Jump to content
kitty

Заден лагер главина

Recommended Posts

Питането ми е относно задния лагер главина за 6-ста хеч. Какви парички сте ги взимали и какви марки са били. Аз лично намерих за 114лв с отстъпка, но забравих марката. Ако може и някое предложение за марка, и от къде могат да се вземат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажеш марката ще е добре , или иначе цената не е лоша ;) имай в предвид , че лагера върви със самата главина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, и аз мисля че цената е добра, като се има на предвид че върви с главината. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле не те зная как си с парите, но ако не искаш да правиш подаръци на магазините за авточасти си намери майсторче дето ще ти избие стария лагер и ще ти набие нов на лагерглавината и заспиваш, за двойно по - малко парички.Единствената особеност е ако си с АБС тогава трябва да висиш на главата на майстора щото ако играе с чука по абс-са на лагерглавината просто няма да става за нищо.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои или почти никои не избива тоя лагер.Сваля и вижда ,че върви компле с главината.поръчваш и ти го сменят цялото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди по-малко от година смених заден лагер-главина на сивика 5ген. Струваше 40 лева! Купих я от магазин за лагери! В магазините за авточасти цените бяха доста по-високи. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще го сменя целия. Щом едно нещо е направено по един начин от човека измислил тая кола, ние трябва да се предържаме към него. Тези така наречени "циганийки" се правят от доста хора и маи повечето в БГ. Мисля че колкото и да няма един човек пари, щом има желание и все пак кара тази кола ще успее да задели и да си я направи така както си го дават по книгите. Тука питането ми беше за цената като цяло, а не какво мога да избия и какво немога. Мисля, и го казвам за втори път че цената и е доста добра, като се вземе напредвид че лагер-главината излезе и японско производство дори.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои или почти никои не избива тоя лагер.Сваля и вижда ,че върви компле с главината.поръчваш и ти го сменят цялото.

Е,то може ли изобщо да се избива нещо,нали самата главина е част от лагера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерите могат да излязат само на парчета :lol: главината играе роля на външна черупка. Не е невъзможно да се избият, да се разстърже главината и да се потберът подходящи лагери, но като се сметнат разходите и играчката за стругар, лагери не си струва.. друг е въпроса, че щом главината и част от лагера, то материалът е доста закален и твърд и изисква специален инструмент за рязане..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди по-малко от година смених заден лагер-главина на сивика 5ген. Струваше 40 лева! Купих я от магазин за лагери! В магазините за авточасти цените бяха доста по-високи. :rolleyes:/>

 

Значи искаш за кажеш ,че в магазините за лагери предлагат и лагер главини за различни коли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм пред очите ми как на Ауди ТТ 4х4 сменят предна лагер главина с избиване на лагера за 5 минути и си стана като ново, без никакви стругари.Трябаше само един голям чук и тръба с диаметъра на лагера, избива се стария лагер после новия лагер се омазва с масло за да се набие по - лесно и яко бой. Все пак и аз да имам пари в излишък не бих се занимавал....просто предна лагерглавина за ауди тт 4х4 с абс е майка си и баща си. Трябва да си луд за да си купиш нова.Пак казвам Никакви стругари :)/>Само чук, тръба, старо масло или грес някаква и малко желание.:D/>/> Всъщност ще ви трябват и флекс(малък) и една отверка по стабилна :)

Редактирано от Кирето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое ТТ викаш отпред е с лагер главина,че не те разбрах???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбрах ,нов или втора ръка лагер главина за сменили,нали е едно общо.Или само тази част ,която се набива на оста,външната част остава старата,така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...