Jump to content
addevil

Защо си нямаме календар на клуба?

Recommended Posts

До сега не знам нашия клуб да е правил календар със наши снимки или снимки на нашите си Хонди в БГ. Чудя се каква е причината за това. Толкова ли сме разделени или...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за да си направим календар на клуба...Ще е хубаво да се организира и най-важното е да се види колко хора ще искат такива календари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е лоша, но трябва много внимателно да се обмисли какви снимки и каква обработка ще им се направи, за да станат наистина добри. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всяка година има такава тема и накрая нищо...дано сега се получи, но надали ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва само фотограф, а коли ще се намерят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да подготвиме снимки, а пък фирми които да го изработят БОЛ. Бих се заел с инициетивата само кажете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То идеята е не всеки да си снима колата с ГСМ-а и да прати снимки. Ако се прави нещо да се направи като хората, нужен е някой колега с професионален апарат и усет към фотографията и обработката на снимки. Ако естествено има време и желание да обяви някъде където това може да стане и да подбере автомобилите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колите разбира се първенците от състезанията-те го заслужават :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята , няма да ми стои лошо на стената :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е свободен да даде предложение за това как да изглежда календара и какво да има на него . Има редица изисквания в цветовото оформление : Да се използват цветовете на Хонда - бяло , сиво и червено , и също така оригиналното лого на клуба . След като вземем решение ( всички във Форума ) кой ще е варианта , ще се свържем с рекламни агенции или печатници и ще се консултираме за цени и време на изработка и ако ни харесва ще действаме . Задължително условие е хора от екипа да се занимават с контакта с агенция и печатница ! По принцип календара може да е само с една глава отгоре и дати отдолу , или по-сложното и скъпо всеки лист да е даден месец с отделна снимка . Това се отнася за календари за стена , настолни има бол , като пирамидки и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна:D/>. Но самата процедура по снимките, изборът им, цялара работа с тях, поръчките, бройките и т.н. ми се струва доста сложна и меко казано "тромава". Надали ще стане толкова бързо, колкото на всички ни се иска (все пак е 15 Декември).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея, но ако искаме реализация трябва бързо да се организираме.Принципно аз имам хубав фотоапарат и снимам за удоволствие, пък и се занимавам с обработка на снимки за удоволствие и задължение, че това ми беше специалността в университета, на всичкото отгоре съм правил няколко пъти календари, дори сега правя един ;)Мисля обаче, че идеята с 12 различни страници не е много добра, по добре да е един голям календар като плакат с няколко снимки горе и всички месеци на куп доло, хем по евтино, хем няма да искаш да стоиш цяла година на Март примерно, че там колата ти харесва най-много, или пък е твоята :):D Нещо такова, но доло да са всики месеци :) -> http://www.speedypro.com/images/productspage/Calendars/Calendars/WallCalendar_2.jpgВече за печатницата ще се уточним. Давайте да действаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро предложение :) В един чужд хонда форум в който пиша идеята е следната: Всеки месец се избира кола на месеца. Всеки поства снимка и се гласува. За всеки месец в календара има снимка на съответния победител. Разрешават се само high resolution снимки, там всеки има хубав фотоапарат и се оправя достатъчно добре с него и няма нужда от отделен фотограф. Не мисля, че ще е трудно да се реализира и в нашия форум това нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може за другата година да направим едно гласуване за 12 различни снимки, но това трябва да стане от по-рано, че сега няма време.Реално, или поне до колкото си го представям аз, трябва да си изберем n брой снимки, които да групираме и да изпратим на някоя печатарска компания, а те там предполагам си имат полу-готови календари, на които да наложат снимката/снимките, които им пратим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам, като за начало да направим един универсален календар ( стил плакат ) с цветовете на Хонда сиво, бяло и червено и съответно с логото на форума. Така ще е, по-лесно, по-евтино и разбира се по-бързо за осъществяване, защото времето е кратко. По този начин, ще разберем какъв е интереса и колко ще са желаещите ( аз мисля че желаещите, ще са доста ) и съответно няма да има сърдити от факта, че техните коли ги няма на календара примерно.Според мен това е, най-правилното решение на въпроса и началото на една нова традиция. Нека го направим по-простия начин, но да го осъществим това нещо, което го говорим всяка година. А за другата година живот и здраве, ще го направим със снимки на нашите коли и т.н. Поздрави! :)/>

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че идеята с кола на месеца е супер....за догодина...за тази година сме доста закъснели с тия тромави процедури и щуротии освен ако не искаме календари в края на януари :) Не искам никого да обидя, но не знам защо трябва да са толкова сложни нещата. Това с пирамидите и другите типове работни календари не е особено подходящо за календар на автомобилен клуб според мен, но все пак е важно мнението на мнозинството. Аз бих предложила да се направи календар тип плакат с някоя наистина много яка снимка на 1 или няколко хонди (пак повтарям с плакатна визия, не някакви дребни кофти снимки). Надали ще има хора, които няма да се изкефят ако са наистина фенове на марката. Мисля, че си спомних една от причините да нямаме такива календари, а именно че се започва борбата че всеки иска неговата хонда да е на календара. Предлагам да се избере някой наистина култов екземпляр в много добро състояние за пионер в новото ни начинание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кой ще се нагърби с тази задача, защото според мен е трудна въпреки че изглежда лесна, аз имам една идея, да се сложат примерно на голям плакат 5-6 или 7-8 снимки с най-добрите нашенски коли, примерно от Сивик по една снимка от всяка генерация - примерно 4,5,6(или там която и да е) и после Прелюд някоя генерация или няколко и така Црх, Акорд и т.н. Общо взето най-готината и добра Хонда от всяка генерация на даден модел :)

Редактирано от 626

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен с колегата ''Георги''. Нека да се направи календар стил плакат с колаж от снимки на красавици от БГ за да видим интереса към идеята,а и за да стане по бързо като осъществяване,а за догодина да се направи както му е реда с различни снимки за всеки месец като фон и т.н.!!!

Поздрави!!!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че всеки дизайнер е добре дошъл да направи своето предложение ;) Идеята на Ади ми харесва . Ясно е , че повечето от добрите снимки са направени на Националните , смятам , че ако се използва някоя от снимките на екипите занимаващи се с отразяване на събитията няма да се сърдят ако на самия плакат е и тяхното лого :) След като дизайнерите които имат желание да се ангажират с предложения дадат своите предложения и някоя/и от снимките е на подобен екип , ще се свърже човек от модовете да им поиска разрешението - същото се отнася и за снимки правени от хора , стига да знаем от кой е направена снимката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо простички от мен Публикувано изображение снимката я намерих в " Галерията" Публикувано изображениеП.С Не обръщайте внимание, че отдолу месеците са изрязани на никъде. Това в от сайта, в който качин снимката :)

Публикувано изображение

Редактирано от βείεβ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея, но малко късничко се появява.

В момента е лудница покрай новогодишната кампания - казвам го от личен опит, имам печатница.

Но в началото на януари може да реализираме календарчето, все пак изработването му е за 3-4 дни, а се ползва 365 дни Публикувано изображение

Мога да съдействам експертно и технически за отпечатването. Не качвам координати на печатницата, за да не се получи автореклама.

Уточнения и информация - на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може за другата година да направим едно гласуване за 12 различни снимки, но това трябва да стане от по-рано, че сега няма време.

Реално, или поне до колкото си го представям аз, трябва да си изберем n брой снимки, които да групираме и да изпратим на някоя печатарска компания, а те там предполагам си имат полу-готови календари, на които да наложат снимката/снимките, които им пратим Публикувано изображение

 

Аз съм нов във форума ама идеята е страхотна !!! Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да прикача идеата, коята имах предвид в 1-вия си пост.post-9627-0-26854000-1355763838.png Знам че не е съвършено, но като ориентир, миля че става.Жокер: Защо не използваме някой от плакатите на националните срещи ( 2009, 2010, 2011, 2012 ) за календар ?Примерно, от тези 4-и плаката, да се формира един и да му се напечатат едни месеци и дати.Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...