Jump to content
Simeon08

Футболен отбор - София

Recommended Posts

А от 22:00 часа устройва ли ви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва малко късно. Сложи го час и половина игра става 11 и 30 и после докато се прибера къпя оправя то стана ехее.. а на другия ден трябва да се става за работа Публикувано изображение

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играта винаги е точно час. За по-рано от 22 няма игрища следващите 2 седмици през седмицата. Има преди 18:00, но повечето сме хора с работа. Има през уиикенда, а хората си имат планове за уиикенда. Или има в Орландовци, ама е по-далеч. Или има, ама открити, студено, духа.Изберете си вариант от тези 5 и да действаме, че като гледам само спамим форума. Аз направих тамън 600 поста покрай тоя футбол :D

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за следващите две седмици мога само събота и неделя или през седмицата след 22

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като някой с малко опит :) да дам предложение :) Защо не си правите мачовете в деня на седмичната среща час след началото и например ;) Ние във Варна сме така :) Седмична среща в сряда 21:00 и футбол в 22:00 ;) така всички се изнасяме в колона до игрището разцъкваме си и се прибираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като някой с малко опит :) да дам предложение :) Защо не си правите мачовете в деня на седмичната среща час след началото и например ;) Ние във Варна сме така :) Седмична среща в сряда 21:00 и футбол в 22:00 ;) така всички се изнасяме в колона до игрището разцъкваме си и се прибираме

Мисля че това е доста добра идея тъкмо ще се видим преди това ще се разберем кои ще играят и такам иначе аз мога по всяко време но това за вторник ми хареса примерно се дъбираме в 20:00 часа на омв-то и след това който ще играе тръгваме към 21:00 часа до към 22 играеме ии кой от къде е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте се разбрали нещо за мачовете казвайте,че аз не ходя на седмичните срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте се разбрали нещо за мачовете казвайте,че аз не ходя на седмичните срещи.

още нищо колега ще видим този вторник ще повдигна темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля да запазя игрище за 22 часа следващия вторник (след срещата в София). Много "мераклии", но като питам за дата/час, или се покриват или много претенции. Така няма да стане, ще рискувам веднъж със запазено игрище, ако никой не дойде, повече няма да се занимавам :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля да запазя игрище за 22 часа следващия вторник (след срещата в София). Много "мераклии", но като питам за дата/час, или се покриват или много претенции. Така няма да стане, ще рискувам веднъж със запазено игрище, ако никой не дойде, повече няма да се занимавам Публикувано изображение

 

Става въпрос за 27.11от 22:00ч. нали,а за кое игрище ще запазиш за Мусагеница ли?Дай някакъв адрес ,че да го чукна в бгмапс за да го видя къде точно се намира за да мога да дойда направо там.Предлагам ако има такива като мен където да искат да отида направо там в понеделник(26.11) да се уточним тука в форума че всичко е ок. и вторник направо на игрището.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля да запазя игрище за 22 часа следващия вторник (след срещата в София). Много "мераклии", но като питам за дата/час, или се покриват или много претенции. Така няма да стане, ще рискувам веднъж със запазено игрище, ако никой не дойде, повече няма да се занимавам Публикувано изображение

 

Колега аз съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да знам за кое игрище става въпрос ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че ще съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закрития е зает, още на 19ти така ми казаха вечерта. Има открит. Да запазвам ли?

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, запазен е, външен обаче, закрити няма. Ако се съберем, ще се погрижа следващия път да сме на закрит, а сега се облечете добре :) Освен ако не вали, друго оправдание не се приема за отказване на игрището, което е 70лв на час. Тоест ако сме 10 човека - 7лв/човек. Ако сме 12 човека, ще е по 6лв. Ако се набутам сам да го плащам, друг да се наема с организацията :)Пишете ми лично с име и телефон, хората, които мислят да идват, за да мога да проследя какво става.ПП: Тино, кажи на админите да оправят проблема със смайлитата при редакция на пост :D

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27ми Ноември, Вторник, 22:00 часа. Но като гледам на къде отиват нещата, утре мисля да канселирам резервацията или да я променя за след седмица на закрито. Понеже до сега никой не ми е писал :)/>

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай ти да се обади някой за външно игрище за 10 вечерта в края на Ноември.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не е кучешки студ , не мисля че е проблем ;) Топки , нещо да носим ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах резервацията. От 18 до 22 всичко е абонаменти на закритото игрище и не можем да се вместим.

 

От 23 часа има свободни, но като гледам следващия отговор ще е "Чакай ти да се обади някой за игрище от 11 вечерта.".

 

Има от 18 часа неделя. Говорим за мусагеница.

 

Трябват ми поне 6 до 8 сигурни освен мен, аз мога да докарам 1 или 3ма приятели, за да направим отбори 5/5.

 

Топки, жълти жилетки за отборите също има, има и кафе, където да отморим и побъбрим след или преди мача.

 

 

Ако искате ме добавяйте в Skype "dinchev.dimitar", ако искате пишете лично, като гледам няма да е лесно да се организираме.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога през седмицата , почивните дни не :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече свободни часове има на закритото в Орландовци:http://www.minifootballbg.com/2010/04/sporten-centar-orlandovci.htmlВ Малинова долина също има някакви, но може би късни - 22-23, пак са кът, а и там цените са 90лв/час до 22, 80лв/час след 22. Ако играем само 10 човека, започва да става солено.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ако се съберем 10 човека първия мач трябва да го отложиме и да дигнеме банкет :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е реалността... Както казах, аз мога да докарам до 3-4ма приятели (поне 1-2 винаги могат да дойдат). Но под 10 човека общо няма смисъл да играем - 4 на 4 е тъпо като цяло, освен че и скъпо - по 8-10лв на човек за час игра е доста. Така че 5 на 5 е минимума, 6 на 6 е най-добре. Може би ако се съберем 5 човека от тук и с приятели успеем да съберем 10-12 пак ще е добре :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Има от 18 часа неделя. Говорим за мусагеница. "

За 2-ри декември ли става въпрос.Ако е за тогава да казва кой може и колко приятели може да доведе със сигурност за да видим колко човека се събираме.

Дай адреса на игрището в мусагеница да го видим къде е на картата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за късен час през седмицата по принцип.Който е сериозен и иска да участва - скайпа ми е ndilovski и ще го включа към чата създаден за целта. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбор ентусиасти, ама само на думи :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва с повечко познати да опиташ, примерно хората от седмичните срещи, да ги хване срам малко и да не могат да ти вържат тенике, че тука всеки му е нещо, а то на всеки не може да се угоди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе футболистите, кво става ще ритате ли?Да ви ориентирам малко само. Балона на Царско село не става и за чеп за зеле. Гадна настилка, течащ покрив. Залата на драгалевци където е отоплено час преди 23:00 е абсурд да се запази в работен ден, там шанса е само ако някои от предлапитлите няма щанс да играе в конкретния ден, което означава да се съберат хора на момента. За откритите игрища когато времето навън е подходящо ще кажа следното. Симеоново е сравинително прилично игрище и късните часове винаги са свободни (тези след 21:00). Спортна зона в Герман е с най-добрата настилка обаче е доста далече и там ритането без бутонки или много добри стоножки не се препоръчва заради дълбочината на тревата. За да се рита нормално тряват 12 човека. Ако имате все още желание за ритане в ден различен от понеделник съм насреща да помагам с организацията и с участието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...