Jump to content
ALFI

чип за сивик

Recommended Posts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да си счупиш колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ти е време да се огледаш за б16/18 .Не си губи времето с глупости:)/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълен ъпсурд 25коня от чип пък и за 20$ O_о няма как да стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мощност в [HP] при 3750 min-1 90 Мощност в [HP] при 3840 min-1 120

Въртящ момент в [Nm] при

1900 min-1 210 Въртящ момент в [Nm] при

1800 min-1 286

Максимална скорост [Km/h] 180 Максимална скорост [Km/h] 195

Ускорение 0-100Km/h 12.1 Ускорение 0-100Km/h 10.6

Разход на гориво [l/100Km] 5.0 Разход на гориво [l/100Km] 4.8

 

Увеличение на мощноста с 30 [HP]

Увеличение на въртящият момент с 36 % [Nm]

 

ето тва е то digital tuning чипа струва 622 лева и за мен тва е хубав чип... а и ти като отидеш не трябва да слагаш първия чип който ти дадът слагат ти един пробваш ако не ти хареса друг и така..щото има възможност да се качи разхода а разлика във вървенето да няма

  • Нагоре 1
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва 622 лева и за мен тва е хубав чип... Увеличение на мощноста с 30 [HP] Увеличение на въртящият момент с 36 % [Nm]

Хубав на цифри :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи е пълен ташак а???Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение още трябва да чакам за другия чип Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мощност в [HP] при 3750 min-1 90 Мощност в [HP] при 3840 min-1 120

Въртящ момент в [Nm] при

1900 min-1 210 Въртящ момент в [Nm] при

1800 min-1 286

Максимална скорост [Km/h] 180 Максимална скорост [Km/h] 195

Ускорение 0-100Km/h 12.1 Ускорение 0-100Km/h 10.6

Разход на гориво [l/100Km] 5.0 Разход на гориво [l/100Km] 4.8

 

Увеличение на мощноста с 30 [HP]

Увеличение на въртящият момент с 36 % [Nm]

 

ето тва е то digital tuning чипа струва 622 лева и за мен тва е хубав чип... а и ти като отидеш не трябва да слагаш първия чип който ти дадът слагат ти един пробваш ако не ти хареса друг и така..щото има възможност да се качи разхода а разлика във вървенето да няма

 

Докато има балъци ще има и измамници.

Най-еФФтиният силов тунинг е олекотяването!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема по весела от Виц на деня бре :)

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измамници?! Искаш да ми кажеш,че ако се чипоса няма да се качи мощността?! Публикувано изображение/>Публикувано изображение/> (не говоря за това от ибей..)

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще качи според теб,може би 20коня? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може само в мечтите ти :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, аман от акънлии... Можело само в мечтите ми, хахах.. Обоснови се?! В цял свят се прави това,но само според теб не е възможно.. Също така защо ли ти правят и dyno тест преди чипосването и след него да си видиш разликата?! Но нееее, то неможе бе...

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд Пацо, успокой се малко. Хората, които са писали по-горе в темата имат по няколко проекта зад гърба си и са леко напред с матрЯла откъм перформанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си спокоен... Добре, имат няколко проекта и? Аз съм го виждал с очите си, както и в цял свят това нещо е възможно.. (говоря за резултатите от dyno тестовете) Пак неговоря за това нещо от ибей...

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, аман от акънлии... Можело само в мечтите ми, хахах.. Обоснови се?! В цял свят се прави това,но само според теб не е възможно.. Също така защо ли ти правят и dyno тест преди чипосването и след него да си видиш разликата?! Но нееее, то неможе бе...

Покажи такъв клип,преди и след дино,само с чип,вдигнати 20-25 коня от атмосферен двигател?След като искаш обосновка от доста по опитни тунери от теб,дай и ти такава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ремап мощността може да се покачи процентно, но не в фиксирани цифри. Смяташ ли, че на купе 1.5 101кс можеш от чип да вдигнеш 20-25? И кой качва на дино стокова кола да мапва, без абсолютно никакъв ъпгрейд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RadoslavKZ, напиши в тубата "dyno test chip" .. Има достатъчно материал за гледане.. Публикувано изображение

Chris_barnes, аз не съм казал,че е фиксирано... Просто казвам,че е възможно да се покачи мощността с толкова...На някои двигатели повече,на други по-малко...

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy Paco ти довчера да не кара 2.2 турбо дизел та ги раздаваш тея цифри като безплатни награди :lol: . хората меткат по 2или 3к да изкарат от 1.5 атмосверки !!! 20 коня тука само с чипове :lol: :lol: Дека си купа един да си имам :D .П.п цъкнах един минус :D в темата да се счита за + :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай ги ти клиповете в тубата.. А правило ли ти е впечатление от какви атмосферни автомобили ги изкарват тея 20 коня само с чип? От М5 може би, но от 1.5 Хонда, надали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на рибата Б16ката беше пълен сток 152 коня на гумите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за разни такива кутийки, случайно попаднах на

клипче. На 9.50 има доста интересна джаджа, която очевидно работи, но май е само за Субарута.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мощност в [HP] при 3750 min-1 90 Мощност в [HP] при 3840 min-1 120

Въртящ момент в [Nm] при

1900 min-1 210 Въртящ момент в [Nm] при

1800 min-1 286

Максимална скорост [Km/h] 180 Максимална скорост [Km/h] 195

Ускорение 0-100Km/h 12.1 Ускорение 0-100Km/h 10.6

Разход на гориво [l/100Km] 5.0 Разход на гориво [l/100Km] 4.8

 

Увеличение на мощноста с 30 [HP]

Увеличение на въртящият момент с 36 % [Nm]

 

ето тва е то digital tuning чипа струва 622 лева и за мен тва е хубав чип... а и ти като отидеш не трябва да слагаш първия чип който ти дадът слагат ти един пробваш ако не ти хареса друг и така..щото има възможност да се качи разхода а разлика във вървенето да няма

 

Докато има балъци ще има и измамници.

Най-еФФтиният силов тунинг е олекотяването!

 

По правилно е "докьт има балъци Шь има и тарикати :lol:/> :D/>

 

Стана ми интересно колегата на кой атмосферен двигател на Хонда е пуснал мерките в тази таблица :blink:/>

90 Мощност в [HP] Въртящ момент в [Nm] при 1900 min-1 210 :huh:/>

Мощност в [HP]120 Въртящ момент в [Nm] при 1800 min-1 286 :blink:/>

 

Чипването не го коментирам,но на 90 коня атмосферен двигател на Хонда 210 нютона??? Утре вземам чука и отивам да бия моя по тиквата що ми дава само 140 нютона :bash:/>

Да ги уточняваме тези таблици преди да ги пускаме.Това повече подхожда на дизелов двигател с турбо,а колегата който пусна темата доколкото гледам от профила му е със икономик.

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей как го нападнахте момчето значи хаха CrazyPaco съгласен съм 20-25кс спокойно се вдигат с "чип" самоче за да сработи този чип върви в комплект с всмукателна/изпускателна система,валове и респективно по-висока степен на сгъстяване :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно, при Д-серията, главно говоря за 1.5 и 1.6.Със хубав чип какво може да се постигне мах 5-6 коня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи,заводски на какви смеси бачкаш.Ако дигнеш малко аванса и пооправиш смесите+поотпушена генерация може да се изкарат няколко коня....може пиковите да не са много,но в средните да има повече... На един приятел 640ката бмв.... заводския комп пуска 13.5 на WOT след намеса по софта 12.6-8 и има доста разлика във вървежа...за коне не мога да кажа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...