Jump to content
GS=

Хонди в Америка

Recommended Posts

Здравейте колеги! От скоро съм в Америка и още преди да дойда тук ми беше интересно ще срещна ли коли като моята /сивик 5 ген. хеч./ За мое очудване срещнах доста Сивици 5 ген, но незнам защо все бяха Купета с 2 врати и все бяха тунинговани по някакъв начин - явно собствениците са фенове. Ето и първата хеч., която видях: цък - Много изчистен и стегнат вид /за разлика от шарениите, които се срещат из България/ Забелязах също и "заспалия" за някои вид на шофьорите - Улици - прави, широки, без дупки.. коли мощни - 3-4-5 литрови..., а водачите им толкова спокойно да ги карат :blink: Но като цяло Хондите са навсякъде /разбира се основно новите модели/ Хората знаят какво да карат! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще е готино ако покажеш снимки на, някой NSX или супер наточна Acura TL, RL ... може и някой джип MDX или Pilot.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, поствай още снимки! : ) иначе за това, че не си настъпват колите отговорът е ясен - Имат закони, които се спазват : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия сини джанти и ходят "като на свинче-звънче":D

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в Америка и то за 3ти път :):D Тук покрай мен има много JDM-ки, но масово нови сивици + 6та ген (масово с 4 врати и купе)Ще се опитам да понащракам малко и да ги споделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GS=купетата се правят в USA и затова са толкова често срещани там. Иначе няма да е лошо да споделиш малко снимки. Както се подразбира мен ме интересуват купетата. :P

 

Поздрави: Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално колега да има толкова японски автомобили в USA.Както е нормално да има много европейски автомобили в Европа :) Там примерно оригиналните части за немските коли са също толкова скъпи колкото тук на япончетата.Но за едно си прав а именно , че знаят какво да карат !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За частите не знам, но европейските коли там са по евтини отколкото тук. И това че не си настъпват колите, не е точно така - повечто хора си карат нормално, но както и тук си има хора които имат нужда от адреналин и си настъпват смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...