Jump to content
Crx_96

новата ми прИдубивка

Recommended Posts

Интересува ме колегите доволни ли са от црх дел сол . Ето го и него :)http://www.cars.bg/u848958Споделете мнение харесва ли ви какво да направя нов съм :) в сферата

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм го , добър е ;).Честито , много време да му се радваш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега купил ли си го, или мислиш да го купуваш и ни питаш за съвет?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го е купил и се хвали. Но си регистрирал два акаунта и пускаш теми наред да се покажеш? Хубава е колата, ама старта ти във форума не съвсем :)

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да страда от раздвоение на личността момчето. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го е купил и се хвали. Но си регистрирал два акаунта и пускаш теми наред да се покажеш? Хубава е колата, ама старта ти във форума не съвсем :)

смешни сте :) защто се пишете хонда фенове за да критикувате на хората колите ли :) и самите те :) хвалил сам се :х мн сте зле жал ме е че станах част от такива като вас :)....... :) показвам се да ;Д покажи на всички и ти какво имаш :) аз исках да дадете мнение а не да се прайте на критици хвалил сам се показвал сам се смешни сте тва е кола за 5000лв не за 50 000 :) много се разочаровах от Хонда клуба :) даже ште се радвам ако админа ми закрие рега :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък много лесно се разочароваш от клуба...Първо, двама потребители не са целият клуб. Второ, искам да те помоля да пишеш малко по-грамотно и да използваш пунктуация. Да, това не е форум на преподавателите от катедра Класически и Нови филологии към СУ, но е добре нещата да се изписват вярно. Дори в заглавието има правописна грешка, която няма да коментирам.Трето - по-леко с определенията кой е жалък и кой не особено за хора, за които нищо не знаеш. Относно последните, с мненията си днес не си показал, че си нещо по-различно.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Админа нема да сбърка ако те послуша :) П.С. Честито !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава количка честито :) пп обещавам, че вече ще се старая да пиша грамотно, защото е наистина е ужасно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам га кулата,многу е яка.Виш ф жапкъта дали няма ниакоиа зъбравена "Българска граматика".Комуй лошуто на писанито неразбрах?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марш обратно в голфа и не излизай оттам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, сдъвкахте го и го изплюхте момчето бе ..Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

"..... Май го е купил и се хвали...."

Ако ,както предполагам, ника на пусналия темата, има нещо общо с годината му на раждане, малко му е рано за купуване на кола , ама както и да е.Публикувано изображение

Ако все пак , обаче е вече собственик, ЧЕСТИТО и ВНИМАТЕЛНО!!!

П.С.

Crx_96 ,

 

наистина положи усилия ,да пишеш малко по грамотно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смешни сте :) защто се пишете хонда фенове за да критикувате на хората колите ли :) и самите те :) хвалил сам се :х мн сте зле жал ме е че станах част от такива като вас :)....... :) показвам се да ;Д покажи на всички и ти какво имаш :) аз исках да дадете мнение а не да се прайте на критици хвалил сам се показвал сам се смешни сте тва е кола за 5000лв не за 50 000 :) много се разочаровах от Хонда клуба :) даже ште се радвам ако админа ми закрие рега :)

 

Казваш ми, че съм смешен, като вчера ти регистрира два акаунта (Crx_96, Crx_97) и пусна две почти идентични неграмотни теми, първата озаглавена новата ми прЕдУбивка (или нещо още по-сбъркано, не че и на тази заглавието е по-грамотно)? Съдържателността на темите е "вижте ко си купих, какво ше кажете" (сега виждам, че малко са го пооправили)?

 

Както казах - колата е хубава, ама ако от първия ти ден във форума, купил първата си Хонда, наричаш хора, каращи Хонда от години "смешни", неграмотно, старта ти хич не е добър.

 

ПП: Не ти прави и чест, че ми пишеш обиди на лично ;)

 

ПП2: Ако chris_barnes прецени, нека изчисти темата от всички глупости да не стои грозно и да я премести в под-раздела, където хората се хвалят какво са си купили :)

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е преместена в правилният подраздел. Няма да трия мнения, при следващо нарушение от страна на автора ще следва почивка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако следвам правилата трябва да му лепна наказание за два дни на младежа за липса на пунктуация.За сега само ще затворя темата защото отива към заяждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...