Jump to content
Slim_Bone

Заслужава ли си разходката до Германия?

Recommended Posts

Здравейте колеги,Интересувам се дали си заслужава разходката до Германия за да закупя този автомобил:http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=224796770&cd=634900481500000000Имам познати там, и мисля че ще мога да я взема за 1500 евро без джантите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво A/C, тя е с манивели на вратите.... Лично на мен тея тунинг изпълнения не ми допадат. Въпрос на избор е колега ако ти харесва що да не идеш :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В описанието не е споменат климатик, нито климатроник. Писах на моя човек да се обади и да я види на място. Единственото, което ме съблазнява в този автомобил е годината на производство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като я гледам тая кола ще е само загуба на време и на пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно не си заслужава да ходиш никаде,нито за тази,нито за друга кола,просто тук има достатъчно внесени коли.Играл съм в тоя филм с ходене,търсене и докарване на кола от Германия,пак казвам абс.не си заслужава упражнението,още повече ,че и година кола не кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си, разбира се! Колите в Германия са по-евтини от тези които се предлагат в България. Тук всеки търговец си слага надбавка, и гледа да ти пробута лъснат до неузнаваемост боклук.Повечето ми коли са докарани от Германия, и като цена и екстри са несравними с това, което се предлага в България!Докарването и регистрирането ще ти струва не повече от 1500лв. И конкретно за посочената обява, смятам че си заслужава разходката!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си мислех и аз,кола от извора и прескачам всички прекупвачи,да ама не.По борсите или моргите нямаше нищо почти,под 1000 евро,а си мислех че за тези пари ще имам голям избор.Колите са в натурално състояние,с ръждата и калта по стелките.Оказва се,че тези коли,които се продават тук са намерени,изскочили,изпаднали и после се препродават тук.И още нещо,на японските ламарините бяха гроги-тежки зими с много луга,и повечето коли са без клима.И цените в Германия са по-високи,вече се карат коли от Италия за Германия,регистрират се там и се продават като немски.И борсите там се държат само от араби и сърби,сещайте се,горублянска култура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От финансова гледна точка може и да няма много смисъл, но аз бих отишъл за преживяването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преживяването е подути глезени от каране ,и нерви по неработещ термостат с избито водно съединение насред магистрала,това при мене. Между другото на магистралата в Германия е забранено тегленето с въже,само с пътна помощ ,е евро.Хайде приятно преживяване.

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямал си късмет. Досега 4-5 пъти съм ходил до Германия с Акорда и такива проблеми съм нямал, а удоволствието да караш по немските пътища е неописуемо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам че си заслужава, по-евтино няма да ти излезе може малко по-скъпо но знаеш какво купуваш, колегата да ме извинява, но кола не се търси все едно си на женския пазар. Преди да тръгнеш вече трябва да си имаш 2-3 варианта които си набелязал и си се свързал с хората. Ако отпадне единият отиваш да гледаш следващата. Като отидеш на място, знаеш какво точно купуваш. Моята като я вземах, човека тъкмо се прибираше от работа с нея, няма да ти я мие и да ти я лъска както ги пудрят тук, виждаш какво ще вземеш в действителност, при това в движение защото немският TUV няма нищо общо с нашият технически преглед. От тук най-много да вземеш някоя италианка, добре почистена, обилно почерпена с добавка всичко да звучи добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е на късмет,от тук си взех точно италиянка,която и само ме кара да се радвам и гордея с нея.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е на късмет. И там и тук можеш да си намериш изгодна кола. Най-добрия вариант е ако има кой да я огледа, преди да се вдигнеш да пътуваш. Конкретния автомобил не ме кефи, ама и не си го търся аз де. Всеки си има вкус. Един приятел си вкара преди 9г едно рено 19 на сляпо се вдигна и отиде в Германия, само с пари и елементарен английски. Прибра го на ход и от тогава не е слезнал от него. Важното е да имаш късмет. И в България има добри коли- който търси и знае какво иска- го намира :)п.п. Ако мислиш, че е читава- отиваш и гледаш на място :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милсля,че за сега отпада като варянт този автомобил. Разубедих се. Ще видя какво ще изкочи след нова година. Тайничко се надявам да се появи някой запазен рекс !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви още веднъж да видите, какво означава вече нов  TÜV в Германия.... И да не се доверявате сляпо!!!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...