Jump to content
Sc00by

Подсилване

Recommended Posts

Привет от мен , та въпроса ми е какви процедури да предприема за да живне малко хондичката ми Civic 1.4I 75 hp 16v... просто е мудна наскоро и дръпнах ръчната и с 1 газов инжекцион ии сега си е жива мъка Публикувано изображение

Не търся нещо скъпо и т.н .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитурка на дросела,и става 90 к.с.,ако не си го направил досега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тази процедура ? нещо друго :))) Освен това тази гарнитурка мога ли сам да я подменя или на всяка цена трябва да е в сервиз омбре...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш и сам,стига да не си с белезници :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти чети в темата Публикувано изображение много е лесно просто попрегледай написаното. Иначе може 4-2-1 изпускател и малко по широка генерация пак ще има ефект ни това вече са по скъпи вариянти.

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1 бърз въпрос да не фаулирам някъде по трасето. Трябва да си поръчам D14A3 ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си гарнитура за Д14А4 не за Д14А3 в темата , която ти е пратил по-горе колегата има точният код на гарнитурата за Д14А4 ,отиваш с кода в магазина и те да ти я търсят. Ще ти струва най-много 10 лв.

 

Ето го кода: 16176-P1J-G22

Редактирано от βείεβ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата кара англичанка,доколкото виждам от аватара му,затова не го лъжете,че ще му струва 10лв.Гарнитурата за английската сглобка струва 40,86 лв от Бултрако.

Колега,отиваш там с този номер: 16176-P1J-G22 и си я поръчваш.Не ти трябва нито номер на двигател,нито нищо.Това е цялата история,защото аз лично съм минал по този път ;)

Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не може ли да се изреже от нещо тази гарнитурка,сега 40 лв.за глупости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанка съм да Седан обаче не Комби :) ... 40 левааа доста солено идва ? Публикувано изображение нещо да се измисли ? Публикувано изображение някой който е минал по този път ако може да пише на лично да се чуеме по телефона Публикувано изображение

Редактирано от Sc00by

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва е раздел технически не раздел глупости !

 

 

 

Освен тази процедура ? нещо друго :)/>/>)) Освен това тази гарнитурка мога ли сам да я подменя или на всяка цена трябва да е в сервиз омбре...?

 

Ти ако изкаш ходи и гумите си помпаи там Сашо надали ще има против :D/>

 

 

Колегата кара англичанка,доколкото виждам от аватара му,затова не го лъжете,че ще му струва 10лв.Гарнитурата за английската сглобка струва 40,86 лв от Бултрако.

Колега,отиваш там с този номер: 16176-P1J-G22 и си я поръчваш.Не ти трябва нито номер на двигател,нито нищо.Това е цялата история,защото аз лично съм минал по този път ;)/>/>

Успех !

 

Е ти кат мина по тоя път и се набута в бултрако кои ти е виновен ? В случая ти лъжеш не друг тая тъпа гарнитура се разисква сума пъти и варира от 7.5 , 15 и в бултрако :D/> 40 кинта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg Да раздела е наистина за технически въпроси , а не за глупости ,но от твоя пост не виждам нищо смислено освен подиграване от твоя страна ???Не разбирам нищо ДА факт! Подигравай се колкото искаш ,но съм решил да се науча затова питам !!!! :angry: :angry: От такива като тебе където са се родили "изучени" ми е писнало !!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg Да раздела е наистина за технически въпроси , а не за глупости ,но от твоя пост не виждам нищо смислено освен подиграване от твоя страна ???Не разбирам нищо ДА факт! Подигравай се колкото искаш ,но съм решил да се науча затова питам !!!/>! :angry:/> :angry:/> От такива като тебе където са се родили "изучени" ми е писнало !!!/>

Не е подиграване, а е точна информация, директно ти казва, че ще си намериш гарнитурата за от 7.5 до 15 лева и е напълно прав, освен това от 15 поста тема прочетох 3-4 смислени... Просто питай директни и точни въпроси...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не може ли да се изреже от нещо тази гарнитурка,сега 40 лв.за глупости?

Ако се разровиш по темите ще откриеш и човека, който я е рязал и каза че се получавали нещата, но трябва да имаш за шаблон другата доколкото си спомням :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За англичанките не знам как е но на японката гарнитурата се реже без проблем и отнема около 15-20 минути ако не са ти завряни в задника ръцете. Моята е рязана защото в Бултрако ми бяха обявили 40 лева а и срок на доставка, щях да ги дам но не ми се занимаваше с чакане затова я резнах. То си личи докъде трябва да се реже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg,не мисля,че съм се набутал,не се стискам за 40лв.Ти като много знаеш,я кажи къде се продава за 7 до 15 лв,че ми е интересно.

Вземи ти прочети малко и виж,че гарнитурите за английската и японската сглобка за различни,с което и цените им са различни...

И да,предпочитам да си я купя нова,отколкото да режа и да се прецака нещо.Както казах,не се стискам за 40 лв,изглежда май на вас ви се свиди да ги дадете

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да,предпочитам да си я купя нова,отколкото да режа и да се прецака нещо.

Колега,по смел бъди,англичанката е кола,а не совалка.И няма да летиш в космоса с нея,та те е страх да не се прецака нещо по твоя вина.По тази логика трябва да викнеш пътна помощ ,ако спукаш гума,опасно е да пипаш по болтовете.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава гарнитура се продаваше до скоро в продава части аксесоари нова с опаковка и мисля беше 10лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитурата за дросела на англичанката струва точно 40 кинта и няма нищо общо с тази на хеча.Който иска да реже който иска да купува с тази тема до тук.......чакам да си пуснете нов плювалник и него да затворя

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...