Jump to content
barsi

Избор на изпарител

Recommended Posts

Здравейте ,Изпарителя ми даде фира - настройва се и след 2-3 дни макс си губи настройките .Причината я знам - 2ра зима им е . Паля и си карам на газ . Въздушния филтър си е добре ...Сега на въпроса - имам 2 варианта - единия е да ремонтирам сегашното Ловато . Вакумно е . Модел не знам . Цена с работата и читави мембрани - 50 кинта. Гледам , че за толкова мога да си купя чисто нов изпарител Волтран . Знам , че турски , но има и доволни хора от тях . Дилемата е какво да избера ? Как са като марка Волтран ? п.п. Нямам 150лв за нов Ланди ренцо :(/>

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,Изпарителя ми даде фира - настройва се и след 2-3 дни макс си губи настройките .Причината я знам - 2ра зима им е . Паля и си карам на газ . Въздушния филтър си е добре ...Сега на въпроса - имам 2 варианта - единия е да ремонтирам сегашното Ловато . Вакумно е . Модел не знам . Цена с работата и читави мембрани - 50 кинта. Гледам , че за толкова мога да си купя чисто нов изпарител Волтран . Знам , че турски , но има и доволни хора от тях . Дилемата е какво да избера ? Как са като марка Волтран ? п.п. Нямам 150лв за нов Ланди ренцо :(/>/>

Аз имам едно Пежо 106 моноинж.,преди около 5 или 6 години му сложих АГУ с изпарител Волтран.Винаги пали на газ и досега зиме-лете върви с тоя Волтран и не ми дава никакви ядове,така че слагай го тоя изпарител и не го мисли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Нямам 150лв за нов Ланди ренцо :(/>/>

Звънни на Наско 0886 011525, доста стари изпарители има, вкл и моя предишен работещ томасети.Искай му го или се разбери за някой друг бюджетен или втора ръка!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението , но ще си взема нов Волтран . :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си нов Волтран , 1 от 5 е кофти ама поне е в гаранция ако не бачка как тряя ще си проличи до месец и ще го менкаш, ако пък бачка ще те кара много. Преди месец кумеца беше пред същата дилема да си оправи старото ренцо или да си купи Волтран, е вече месец е с Волтран и забрави за проблеми, а и без тва Ренцо ми е наи омразния изпарител за обикновена агу.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай волтрана и не се занимай с щуротии:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на 2те коли карам с БГ мембрани от 20лв, които сам съм си сменял - вакуумно Ловато и ел. Ланди Ренцо вече 4та година и нямам проблеми - едната кола е минала 30К, другата 40К... Специално за тия 2та типа изпарители имам опит и с други бройки с БГ мембраните и всичко е ок...От известно време наблюдавам тенденция - на газаджиите повече им изнася да слагат нови изпарители, отколкото да се мърлят да сменят мембрани...

и без тва Ренцо ми е наи омразния изпарител за обикновена агу.

И какво му е на Ланди Ренцо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим,че да си метнеш едни мембрани не е никаква космическа философия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го бях пробвал на старото ми БРЦ на англичанката . Нещо обаче не я бяхме нагласили и постоянно обедняваше и накрая стигнах пак до газаджиите . Имаше някакъв тънък момент с настройката на мембраната ... Вече не помня , беше отдавна . Иначе имам и газаджии за ремонти по обикновени уредби - каквото им кажа , това ще направят . Но сега с Волтрана мисля изобщо да не се занимавам със сервизи - аз ще си го слагам и настройвам първоначално . Изпарителя се сменява за 5мин , а Ловатото ще си стои - ако се наложи го нося да му оправят мембраните за 20мин и пак съм в играта :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...