Jump to content
357MAGNUM

Какво се "сади най-лесно в саксията на 5-та"

Recommended Posts

Здравейте колеги , след огромните ми проблеми с "Prelude" от , който слава бога се отървах сега сам пред голяма дилема дали да си купя 7-ма ген . S-type / R-type или да си отгледам 5-тата до прилични стойности . Сега повечето ще кажат е , какво се чудиш 7-мата е нова колица дрън дрън , да ама като я зема всяка година ще трябва да оставям 1000 лв. в държавата за глупости , а 5-тичката ми е регната като Д132б ( Съпееер ) и целия разход , който давам за държавата е 300 лв. (не говоря за пари за колата говоря за тъпите данак каско гражданска )Та да стигнем до същинският въпрос ( май май сам по склонен да отгледам 5-тата ) Какво може да се насади под капака без много проблеми , огледах проектите видях доста Б , Д , Х насажданията , но не знам защо мен ме влече към К20Z -нещоси ( просто като ще хвърлям доста пари нека двигателя да е пресен пресен :) Моля за мнения свързани с моите мисли и главно удачно ли е К20Z и ако да какво да поръчам освен двигател скорости и компа от Type-ra Понеже си нямам на идея как се сади двигател как се напасват местата на полу-оските и тнт моля за компетентно мнение (и за капак кажете адрес на сервиз в София където да ми съберат пъзела )Предварително много благодаря за компетенцията , която ще излеете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно всичко може да влезе в коша, единствено зависи от желанието ти и това колко пари си склонен да похарчиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При така поставен и описан въпроса - по-добре си купи на готово 7г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо...ама нищо не разбрах,ни какво искаш ,ни какво си имал ,ни очакваш,кво ще садиш -кво ще береш, незнам...маи нищо

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K swap в 5 ген ще е интересен. За него ти трябват стойки за монтиране (има ги готови в ибея на различни фирми), полуоски (пак ибея различни фирми). K20Z са мотори, вграждани в 8 ген и поради тази причина предполагам са по-скъпи. Огледай се за К20А2 който е от 7 ген тайп Р и скачай :) Имай предвид че ще имаш игра с инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картофи се съдят най-лесно и резултата е гарантиран. Трябват ти мотор оборудван, кутия, жила за скоростите с монтажната конзола, хибридна инсталация, полуоски, ECU, тампони за мотора за да влезе в твойто купе. Ако имаш 6 000+ лева излишни хващай се с к-серията, ако само си чешеш езика - картофи е отговора на въпроса ти.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

б серия ще излезе доста по ветино от к и пак ще бяга добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето хора имат някакви амбиции за нещо ново и различно но съвсем нямат реални и адекватни цели. Помисли какво искаш каква ти е целта и какво си готов да вложиш за да я постигнеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си купиш едно колело и ще си решиш проблема???Пич,ти въобще не знаеш за какво иде реч,и в каква цифра ще се спънешПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 50цц миксери със строкер кит за тях - стават 55 :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...