Jump to content
Mr.OFF

2013 - S E N A T O R - 8 edition

Recommended Posts

Шшшш кфо става бря ,

 

Имам кефацията и честта да Ви поканя на поредната РОК среща от галактически мащаб.

Мелоприятието ще се проведе на 22-24.03.2013 с традиционно силно извратен "HARD&HEAVY" характер

под мотото: "5 години заедно следваме призива - Не се Чуваааааааааааааааааааааааааааааа !! " Публикувано изображение

Демек стягайте вратовете , че ше има здрав Head Banging ! За по лиричните души , некой и друг Камелот ! Публикувано изображение

Мястото е познато от предходните разбивания, като Сенатор: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 и 7това е сайта на комплекса.

Хъркането е по: скучни двойки, шведски тройки и /gang-bang/четворки.

Цената за дремане е договорена на 15 левове на вечер на жицар/ка.

Комплекса е на самообладаване от към ядене, пиене, печене, сервиране, отсервиране и миене на съдове.

Жегата/отоплението е гарантирано независимо от климатичните условия и градуса на напитките.

Силно се препоръчва да си носите лимуната,айрян,боза, и прочее силни вещества за "блокиране на разума".

Както и яки мезета за акомпанимент на горните силни опиати.

 

Реда на заемане на стаите става по реда на записване , което ще се следи от уважавания Ни домакин, Бай Кътил Железния !

Мангизите може да пращате на:

IBAN : BG82TTBB94001510011975

Експрес Банк

Титулят на сметката: Стойна Донева Донева

В полето "основание за плащане" записвайте ника си за по лесна "полова" ориентация.

Краен срок за записване - 15.03.2013

Краен срок за превод на кинти - 20.03.2013

 

п.п....Полека .. не се бутайте ... aко се наложи ще Ви взема да спите м/у мен и Конова .... на масата Публикувано изображение

п.п.п....Бате Емчо да почерпи за мотото !!

 

...and let there beer rock !!

Публикувано изображение

  • Нагоре 6
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стягайте се! Дано видим и някои муцуни не виждани отдавна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефиш ме!Презентацията е уникалнаПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко мото Публикувано изображение Евала Публикувано изображение Ще се опитам поне един от дните да се вяснем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет ,нали.. малко копнах лайтмотива на НС с идеята да вкарам същата юбилейна емоция и на тази среща , все Хонда ни събира , нищо че последно време кацаме с различни МПС-та ! Имам усещането ,че пак съм неразбран правилно .... нищо свикнал съм. Публикувано изображение

Събитието ни зове с пълна сила и очаквам както каза Конова да видя хора , които не са се вясвали от бая време !

Тино , с най-голямо удоволствие ще изпия един "черен чай" и ще си побъбря с теб , ама не знам дали ще ти понесе звуковата обстановка ! Публикувано изображение

 

Да напомня пак , че човека Директор на мелоприятието е уважавания от мен Бай Кътил Железния , аз само пуснах темата !

За всякакви въпроси и отговори го тормозете денонощно !! Публикувано изображение Сори Мен ...

Айде Чао Ви ...

 

п.п...абе някой вече нема ли да се запише бе ..... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п...абе някой вече нема ли да се запише бе ..... Публикувано изображение

 

Макак, ве!? ЗаписАх се немедленно... Молим за стая от по-големшките, щот ще придойдем цялата трупа - бар-а-бар с Любимата, с Малкото Аааа и с Най-малкото Аааа!

 

Допълнително - в събота сутрин ще ви разказвам за Катманду! Може да си носите бяло сладко или друго, с което мислите, че тоя тип разкази ще ви вървят добре.

 

Хептен допълнително - за събота вечер пък, Малкото Аааа ще се погрижи да усетите малко от атмосферата от ширините на Изгряващото слънце, нищо че ще е мрак в Сенаториума. Каким способом ще стане това се чудите? Митко ще ви направи суши... (ти да видиш!) Майтап нема, признат майстор е, няма грешка дотук и е твърде вероятно да бъде признат и от вазе след сенаторската дегустация.

 

И да, ще си нося и азе флашката с лирическите разклонения... за да има с какво да се пооправя при нужда интонационната среда (лека му пръст на Тюдор Колев).

 

Ко друго? Май - здраве да има само и по живо, по здраво да се сбереме - другото обикновено идва там, на място, без да се налага да го викаме!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Традиционно ме впишете , естествено 2 броя, по на ниско че тия стълби са тегави нощно времеСупата от коремчета ще е налице приготвена в домашни условия.п.п. нали няма да ме биете ако дойдем с ВАГ груп в жълто

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще направим опит да се присъединим, поне за 1-вата вечер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ПисАх аз вече във ФБ-темата, ма и тук отбелязвам - твърдо присъствам, 'стествену... за бройки - не знам - засега съм сам (е, и с Камелот, де :-P )

Редактирано от kliment.i

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и и ние да се впишем, че не съм ви виждал от има , няма 3 години.За нас една стая 2-ка за 2 нощувки, но моля, моля, моля на приземен етаж, че трябва да наблюдаваме от време на време спящата красавица.Тези дни изпращаме парата!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не стана ясно, но петъчната вечер - 22ри една двойна стая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ги бе , почнаха да излизат лека полека .... бе нещо Коко ми се губи ! Публикувано изображение И разни други екземпляри , сигур са станали чалгари !! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... И разни други екземпляри , сигур са станали чалгари !! Публикувано изображение

Леко, Иво, леко.....че фона на моята коса е зад Jan, в слогана след " ...and let there beer rock !!"Публикувано изображение

Скоро. Поздрави на Веси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ги бе , почнаха да излизат лека полека .... бе нещо Коко ми се губи ! Публикувано изображение И разни други екземпляри , сигур са станали чалгари !! Публикувано изображение

 

Ш ш ш ш ш ш Алоуууу

Мноооо ясно в чалгата е истината

:), ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш , ела да пощракаме с пръсти .... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+1 тъй де, ако трябва да сме точни, +3 :D

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да сЪ запиша стая за двама + бебел Шефчето ще инспектира купоня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееее не останааа... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Поздрави от Малкото ААААААААААААААААААААААААААААААА

Митко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вратлето ми е слабо, колкото и да стягам..Публикувано изображение/>

Не знам кога ще Ви досадя - може петък късно вечер или събота.

И заради тази "несигурност", просто ще плащам на място.

PS: Ако има свободно.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:cry::(:dry::huh::cry:

 

Поздрави от Праха.... :bye:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човечееее :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy: Поздрави от нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва му бахур , саздърма , некфи такива вредни неща на тоя ладилник ! Наздраве Дюд Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е правена в четвъртък следобед. Всичко е вече в историята......... :blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жиляз, молим за още една регистрация - за френдовете, още кумовете ни от Ямбола града голяма. И те ще са като нас - цялото семейство, като личният им състав съвпада с нашия по брой и години Публикувано изображение. Главата на семейството е дълбоко в хьеви мьетъла, а имат и един Акорд под ръка (сигур няма да го ползват) - така че сни от една кръвна група и вервам, че ще се приобщят качествено към нашта шантава компанийка.

 

Ний днес ще преведем монеуто.

 

До скорошни срееееещииииии!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерсим, Еньо, за представянето !

 

Въпросната глава (или друга част) от семейството рапортува Публикувано изображение

Няма да ползваме акорда, че може да се разпадне по пътя, иначе сме на линия - трябват ни общо взето 3 легла. Днес ще пусна по сметката кинтасите. Поздрави и до свиждане!

Редактирано от a_shikoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Платено - за 2-те агитки, споменати по-горе. Очакваме с нетърпение да стане и "пито" :)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако се освободя и има място може да прескоча за една вечер Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Някво разпределение по вили. Така че 4-те вили сме фул :) Платилите са отбелязани.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни, малката виелица ще бъде с нас. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни , Бай Джеймсън ше е с нас ... Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парата пусната ......Не останаааааааШшшшш бай Жиляз да не забрайш че ще водиме и проверяващия орган от реколта 2012 .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшш бай Жиляз да не забрайш че ще водиме и проверяващия орган от реколта 2012 .....

 

Вила 6 няма 2+1 , което на вас ше ви е най удобно мейби ! Та на место ше се натаковаме некак си !!

Кога палиш бе мискинин ?! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запалил съм печките, мръфките са готови за скарата ииии след малко си сипвам .ВАЖНО!!! Пътя вътре в Батак е в ремонт . Минава се но с много обикаляне из града. Има и малко черен път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко да идем?! Преди здрач добре ли е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа аз си сипафф вече и чакам компания :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жижо, блазе ти, мен...

 

В Гоуемото село вее снежец, ве... при теб е слънце, рози и разкош, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...