Jump to content
HELL_FIRE_

Евро 2012 - Гледаме ли го?

  

57 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Следиме ли европейското по футбол? Някакви пристрастия и прогнози кой ще е на финал? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вярно никой не е повдигал въпроса до сега бре! :blink: Испанците са сила и като че ли залагам на тях (ако трябва да съм реалист), но ми се иска Русия да хвърлят бомбата, така да се каже :) С лекота разцъкват братушките.П.П: Еххх кога ли пак ще видим и нашите на такъв форум... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е, никой дума на обели за европейското и аз викам дай да драсна два реда....мъже ли сме кфо сме ;)П.С> Шевченко и на 50 да стане си е машина заеби...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, фаворит ми е Испания, заради лични пристрастия, не мисля, че Испания са най-добрите, по-скоро Германия, заради начина по който играят от много време насам и това, че винаги са сред най-добрите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ей ги мойте :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойте са ЛАФОРИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ :))) А сега искам УКРАИНЦИТЕ да тупнат Франция ;д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия два гола на Франция за 3 минути, заеби Украйна да отупат който и да е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да добавя и една анкета :) надявам се нямате нищо против.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англия :) На всяко първенство съм за тях ... макар , че на всяко се дънят :) "Еди Мърфи" снощи вкара страхотен гол за 2-3 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Портуталия,Испания и Англия.Това са моите фаворити.Естествено ще стискал палци и за Гръците,Русняците и разбира се за домакините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата ми е че Испания ще вдигнат купата , или в най лошият случай ще са на Финал . А за Шевченко , просто нямам думи , страшен талант и хъс ,той ми е един от любимите футболисти на това европейско.Това че е на 35г. не мисля че е някаква драма , за мен той в момента е в във върхова форма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко отбора ми харесаха за сега :дания,чехия,полша! португалия има супер тим и според мен супер неправилна тактика!,но моите фаворити са : Германия и Русия !а днес според мен полша ще бие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дано руснаците покажат на гърците как се играе !   :plane::plane::drunk:  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показаха им :ph34r: Първата сензация е вече факт. Баси сега за кой да съм... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-0 greece :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците бяха вчера като овце, ебати слабата, некоординирана и немотивирана игра.То бяха суперлативи, то хвалби, чудо, а ги обърнаха най-големите леваци от гърция.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли Роналдо как вършее:)Голем е....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда роналдо израства още повече,жалко за руснаците ,но пък сега мога да сложа 100 евра срещу гърците! :)Германия със супер марио също е сила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли Роналдо как вършее:)Голем е....

2гола, 2греди, и 12 точни удара към вратата!Португалците заслужено победиха, не че Холандия беше по-слаба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересен мач се получи:beer:.Роналдо за разлика от предпоследния си мач, когато ми лазеше по нервите, сега показа как се вкарват голове. Жалко за холандците - играха достойно!П.С> Сега ще ги видим на 21-ви с Чехите, да не се получат изненади.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина жалко за Холандия, но най-много ме учудиха руснаците, нищо не играха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците, някой им беше подшушнал нещо в съблекалните според мене...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за холандците - играха достойно!

...не бих казал,че холандците играха достойно толкова слаби май не съм ги виждал а съм техен фен.Толкова зле построени без никаква идея ...абе щом ние ги бихме трябваше на всички да им е ясно колко са слаби :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд за хърватите, доста добре играха момчетата...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хърватите май ги закопаха заради италианците или поне на такова замириса.Ако бяха завършили о:о и хърватите и италианците щяха да са със 4:2 голова разлика и по 5 точки и тогава с тея :sick1: смешни правила дето класираха и Гърция на четвърт финал не се знае как щяха да лъжат, че да могат скуадрата да преминат. За мен в тая група се видя кой с колко би най слабите -Ирландия и може би и така трябваше да се наредят в класирането -Испания ,Хърватска и т.н ама нема. Пак развалиха футбола съдии и други подобни . Като цяло съм за Португалия и Испания, но съм убеден, че немците ще идат на финал и там ще се решава вече кой кой е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм изпуснал нито 1 мач, яд ме е за Хърватите много

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да изкара програмата за мачовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за непризнатия гол за украинците... И по 10 съдии да сложат, все същите простотии правят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо съдийство на това първенство с дребни изключения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде изненадващо отпадане на Англия, но италианците определено показаха много хъс и си извоюваха победата...поне според мен.

 

Полуфинали:

 

Португалия - Испания (сряда)

Германия - Италия (четвъртък)

 

 

Предполагаем Финал: Португалия - Италия (???) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагаем финал Испания - Италия , Шампион Испания . По горе съм дал прогноза :rolleyes: че Испания са на финал или шампиони .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финал за мен ще е германия - испанияголям фен съм на португалците ,но не мисля че тактически стоят добре на терена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испания - Германия го виждам финала. А там вече Испанците ще разчупят традициите и ще са първият отбор спечелил турнира 2 пъти последователно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми се иска,предчуствам че немците ще триумфират на финала.Иначе съм за Португалия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой нещо иска да му предсказвам :D на посочените телефони 0898-489-527. Дали ще му тръгне колата , дали скоро ще си сложи суап , дали ще бие астрата довечера на гонките :lol: и т.н. работим по всяко време :P .А сега по темата , Испания излиза със същия отбор на Финала с изключение че ще е с още един нападател в очите на Фернандо Торес .Айде живи и здрави и приятно гледане ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...