Jump to content
VOR

Плажни кърпи HONDA

Колко плажни кърпи бихте си купили ?  

83 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Хора тая кърпа ако е 180/100 освен на частен плаж, къде ще я разположите на морето децата ще минават през кърпата отвсякъде ;). Това не е юрган а плажна кърпа не може с опънати ръце и крака да искаме да се печем.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия спорове най-много до никъде да не се стигне... Ако има вариянт за избор между два размера при поръчката ще е супер, ако не здраве да е. Но и аз бих предпочела поне да са като старите 100/150, ако не 100/180. П.П. Пък дали ще си я сложа за перде ще реша в последствие :P:lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачете темата за да се вижда и по-бързо да се движат нещата, че лятото идва. :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става сега? Имахме една по-сериозна оферта(аз лично благодаря на Tino за отделеното време), която обаче май не е изгодна за някой от хората. А и мисля, че ще ние малко трудно да съберем нужните минимални бройки. От сега нататък как ще се процедира? Аз лично съм съгласен и за тези размери, които са предложени, но ако имаше вариант за размер 150/100 с втъкано лого щях да съм най-доволен :)Някой с възможност да предложи други оферти има ли ? (аз лично нямам такава)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно кърпите и евентуалните размери ..: От опит...кърпа с размери 70Х..140/150/160...., е подходяща единствено за басейн..можех да си я постелиш върху шезлонга...и е страшно неподходяща за плаж на море..., т.к заради ширината целия пясък се изсипва вътре.. Кърпа 100/180 е Само за частен плаж...е Те Такъв филм нема...!! 100/180 означава ,че кърпата е с ширина 100 см и дължина 180 см...при положение , че ти си висок 17Х...18Х.., кво значение има дали кърпата е 180 или 160 или 140...за това да си е постележ на плажа..Ти си си Висок 180 и дали краката ти ще са на постлано или на пясък...Ти така или иначе ще си взимаш 180 см от плажната ивица...!!Не виждам къв е проблема да си легнал изцяло върху плат , вместо частично !!( е освен ако плажа няма ограничения..Примерно : "Само за хора с МАХ ръст 150 см..!" Да тогава наистина ще е грубо да си застелеш кърпа с 30 см. по-дълга от себе си !) За мен лично идеалната кърпа е с размери 100(110) / 150 см. ! Но ако не се предлага в такъв размер по-малкото зло е 100 / 180...! 70 / 140 хич , ама хич не е вариант за ходене на море с нея. Мисля ,че в началото на темата е споменато...'ПЛАЖНИ кърпи ' , а не 'рекламни кърпи и пешкири ' !! Стискам палци всичко да се нареди , както трябва !Успех на колегите !

Редактирано от VOR
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно кърпите и евентуалните размери ..: От опит...кърпа с размери 70Х..140/150/160...., е подходяща единствено за басейн..можех да си я постелиш върху шезлонга...и е страшно неподходяща за плаж на море..., т.к заради ширината целия пясък се изсипва вътре..

Точно това имах предвид!!!/> ;)/> Като легнеш и си пуснеш ръцете покрай тялото, да не ги боцнеш в пясъка :D/> Колеги, спорът е за педя и половина ширина (30см.)- толкова ли е разликата между плажната кърпа и чаршафа?...Смятам, че ако всеки беше легнал поне веднъж на мека и плътна кърпа 100/150, спор нямаше да има ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой колко е висок е друга тема, а за широчината е ясно. Ако кърпата е 180 дълга големия + ще е че ще имаш място да си сложиш нещата и да легнеш спокойно. Обикновените плажни кърпи като си сложиш нещата на кърпата и колената ти се забити в пясъка или в края на кърпата в зависимост от височината на човека. Някой хора затова си носят чаршафи на плажа за да могат да се съберът с багажа.В края на краищата голяма кърпа събира както малък, така и голям човек /1.97м 120 кг./ а обратното няма как да стане. :D/>

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поръчва кърпа по-малка от старата аз се отказвам.За хората които ползват малките ще кажа само, че и трабанта е кола и става за каране ама си е един голям компромис.Ако бяхме фен клуб на мини може би щеше да има логика в малките кърпи.Както казаха дамите 180/100 са идеални за плаж.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не искате да ви я тъпчат,че е дълга-подгъвате.Ако поръчаме 150-160 на 100 примерно ,немоиж да я разгънеш да се удължи.затова по добре големки,па кои как ще да я постиля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да обобщим...?! Големия спор не би трябвало да е в това - да ли кърпата е дълга 150-160-или 180 см. Който и от размерите да се избере..не мисля ,че е проблем за който и да е .. ПроблемЪт !! е кърпата да НЕ Е 70см. ширина , а 100 или 110 - там каквото предлага съответно фирмата производител...70см ..просто не става за плаж..! ( а относно мненията .." супер нека да са 70/140 ..само да са по-евтини , за да можем да си купим 4-5 бройки...!!" - мисля ,че са супер несериозни...! Не мога да схвана идеята ..да имаш 5-6 кърпи , който реално Не стават за никва работа , ама като ти дойде някой на гости у вас ,да можеш уш случайно да отвориш гардероба и да види как ти имаш 5-6 нагънати , изгладени , ароматизирани и добре накатани кърпи с логото на любимата марка..Нали , щото си Фен !!!Отново Успех с начинанието на Тино и/или още там , който помага , за да се случат нещата !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи избираме този вариант :

1-ви вариант - Хавлиена кърпа 400гр. 60/40 Памук/полиестер с втъкана лого :<br style="font-family: 'Trebuchet MS', candara, arial, verdana, tahoma, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21px;">1.1 - 90/180 - 20,50 лв

 

 

Нямаше да го коментирам , но някак си ми е неприятно колеги да ми цъкат минуси на мненията при положение , че вече съм се овътрил с 20 лв и съм си изгубил някакво време , за да ми дадат оферта и т.н. Публикувано изображение

Както споменах накарах от фирмата да ми изпратят мостри . Варианта за щампа не става , не заради щампата , а заради самата кърпа , много е тънка и се съмнявам да изкара повече от 1 море и 2 басейна . 1-вия вариант кърпа ми харесва като изработка и материя и мисля ,че е подходящ

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, като няма друго реално предложение освен твоето мисля, че е време да пуснеш обща поръчка. Сега е март, докато се съберем, докато съберем кинтите...май няма да ходя на това море с Хонда кърпа...може би 2014.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 50% капаро за цялата поръчка срока за изработка е 1 месец . Смятайте , но при изявили желание 100 човека , няма как да извадя от джоба си разликата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, но при изявили желание 100 човека , няма как да извадя от джоба си разликата Публикувано изображение

 

Тино е много прав .

 

Да си дойдем на думата - от постовете по горе се разбра че сме ГОлеми сеирджии и станаха едни коментари мале , мале....

И аз естествено си дадох мнението но то с този рамер положението стана повече от ЗЛЕ !

Ха сега да видим колко човека ще си купят по 2-3 или 4 кърпи за да могат да станат нещата ?!

 

Особенно ме интересуват тези с най-лютивите коментари биха ли били така добри заради каузата да си купят повече от 1 кърпа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратете SMS с текст: DMS Honda PlajniKurpi на номер 1***Ако не се намери правилната оферта като цена и качество и добра щампа, не е фатално, не вярвам някой да се комплексира поради липсата на брандирана кърпа, а и най-важното е да има възможно повече доволни от покупката и стоката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, без официална поръчка няма да се разбере колко реално ще се запишат. На всички е ясно, че 500 е голяма бройка и нещата ще станат по-трудно отколкото очакваме. Реално са гласували 50 човека, а във форума има колко? Хиляди най-вероятно. Много от тях може да не са гласували, не само защото няма да поръчат, а защото не ги интересува спора и размера на кърпите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо тръбене и нищо...Аз бих взел 3 или повече, но не и ако са по-дълги от 150см. Чаршафи и одеала не ми трябват имам си достатъчно :D Старите кърпи бяха чудесни като изработка и размер ;) Пиша не защото някой му дреме за моето мнение, а защото щракнах, че ще взема 3 броя, та ако ще се поръчва спално бельо да извадите 3 бройки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека Тино да качи снимка на мострата и да се пусне темата в Общи поръчки. До тук минаваме 100 бр. може и да се събере бройката. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

добра щампа, не е фатално,

 

Колега ти явно си много далеко ....Публикувано изображение/>/>

Не разбрахте ли най - накрая поне че щампата не става за повече от година ползване в най добрия случай ?

 

Относно хилядите фенове на Хонда - те наистина не са регистрирани във форума , да не говорим че НЕ биха седнали да си губят времето с плямпане ....

... и започвам да се чудя аз какво правя тука между Газета, Мазета и други такива елементи спорещи ......през... свободното време ...Публикувано изображение/>

 

Аз ако бях щях отдавна да се откажа да ви Намеря кърпи ! Публикувано изображение/>/>

 

Та последно Хавлиени кърпи ще се поръчват или палатки ???

 

Ако са нормални кърпи т.е. поне като старите и аз ще взема 3 , който иска "пердета" и разни там "шалвари-малвари" на Илиенци има бол ..... Публикувано изображение/>

Фирмите за сенници, тенти и други такива са ясно къде се намират....

 

180 см. не се нарича плажна кърпа според мен и няма да си поръчам нито 1, ако са такива,

не ме интересуват кои жени разбират и кои ДА Публикувано изображение/>

 

И последно за плажни кърпи ли е поръчката или не ?

 

Според мен трябва да се открие нова тема - обява с размера на плажната кърпа и цената и без възможност от коментари Публикувано изображение

И който му отърва да превежда 50 % от стойността ???

 

И колега как разбра че минаваме

 

Gaze.bg

100 бройки да не би да си им събрал парите ???

Редактирано от iso_eu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отправих запитване да ме информират дали може и колко ще струва размера 100х150 с втъкано лого и дали може да поръчаме по-малко бройки и при какви цени Очаквам другата седмица отговор :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи спорове за някви си кърпи... Не мога да разбера,какво против имате да са по-големи кърпите?По-добре да е по-голяма от колкото да ти дойде малка,а и винаги можеш да си я подгънеш.Както и да е .. за мен 2 бройки ако са като дизайна на старите... размерите не ме бъркат,но по мое мнение .. мисля че 100/180 е най-добрия вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 180/100, очаквам да видиме отговора на запитването на колегата и поръчваме, че слънцето се подава, а в Гърция си е за плаж вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнаха ми отговор , може да поръчаме по-малко от 500бр. , но трябва да заплатим шаблон който струва 800 лв . В зависимост колко кърпи се поръчат тези 800 лв ще се разпределят по равно , сметката за при 300 кърпи е близо 3 лв ( 2.66 лв ) на кърпа . Цената за 100х150 размер е с 2 лв по-ниска от 100х180 . Ако сме съгласни за цената , пускам анкета и който от размерите получи най-много гласа се поръчват и в зависимост колко е общата бройка се разпределя цената от 800 лв ! Да се надяваме , че ако спечели дори най-големия размер хора , които искам по-малкия ще си поръчат пак по-големия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ок. Пускайте една тема и да видим кво ще излезе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си човека !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действай,че дойде сезонаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв да е крайния срок за анкетата ? 2-3 седмици ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв да е крайния срок за анкетата ? 2-3 седмици ?

Ами нека да е месец, че пак ще има не разбрали и закъснели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариянта с 3-те седмици май ми звучи най-добре. Хем ще е доста време, хем ще стават по-бързо нещата, че топлото време набижава :lol: П.П. малко офф, ама евала на Tino, че ни търпи прищевките и все още му се занимава :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм да , 3 седмици...звучи идейно .., идва точно 10-то число на другия месец...тамън...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 седмици е максимума , след това колко ще трае записването и изпращането на пари ? Пак 3 седмици , стана месец и половина и 1 месец изработка , та до 3 месеца ако задействаме от утре нещата може и да има кърпи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако има възможност давйте по къси срокове - да речем 10 дена анкета и след това максимум 1 седмица за плащане ,

 

даже и тези срокове са дълги - колкото са подълги толкова ще има да питат и да дремят след като изтекат сроковете и ще има от сорта " Ако нее късно..", "Ако не сте превели парите ..." и т.н.

Темата не е от вчера та достатъчно хора са запознати - става въпрос за една анкета колко време да е тя за да се наканим да гласуваме ???

Най късно до 1 април ако се нагласиме с парите и бройките ще е идеално :D/>

 

Според мен даже няма смисъл от анкета щото нещата пак може да отекат в спорове ?! Те тея кърпи трябва и да се произведат - не ни чакат готови и да ги щамповат за два дена.

 

Май месец почва плажа т.е. имаме максимум месец за цялата опреация

 

Тино да решава кой раземр и да се пуска срок направо за поръчка и плащане ?

:D/>/>

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...