Jump to content
bonev911

Въпроси свързани със закупуване на сивик.

Recommended Posts

Здравейте! Искам да задам няколко въпроса свързани с покупката на една хондичка, тъй като ми е малко мътилка...Историята е следната.Излезе ми оферта да взема една четворка (много им се кефя бе...) за смешни пари, с цел лека полека да я правя, тъй като знам от мой приятел, който има същата,че са страшно здрави. И така...хондата не е карана от близо година и половина, мисля че няма застраховка и минат преглед. Намира се в Търновска област, а аз съм от Русе.Евентуално тази седмица ще ходя да я видя става ли, не става ли...1ви въпрос-Като я оглеждам какво да гледам(то се подразбира че ще има неща за смяна). За течове от масло по мотора, също ми е ясно.По окачването няма как да се види от пръв поглед, там някой пиниз има ли?След като няма преглед и застраховка, а искам да я прехвърля на мое име как точно става врътката?Само за това се сещам, всякакви отговори и информация ще ми е полезна. Благодаря предварително.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, администраторите да изтрият темата...ходих, видях, с две думи НЕ СТАВА...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма купе,нали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма купе,нали.лу

То не е само купе, казаха ми че е 4 генерация, то излезе, че е 3та...с някакъв въшлив мотор... отделно нямаше нито седалки нито мокет отдолу, а и асвалта се виждаше през купето, без номера без нищо...Останах разочарован, но продължавам да търся :) Не искам 5ци или 6ци... едните са много масови, другите са ми много грозни... Четворката по ръбата такава и ми радва окото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ходиш на оглед, без да си видял 2 снимки, в днешно време ми е съмнителна работа. За запазен екземпляр 4та генерация се зареди с търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро имаше една в мобилето...

Много лъскава с мотор Д15Б2 и си личеше, че собственика и наистина я поддръжаше... е две думи голяма красавица.

 

Беше обявена на 1500 лв, но като му се обадихме каза, че ако някой отиде да я вземе ще я даде за 1250.

 

И явно така е станало... Много бързо изчезна обявата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качваш се на самолета и http://www.autoscout24.bg/Search.aspx?vis=1&state=A&atype=C&make=31&model=1775&fregto=1991&page=1&results=20&ustate=N,U&sort=price&mmvco=1&mmvmk0=31&mmvmd0=1775. Четворката е култов модел и едва ли някой, който я е поддържал както трябва, ще се раздели с колата за малко пари... Ама знае ли човек...всичко се случва...успех с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е смисъла да купува от чужбина автомобил на стойност 1000-1500 лв ?

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом може за тия пари да намери хубава четворка, да действа. Нали се сещаш в какво състояние ще е тук такава кола, при условие, че не е на някой фен и се кара до последно...А за хубавите вече казах, че няма как да са евтини. Затова по-добре от чужбина, където не е никак трудно такава кола да се поддържа финансово. Ако поразгледаш внимателно, и там читавите не струват малко пари. Няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До автора,ако ти се кара по ръбата хонда има много запазен Шътъл за 2900 лв.нов внос във Враца,който пак е Сивик и муцуната му е като на четворка,с клима ,4*4,виж го.Иначе имам познат с доста добра четворка,която продаваше,сега купи и Джаз,но още си кара старата любов /ръжда не хваща/ :D .Ако искаш, мога да ти дам тел.да питаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това, че някой се разделя с поддържан стар модел за малко пари си е почти прецедент. Стар модел кола, която взимаш само да и смениш ролките и ремъците и да караш, също няма как да е на типичната за модела цена.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да взема четворка, която с времето да се превърне в мой собствен проект, да си я човъркам и правя както искам аз...честно казано не искам да си вземам готова направена, въпреки че и то е вариант...искам пълен сток, след което да си правя подобренията аз...да си пусна една хубава отпуска на пролет-лято да си я закарам на вилата и да се отдам на нея и студена биричка :) Няма как да стане за един ден перфектна, но етап по етап, стъпка по стъпка ще стане. Това е цялата ми цел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина тръгнеш да я правиш, бъди готов буквално да потрошиш маса пари които няма да си възстановиш и на половина при продажбата някой ден. Аз съм на точно това положение и те съветвам да си вземеш нещо готово - пак ще те радва, макар да не си човъркал ти. Казвам ти го, защото виждам че се привличаш от ниската цена. Оферти за готови коли на добри цени излизат чат пат. Ако въпроса вече е на фенщина - купувай и дерзай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина тръгнеш да я правиш, бъди готов буквално да потрошиш маса пари които няма да си възстановиш и на половина при продажбата някой ден. Аз съм на точно това положение и те съветвам да си вземеш нещо готово - пак ще те радва, макар да не си човъркал ти. Казвам ти го, защото виждам че се привличаш от ниската цена. Оферти за готови коли на добри цени излизат чат пат. Ако въпроса вече е на фенщина - купувай и дерзай!

Верно, че ще вкарам бая пари, но дали ще дам 2000 за готова или 800 и още 1000 да я правя за мен има значение...на мен ми е достатъчен д15б2, защото имам наблюдения върху този мотор и съм очарован...на това малкото купе са му предостатъчни 90 кончета, е ако е В-Тек си е друга работа, но аз не гоня само фенщина, аз гоня и разход на гориво и подръжка...на първо четене четвърта генерация, с времето ако паднат пари 5ца или в краен случай 6ца, но задължително КУПЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си запознат с моделите и двигателите на Хонда. Много правилно си се насочил към D15B2, спрямо критериите които имаш. Успех в търсенето!Съветвам те да следиш форума ни, защото тук има по-голяма вероятност да намериш нещо читаво и гледано с любов.(пп: Преди години имах Сивик Седан 4ген с D15B2 - колата беше страхотна! От тогава станах фен на марката ;) )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...