бъркани и с хитрост и нагодливост.И още нещо ще ви кажа,не ще ЧЕТЕНЕ кучето,което гледате,всяко е с индивидуален характер.....Иска ГЛЕДАНЕ И ВНИМАНИЕИнтелекта на едно животно,можеш да го прецениш,като прекарваш по няколко часа дневно с него,а не като се прибереш и му кажеш Седни и то от радост и за да ти угоди,сяда...... Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
My linkЕто го и моя 7 кг звяр на име Снежка Публикувано изображение Редактирано от kovachev91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2920/37514806714572668991364660081Z1LMIGg6oxBQdG1mNeL6.JPGЕто и моя гад Чар :)/>/>/> птичар е,порода германски брак..на 2г. а тежи 35кг. вече не мога да го удържам.Яде всичко прасето му с прасе,а и нашите доста го глезят роял канин тва онова,на баща си лигавето е и бая го угоиха.Последно го блъсна един Голф 2 ...........на голфа бронята и фаровете за нищо не стават,а изрода си продължи да бяга все едно нищо не е станало.Та така..някой ако има женско може да се обажда да правим кученца :D/>/>/>/>
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюшените играчки влизат ли в категория кучета? :lol:/>

Ако да, ето я мойта плюшка :P/>

Публикувано изображение

Анджела на 7 години Американски кокер

Публикувано изображение

тук има още снимки

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една нова снимка от 2 дни

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето и нова от мен :) от вчерашното дерби :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се интересувате от хубави марки храни, пишете. Мога да помогна. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роял Канин и Еукануба давам на мойта : )

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, писах ти на лично, за да не правим реклама тук. Ако модераторите, нямат нищо против да пишем тук храни, цени, нека да кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече на 6 м.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...