Jump to content
TipoMan

Honda Civic 1.6 РЕЗАЧКА

Recommended Posts

Колега, тая обява не е актуална на 99,9999,99 % ! ;) Със сигурност е пусната с подигравателна цел ! Ясни са ми такива...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е с карета от москве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само аз ли мисля че не трябва да се пусна за всяко интересно,забавно,любопитно и тн. нещо,а трябва да си има една тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горния линк не работи, но успях да намеря това (дали е същото, не нзнам защото обявата от горния линк не съм успял да я видя вчера, а чак днес и вече не е активна): http://www.cars.bg/u769650

Колега, тая обява не е актуална на 99,9999,99 % ! ;) Със сигурност е пусната с подигравателна цел ! Ясни са ми такива...

Може и така да е, но докато я търсех тази обява за която говорите я намерих и в мобилето, ето вижте: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11345109313522024&f1=details и най-интересното е, че обявата в мобилето е ВИП обява, т.е. платена. :blink: Не се връзва да е подигравка, пък чак и пари да са дали за нея.... Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип няма логика да се пуска платена обява за подобно нещо,ноо луди всякакви....:boxed::D П.П. От това което чета колега си е точно подигравка! Абсолютни глупости са написани! :dry: Текст от обявата : Дори да се счупи нещто има много хватки и пинизи с които стига човек да иска ще я направи например - каретата стават и от москич АЛЕКО а те са без пари , каренцето на воланя става от лада самара или спутник а такова каренце струва седем лева НОВО. .... Е ТОВА АКО НЕ Е ПОДИГРАВКА С МАРКАТА!?!?!

Редактирано от Y.Krumov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те полудяха с такива глупави обяви,оня ден пак четох една така ,с каква цел го правят никава идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма такъв селянин като този.Или момчето е много просто,или е някой мургавел,който не се е научил да пише :lol: !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този не му разбрах нищо от написаното, но със сигорност трябва да го вземат за рекламно лице на хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен мисля , че на този толкова си му е акъла и за това е писал такива простоти , а за този с мерцедеса които не го е чел да го прочете направо се разплаках от смях много голям Дивак е този който го е писал :Д :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение и това не лъже па макар и кратко ( един ром от Нови пазар си продава BMW-то :o ). Това ще е била трудна раздяла :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не разби ме тоя особено ето това "Като се сетя некога на москвича какви ядове са брал манииииииииии ми аз се родих с хондата бе ей нема такава кола. не случайно ората са си ко казали че е тхе повер оф дреамс сирече - силата на мечтите. " и ТОВА "Ше се прибие като едното ништо с таа кола, тя си е направена за истински шофиори не са келеши дет тепарва ехееее коло имат да се учат и колко леб да изедат докат станат добри карачи "

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оферта си е каре от москвич 15лв ново за хонда 80лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само аз ли мисля че не трябва да се пусна за всяко интересно,забавно,любопитно и тн. нещо,а трябва да си има една тема.

 

Колега понеже беше критикувал в другата тема колегата "kick ", а гледам, че и в тази също критикуваш аз пък забелязвам някои неща при теб.Първо почти всичките ти мнения от 56 са във Off Topic регистриран си 2010 година и имаш репутация 40 :blink:. Как я градите тая репутация с 50-тина мнения във Off Topic за 2 години не знам.Споменах това понеже колегата "kick" на когото бе изтрита същата тема преди малко има почти 400 мнения от 2006 година и е със репутация 40 :blink:. Знам, че няма почти нищо общо това с тази тема, но поне си сложи някоя снимка в профила на Хонда, а не на Голф или поне кажи кой се крие зад този профил защото е странно ако наистина си на 15 години да поучаваш по възрастните колеги къде да си пускат темите.Между другото само аз ли забелязах това понеже гледам, че и други колеги са разглеждали профила на колегата "Wrofeel" ?? :huh:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги, само аз ли мисля че не трябва да се пусна за всяко интересно,забавно,любопитно и тн. нещо,а трябва да си има една тема.

 

Колега понеже беше критикувал в другата тема колегата "kick ", а гледам, че и в тази също критикуваш аз пък забелязвам някои неща при теб.Първо почти всичките ти мнения от 56 са във Off Topic регистриран си 2010 година и имаш репутация 40 :blink:. Как я градите тая репутация с 50-тина мнения във Off Topic за 2 години не знам.Споменах това понеже колегата "kick" на когото бе изтрита същата тема преди малко има почти 400 мнения от 2006 година и е със репутация 40 :blink:. Знам, че няма почти нищо общо това с тази тема, но поне си сложи някоя снимка в профила на Хонда, а не на Голф или поне кажи кой се крие зад този профил защото е странно ако наистина си на 15 години да поучаваш по възрастните колеги къде да си пускат темите.Между другото само аз ли забелязах това понеже гледам, че и други колеги са разглеждали профила на колегата "Wrofeel" ?? :huh:

 

Ами колега, харесвам си друга марка коли, и тук съм се регистрирал за други работи.Какво имаш предвид че 50 и няколко мнения са много за това време, така ли :rolleyes: ? Редактирано от Wrofeel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение колега.Темата е за друго и няма смисъл да я разводнявам още. Поздрави! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже и тема пуснах за тази кола без да знам , че вече има такава.Ужас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...